Všetko pre kone, ovce, dobytok a pasúce sa zvieratá

Nakupovať podľa kategórií

Filtrovať a zoradiť

Cena Značky Pasúce sa zvieratá Oblasť použitia
Filter

Kone, dobytok a pod.: 1 - 30 z 48 produktov

Almenland Heu Bylinné seno

Almenland Heu Bylinné seno, 1 kg

  • z Rakúska
  • trávy a byliny
  • šetrne zozbierané a usušené
€ 7,79 (€ 7,79 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Chipsi Podstielka Classic 20 kg

Chipsi Podstielka Classic 20 kg, 500 l

  • hobliny z mäkkého dreva zo smreka a jedle
  • pre hlodavce a mnohé druhy hospodárskych zvierat
  • vysoko absorpčná, viažuca zápach a šetrná k labkám
€ 28,49 (€ 0,06 / l)

Doručenie do 07. októbra

Almenland Heu Bylinné seno

Almenland Heu Bylinné seno, 4,30 kg

  • z Rakúska
  • trávy a byliny
  • šetrne zozbierané a usušené
€ 28,49 (€ 6,63 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Heumanderl Slama veľká

Heumanderl Slama veľká, 2 kg

  • pre malé zvieratá
  • obilná slama
  • ako podstielka alebo na stavbu hniezd
€ 9,89 (€ 4,95 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Chipsi Podstielka Super

Chipsi Podstielka Super, 3,40 kg

  • jemne granulované vlákno zo 100 % mäkkého dreva
  • bez prachu a baktérií
  • extra absorpčná a viaže pachy
€ 5,69 (€ 1,67 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Chipsi Podstielka Ultra

Chipsi Podstielka Ultra, 10 l

  • granulát zo 100 % mäkkého dreva
  • šetrná k labkám a extra savá
  • prirodzene viaže pachy
€ 8,49 (€ 0,85 / l)

Doručenie do 07. októbra

Heumanderl Seno Big Bag

Heumanderl Seno Big Bag, 6 kg

  • z Rakúska
  • vysoká kvalita
  • z takmer prírodného poľnohospodárstva
€ 31,49 (€ 5,25 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Heumanderl Seno veľké, ekologická taška

Heumanderl Seno veľké, ekologická taška, 1.850 g

  • z Rakúska
  • vysoká kvalita
  • z takmer prírodného poľnohospodárstva
€ 12,69 (€ 6,86 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Heumanderl Seno veľké

Heumanderl Seno veľké, 1.850 g

  • z Rakúska
  • vysoká kvalita
  • z takmer prírodného poľnohospodárstva
€ 12,69 (€ 6,86 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Chipsi Podstielka Classic 3,5 kg

Chipsi Podstielka Classic 3,5 kg, 60 l

  • hobliny z mäkkého dreva zo smreka a jedle
  • pre hlodavce a mnohé druhy hospodárskych zvierat
  • vysoko absorpčná, viažuca zápach a šetrná k labkám
€ 6,68 € 7,04 (€ 0,11 / l)

Doručenie do 07. októbra

Chipsi Podstielka Super

Chipsi Podstielka Super, 15 kg

  • jemne granulované vlákno zo 100 % mäkkého dreva
  • bez prachu a baktérií
  • extra absorpčná a viaže pachy
€ 24,49 (€ 1,63 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Almenland Heu Seno sušené na slnku

Almenland Heu Seno sušené na slnku, 400 g

  • z Rakúska
  • trávy, divoké byliny a nechtík
  • šetrne zozbierané a usušené
€ 6,39 (€ 15,98 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Heumanderl Seno malé

Heumanderl Seno malé, 500 g

  • z Rakúska
  • vysoká kvalita
  • z takmer prírodného poľnohospodárstva
€ 4,29 (€ 8,58 / kg)

Doručenie do 07. októbra

FURminator deShedding-Tool pre kone

FURminator deShedding-​Tool pre kone

  • počas výmeny srsti
  • odstraňuje 90 % uvoľnených chlpov
  • podporuje prekrvenie a lesk srsti
€ 77,99

Bezplatné doručenie do dňa: 07. októbra

Chipsi Podstielka Classic 1 kg

Chipsi Podstielka Classic 1 kg, 15 l

  • hobliny z mäkkého dreva zo smreka a jedle
  • pre hlodavce a mnohé druhy hospodárskych zvierat
  • vysoko absorpčná, viažuca zápach a šetrná k labkám
€ 1,99 € 2,10 (€ 0,13 / l)

