Krmivo a voliéry pre vtáky

Krmivo a starostlivosť o špeciálne domáce zvieratá

Vtáky sú výnimočnými spoločníkmi a v závislosti od druhu majú špecifické potreby. Najmä pokiaľ ide o starostlivosť vhodnú pre daný druh. Preto tím Zoolini starostlivo vyberá dané potreby, ako sú klietky, podstielky, krmivo a iné.

Nakupovať podľa kategórií

Filtrovať a zoradiť

Cena Značky
Filter

Vtáky: 1 - 30 z 78 produktov

Versele Laga Krmivo pre andulky Prestige

Versele Laga Krmivo pre andulky Prestige, 20 kg

  • pre andulky a iné malé papagáje
  • pre dobrú kondíciu
  • s vysokokvalitnými zložkami
€ 44,47 € 49,42 (€ 2,22 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Versele Laga Zmes pre holuby Prestige

Versele Laga Zmes pre holuby Prestige, 1 kg

  • pre dobré zdravie
  • s vysokokvalitnými zložkami
€ 4,05 € 4,50 (€ 4,05 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Versele Laga Mušľový piesok Prestige

Versele Laga Mušľový piesok Prestige, Premium Marine (5 kg)

  • s vôňou anízu
  • bezprašný a šetrný k životnému prostrediu
  • sterilizovaný pri vysokej teplote
€ 6,33 € 7,04 (€ 1,27 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Krekry pre kanáriky Kräcker® - trio-mix vajce, ovocie, med

Vitakraft Krekry pre kanáriky Kräcker® -​ trio-​mix vajce, ovocie, med, 3 ks

  • s 3 rôznymi druhmi
  • z neošetreného prírodného dreva
  • bez pridaného cukru
€ 2,90 € 3,23 (€ 0,97 / ks)

Doručenie do 07. októbra

Versele Laga NutriBird P15 Tropical

Versele Laga NutriBird P15 Tropical, 1 kg

  • etrudované pelety
  • farebná zmes
  • pôsobí proti selektívnemu kŕmeniu
€ 17,78 € 19,76 (€ 17,78 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Piškóty so semienkami pre vtáky Prestige Biscuits

Versele Laga Piškóty so semienkami pre vtáky Prestige Biscuits, 6 ks

  • s vajíčkami a zdravými semienkami
  • podporujú kondíciu a vitalitu
  • ľahko stráviteľné a s vysokým obsahom energie
€ 4,39 (€ 0,73 / ks)

Doručenie do 07. októbra

Versele Laga Krmivo pre kanáriky Prestige Premium

Versele Laga Krmivo pre kanáriky Prestige Premium, 800 g

  • zmes semien
  • s vitamínmi, minerálmi a aminokyselinami
  • podporuje trávenie a kondíciu
€ 9,64 € 10,72 (€ 12,05 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Versele Laga Tyčinky pre andulky Prestige

Versele Laga Tyčinky pre andulky Prestige, Mixed Fruit & Flowers (60 g)

  • pre andulky
  • chrumkavé a pečené v rúre
  • 2 ks
€ 2,52 € 2,81 (€ 42,00 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Versele Laga Krmivo pre exotické pinky Prestige

Versele Laga Krmivo pre exotické pinky Prestige, 1 kg

  • pre exotické, tropické pinky
  • pre dobrú kondíciu
  • s vysokokvalitnými zložkami
€ 6,47 € 7,19 (€ 6,47 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Prémiové krekry pre andulky Sittich Perle®

Vitakraft Prémiové krekry pre andulky Sittich Perle®, 1.000 g

  • vyvážená receptúra
  • s prírodnými zložkami
  • s bylinnou kompozíciou VITA® HERBS
€ 5,06 € 5,63 (€ 5,06 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Versele Laga Krmivo pre veľké papagáje Prestige

Versele Laga Krmivo pre veľké papagáje Prestige, 1 kg

  • pre veľké papagáje
  • pre dobrú kondíciu
  • s vysokokvalitnými zložkami
€ 6,72 € 7,47 (€ 6,72 / kg)

Doručenie do 07. októbra

beeztees Miska na vodu a krmivo pre papagájov

beeztees Miska na vodu a krmivo pre papagájov, čierna

  • na krmivo a vodu
  • jednoduchá na upevnenie pomocou klipu
  • rozmery: 6 x 15 x 8 cm
€ 7,99 € 8,88

Doručenie do 07. októbra

Versele Laga Exotické ovocie pre papagáje Premium

Versele Laga Exotické ovocie pre papagáje Premium, 750 g

  • s obilninami, semienkami a ovocím
  • 35 % obsahu ovocia
  • vysokokvalitné prísady
€ 10,15 € 11,28 (€ 13,53 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Karlie Miska do klietky so skrutkovým upevnením

