Krmivo a príslušenstvo pre sliepky

Nakupovať podľa kategórií

Filtrovať a zoradiť

Cena Značky
Filter

Sliepky: 1 - 30 z 42 produktov

Almenland Heu Bylinné seno

Almenland Heu Bylinné seno, 1 kg

  • z Rakúska
  • trávy a byliny
  • šetrne zozbierané a usušené
€ 7,79 (€ 7,79 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Chipsi Podstielka Classic 20 kg

Chipsi Podstielka Classic 20 kg, 500 l

  • hobliny z mäkkého dreva zo smreka a jedle
  • pre hlodavce a mnohé druhy hospodárskych zvierat
  • vysoko absorpčná, viažuca zápach a šetrná k labkám
€ 28,49 (€ 0,06 / l)

Doručenie do 06. októbra

Chipsi Podstielka Super

Chipsi Podstielka Super, 24 kg

  • jemne granulované vlákno zo 100 % mäkkého dreva
  • bez prachu a baktérií
  • extra absorpčná a viaže pachy
€ 35,49 (€ 1,48 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Almenland Heu Bylinné seno

Almenland Heu Bylinné seno, 4,30 kg

  • z Rakúska
  • trávy a byliny
  • šetrne zozbierané a usušené
€ 28,49 (€ 6,63 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Duvoplus Chicken Mix

Duvoplus Chicken Mix, 20 kg (1 vrece)

  • pre nosnice
  • so semenami a zrnami
  • obsahuje hrášok a drvenú kukuricu
€ 28,49 (€ 1,42 / kg)

Doručenie do 20. októbra

Chipsi Podstielka Super

Chipsi Podstielka Super, 3,40 kg

  • jemne granulované vlákno zo 100 % mäkkého dreva
  • bez prachu a baktérií
  • extra absorpčná a viaže pachy
€ 5,69 (€ 1,67 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Heumanderl Slama veľká

Heumanderl Slama veľká, 2 kg

  • pre malé zvieratá
  • obilná slama
  • ako podstielka alebo na stavbu hniezd
€ 9,89 (€ 4,95 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Chipsi Podstielka Ultra

Chipsi Podstielka Ultra, 10 l

  • granulát zo 100 % mäkkého dreva
  • šetrná k labkám a extra savá
  • prirodzene viaže pachy
€ 8,49 (€ 0,85 / l)

Doručenie do 06. októbra

Versele Laga Gold 4 Mix 3 mm pelety pre nosnice

Versele Laga Gold 4 Mix 3 mm pelety pre nosnice, 5 kg

  • od 18. týždňa
  • na celé obdobie znášky
  • s obilninami a znáškovými granulami
€ 15,59 (€ 3,12 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Heumanderl Seno Big Bag

Heumanderl Seno Big Bag, 6 kg

  • z Rakúska
  • vysoká kvalita
  • z takmer prírodného poľnohospodárstva
€ 31,49 (€ 5,25 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Heumanderl Seno veľké, ekologická taška

Heumanderl Seno veľké, ekologická taška, 1.850 g

  • z Rakúska
  • vysoká kvalita
  • z takmer prírodného poľnohospodárstva
€ 12,69 (€ 6,86 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Chipsi Podstielka Classic 3,5 kg

Chipsi Podstielka Classic 3,5 kg, 60 l

  • hobliny z mäkkého dreva zo smreka a jedle
  • pre hlodavce a mnohé druhy hospodárskych zvierat
  • vysoko absorpčná, viažuca zápach a šetrná k labkám
€ 6,68 € 7,04 (€ 0,11 / l)

Doručenie do 06. októbra

Heumanderl Seno veľké

Heumanderl Seno veľké, 1.850 g

  • z Rakúska
  • vysoká kvalita
  • z takmer prírodného poľnohospodárstva
€ 12,69 (€ 6,86 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Versele Laga Gra-Mix zmes pre kurčatá a prepelice

Versele Laga Gra-​Mix zmes pre kurčatá a prepelice, 4 kg

  • pre kurčatá a prepelice
  • zmes obilnín a kukurice
  • jemne drvené
€ 14,19 (€ 3,55 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Almenland Heu Seno sušené na slnku

Almenland Heu Seno sušené na slnku, 400 g

  • z Rakúska
  • trávy, divoké byliny a nechtík
  • šetrne zozbierané a usušené
€ 6,39 (€ 15,98 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Chipsi Podstielka Super