Doručenie do 07. októbra

Wahl Professional Diamond White Shampoo koncentrát

Wahl Professional Diamond White Shampoo koncentrát, 500 ml

  • pre bielu a svetlú srsť
  • starostlivosť na zvýraznenie farby
  • prírodné zložky
€ 28,49 (€ 56,98 / l)

Doručenie do 07. októbra

Wahl Professional Aloe Soothe Shampoo koncentrát

Wahl Professional Aloe Soothe Shampoo koncentrát, 500 ml

  • pre všetky druhy zvieracej srsti
  • ošetruje a čistí
  • s prírodnými zložkami
€ 19,79 (€ 39,58 / l)

Doručenie do 07. októbra

Feele Starostlivosť o labky

Feele Starostlivosť o labky, 25 ml

  • pre psov, mačky, kone a mladé zvieratá
  • podporuje drsnú a popraskanú pokožku
  • s tým najlepším z nechtíka
€ 18,39 (€ 735,60 / l)

Doručenie do 07. októbra

Feele Koloidné striebro

Feele Koloidné striebro, 30 ml

  • pre psov, mačky, kone a mladé zvieratá
  • prispieva k regenerácii pokožky
  • so sviežou horskou pramenitou vodou
€ 19,79 (€ 659,67 / l)

Doručenie do 07. októbra

Wahl Professional Strihací strojček Eclipse

Wahl Professional Strihací strojček Eclipse

  • hlavica z chróm-vanádiovej ocele
  • bezuhlíkový motor
  • strihanie bez námahy
€ 656,99

Bezplatné doručenie do dňa: 07. októbra

Feele Regeneračný balzam

Feele Regeneračný balzam, 25 ml

  • pre psov, mačky a kone
  • bez konzervačných látok
  • obsahuje harmančekový olej
€ 18,39 (€ 735,60 / l)

Doručenie do 07. októbra

Feele Repelent Fellhüter

Feele Repelent Fellhüter, 250 ml

  • pre kone, psy a mladé zvieratá
  • s olejom z ružového dreva a extraktom z borievky
  • na muchy a ovady
€ 56,49 (€ 225,96 / l)

Doručenie do 07. októbra

Feele Prípravok s arnikou "Top Fit"

Feele Prípravok s arnikou "Top Fit", 500 ml

  • pre psov a kone
  • vysokokoncentrovaný extrakt z arniky
  • na zotavenie a osvieženie
€ 70,99 (€ 141,98 / l)

Bezplatné doručenie do dňa: 07. októbra

Feele Ochrana proti kliešťom Plus

Feele Ochrana proti kliešťom Plus, 250 ml

  • na podstielky pre psov, mačky a kone
  • vhodná pre všetky typy tkanín
  • dlhotrvajúca a šetrná
€ 45,60 € 48,01 (€ 182,40 / l)

Doručenie do 07. októbra

Wahl Professional Akumulátor Eclipse

Wahl Professional Akumulátor Eclipse

  • vhodný pre strihací strojček Eclipse
  • lítium - iónový akumulátor
  • výdrž až 130 min.
€ 101,99

Bezplatné doručenie do dňa: 07. októbra

Feele Ochrana proti kliešťom "Zázračná hmla"

Feele Ochrana proti kliešťom "Zázračná hmla", 500 ml

  • pre kone
  • s príjemnou vôňou
  • aj na jazdecké oblečenie
€ 60,37 € 63,55 (€ 120,74 / l)

Bezplatné doručenie do dňa: 07. októbra

Feele Sprej pre lesk a starostlivosť

Feele Sprej pre lesk a starostlivosť, 30 ml

  • pre psov, mačky, kone a mladé zvieratá
  • funguje dobre na nepoddajnú srsť
  • s ricínovým olejom
€ 19,79 (€ 659,67 / l)

Doručenie do 07. októbra

Feele Moja malá lekáreň

Feele Moja malá lekáreň, 45 g

  • pre psov, mačky, kone a mladé zvieratá
  • vulkanický pôvod
  • podporuje pokožku pri regenerácii
€ 26,99 (€ 599,78 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Heumanderl Slama malá

Heumanderl Slama malá, 500 g

  • pre malé zvieratá
  • obilná slama
  • ako podstielka alebo na stavbu hniezd
€ 4,29 (€ 8,58 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Feele Sviští olej "Znova vitálny“

Feele Sviští olej "Znova vitálny“, 30 ml

  • pre psov, mačky, kone a mladé zvieratá
  • cirkulačné vlastnosti
  • bez alergénov
€ 35,49 (€ 1.183,00 / l)

Doručenie do 07. októbra