Krmivo a príslušenstvo pre domáce ošípané

Filtrovať a zoradiť

Cena Značky Obsah
Filter

Domáce ošípané: 8 produktov

Chipsi Podstielka Classic 20 kg

Chipsi Podstielka Classic 20 kg, 500 l

  • hobliny z mäkkého dreva zo smreka a jedle
  • pre hlodavce a mnohé druhy hospodárskych zvierat
  • vysoko absorpčná, viažuca zápach a šetrná k labkám
€ 28,49 (€ 0,06 / l)

Doručenie do 07. októbra

Versele Laga Pet Pig müsli

Versele Laga Pet Pig müsli, 17 kg

  • pre ošípané od 3 týždňov
  • s lisovanými a extrudovanými granulami
  • obsahuje pufované obilniny a zeleninu
€ 42,49 (€ 2,50 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Chipsi Podstielka Super

Chipsi Podstielka Super, 3,40 kg

  • jemne granulované vlákno zo 100 % mäkkého dreva
  • bez prachu a baktérií
  • extra absorpčná a viaže pachy
€ 5,69 (€ 1,67 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Chipsi Podstielka Ultra

Chipsi Podstielka Ultra, 10 l

  • granulát zo 100 % mäkkého dreva
  • šetrná k labkám a extra savá
  • prirodzene viaže pachy
€ 8,49 (€ 0,85 / l)

Doručenie do 07. októbra

Chipsi Podstielka Classic 3,5 kg

Chipsi Podstielka Classic 3,5 kg, 60 l

  • hobliny z mäkkého dreva zo smreka a jedle
  • pre hlodavce a mnohé druhy hospodárskych zvierat
  • vysoko absorpčná, viažuca zápach a šetrná k labkám
€ 6,68 € 7,04 (€ 0,11 / l)

Doručenie do 07. októbra

Chipsi Podstielka Super

Chipsi Podstielka Super, 15 kg

  • jemne granulované vlákno zo 100 % mäkkého dreva
  • bez prachu a baktérií
  • extra absorpčná a viaže pachy
€ 24,49 (€ 1,63 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Chipsi Podstielka Classic 1 kg

Chipsi Podstielka Classic 1 kg, 15 l

  • hobliny z mäkkého dreva zo smreka a jedle
  • pre hlodavce a mnohé druhy hospodárskych zvierat
  • vysoko absorpčná, viažuca zápach a šetrná k labkám
€ 1,99 € 2,10 (€ 0,13 / l)

Doručenie do 07. októbra

Chipsi Podstielka Super

Chipsi Podstielka Super, 24 kg

  • jemne granulované vlákno zo 100 % mäkkého dreva
  • bez prachu a baktérií
  • extra absorpčná a viaže pachy
€ 35,49 (€ 1,48 / kg)

Doručenie do 27. októbra