Chipsi Podstielka Super, 15 kg

  • jemne granulované vlákno zo 100 % mäkkého dreva
  • bez prachu a baktérií
  • extra absorpčná a viaže pachy
€ 24,49 (€ 1,63 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Versele Laga Zmes pre sliepky Gra-Mix

Versele Laga Zmes pre sliepky Gra-​Mix, 4 kg

  • pre hydinu
  • zmes obilnín so slnečnicovými semienkami
  • s celou kukuricou
€ 10,19 (€ 2,55 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Versele Laga Gra-Mix Ardennen jemne drvená kukurica

Versele Laga Gra-​Mix Ardennen jemne drvená kukurica, 4 kg

  • pre nosnice a inú hydinu
  • obilniny, slnečnicové semienka, hrach a kukurica
  • jemne drvené
€ 10,59 (€ 2,65 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Quiko Vaječné krmivo pre sliepky "HF"

Quiko Vaječné krmivo pre sliepky "HF", 2.000 g

  • podpora pri každodennom znášaní vajec
  • s vaječnými sušienkami, vitamínmi a medom
  • vysoký obsah bielkovín
€ 19,79 (€ 9,90 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Versele Laga Country Grit minerálne látky

Versele Laga Country Grit minerálne látky, 2,50 kg

  • pre lepšie trávenie
  • bohaté na potrebné minerálne látky
  • na tvorbu pevných vaječných škrupín
€ 5,69 (€ 2,28 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Versele Laga Grit+ minerálne látky

Versele Laga Grit+ minerálne látky, 1,50 kg

  • pre lepšie trávenie
  • bohaté na potrebné vitamíny a minerálne látky
  • na tvorbu pevných vaječných škrupín
€ 5,69 (€ 3,79 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Heumanderl Seno malé

Heumanderl Seno malé, 500 g

  • z Rakúska
  • vysoká kvalita
  • z takmer prírodného poľnohospodárstva
€ 4,29 (€ 8,58 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Versele Laga Gold 4 Mash krmivo pre nosnice

Versele Laga Gold 4 Mash krmivo pre nosnice, 5 kg

  • od prvého vajíčka
  • kvalitná znášková múčka
  • na celé obdobie znášky
€ 18,39 (€ 3,68 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Chipsi Podstielka Classic 1 kg

Chipsi Podstielka Classic 1 kg, 15 l

  • hobliny z mäkkého dreva zo smreka a jedle
  • pre hlodavce a mnohé druhy hospodárskych zvierat
  • vysoko absorpčná, viažuca zápach a šetrná k labkám
€ 1,99 € 2,10 (€ 0,13 / l)

Doručenie do 06. októbra

beeztees Kŕmidlo pre sliepky sivé

beeztees Kŕmidlo pre sliepky sivé

  • ideálne na kŕmenie sliepok
  • šikmý dizajn - na ochranu pred dažďom
  • pripevnenie na suchý zips
€ 16,99

Doručenie do 06. októbra

Goood Kuracie mäso z voľného chovu Adult

Goood Kuracie mäso z voľného chovu Adult, 10 kg

  • chutné suché krmivo
  • s kuracím mäsom z voľného chovu
  • bez umelých konzervačných látok
€ 87,99 (€ 8,80 / kg)

Bezplatné doručenie do dňa: 06. októbra

Versele Laga Gold 4 MiniMix pre zakrpatené sliepky

Versele Laga Gold 4 MiniMix pre zakrpatené sliepky, 5 kg

  • od 18. týždňa
  • na celé obdobie znášky
  • s obilninami a znáškovými granulami
€ 15,59 (€ 3,12 / kg)

Doručenie do 06. októbra

beeztees Loptička na snack pre sliepky sivá

beeztees Loptička na snack pre sliepky sivá

  • jednoduché plnenie
  • odolná
  • 100 % recyklovaný plast
€ 9,89

Doručenie do 06. októbra

Heumanderl Slama malá

Heumanderl Slama malá, 500 g

  • pre malé zvieratá
  • obilná slama
  • ako podstielka alebo na stavbu hniezd
€ 4,29 (€ 8,58 / kg)

Doručenie do 06. októbra

beeztees Hojdačka pre sliepky sivá

beeztees Hojdačka pre sliepky sivá

  • obsahuje dve 2 m lanká
  • odolná
  • možno umývať v umývačke riadu
€ 25,49

Doručenie do 06. októbra