Karlie Miska do klietky so skrutkovým upevnením, S

  • pripevňuje sa k mriežke klietky
  • odnímateľná miska
  • z odolnej nehrdzavejúcej ocele
€ 5,06 € 5,63

Doručenie do 07. októbra

Quiko Kúpeľová soľ pre okrasné vtáky

Quiko Kúpeľová soľ pre okrasné vtáky, 1.000 g

  • do vody na kúpanie
  • ideálna počas obdobia výmeny peria
  • odstraňuje kožné šupinky a prach
€ 29,22 € 32,47 (€ 29,22 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Versele Laga Krmivo pre papagáje Prestige

Versele Laga Krmivo pre papagáje Prestige, 3 kg

  • pre papagáje
  • pre dobrú kondíciu
  • s vysokokvalitnými zložkami
€ 21,85 € 24,28 (€ 7,28 / kg)

Doručenie do 07. októbra

beeztees Miska pre papagájov biela

beeztees Miska pre papagájov biela

  • na zavesenie a postavenie
  • vyrobená z odolného plastu
  • rozmery: 7 x 10,5 x 5 cm
€ 3,28 € 3,65

Doručenie do 22. októbra

Karlie Nerezová miska na zavesenie do klietky

Karlie Nerezová miska na zavesenie do klietky, XS

  • žiadne prevrátenie
  • krmivo zostávajú čisté
  • držiak a vyberateľná miska
€ 3,79 € 4,22

Doručenie do 07. októbra

beeztees Dávkovač krmiva/vody biely

beeztees Dávkovač krmiva/vody biely

  • udržuje vodu a krmivo čisté
  • jednoduché pitie
  • rozmery: 5,5 x 13 cm
€ 2,52 € 2,81

Doručenie do 07. októbra

beeztees Drevené bidlo s držiakom

beeztees Drevené bidlo s držiakom, 43 cm

  • pre klietky a voliéry
  • optimálne využitie priestoru
  • jednoduchá montáž
€ 9,77 € 10,86

Doručenie do 07. októbra

beeztees Plastové bidlá s držiakom 22 cm

beeztees Plastové bidlá s držiakom 22 cm, sivá (2 ks)

  • jednoduchá montáž
  • z odolného plastu
  • obsah: 2 ks
€ 2,78 € 4,64 (€ 1,39 / ks)

Doručenie do 07. októbra

Kondičné krmivo pre poštové a okrasné holuby "Bt"

Quiko Kondičné krmivo pre poštové a okrasné holuby "Bt", 5.000 g

  • špeciálne pečené vaječné sušienky
  • s vitamínmi a medom
  • uzatvárateľné
€ 35,57 € 39,53 (€ 7,11 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Esschert Design Zavesenie pre hniezdnu búdku

Esschert Design Zavesenie pre hniezdnu búdku

  • praktická pomoc
  • materiál: železo
  • rozmery: 4,8 x 1,7 x 12 cm
€ 4,94 € 5,49

Doručenie do 07. októbra

Krekry pre andulky Kräcker® - trio-mix banán, bylinky, kivi

Vitakraft Krekry pre andulky Kräcker® -​ trio-​mix banán, bylinky, kivi, 3 ks

  • 3 rôzne príchute
  • vybrané zložky vo vysokej kvalite
  • zábava zodpovedajúca prirodzeným potrebám
€ 2,52 € 2,81 (€ 0,84 / ks)

Doručenie do 07. októbra

Versele Laga Krmivo pre papagáje Prestige Premium

Versele Laga Krmivo pre papagáje Prestige Premium, 2 kg

  • zmes semien
  • s vitamínmi, minerálmi a aminokyselinami
  • podporuje trávenie a kondíciu
€ 20,70 € 23,01 (€ 10,35 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Versele Laga Krmivo pre kanáriky Prestige

Versele Laga Krmivo pre kanáriky Prestige, 1 kg

  • pre kanáriky
  • pre dobrú kondíciu
  • s vysokokvalitnými zložkami
€ 8,11 € 9,02 (€ 8,11 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Esschert Design Búdka na hniezdenie "Robin"

Esschert Design Búdka na hniezdenie "Robin"

  • celoročné využívanie
  • z jelšového dreva
  • dobre izolovaná a vetraná
€ 33,66 € 37,41

Doručenie do 07. októbra

Esschert Design Kŕmne gule pre sýkorky

Esschert Design Kŕmne gule pre sýkorky, so sieťkou (100 ks)

  • 100 lojových gulí pre sýkorky
  • praktické vedro na zásobu
  • ideálne pre vtáctvo
€ 46,38 € 51,54 (€ 0,46 / ks)

Doručenie do 07. októbra

beeztees Sada dávkovačov na krmivo a vodu

beeztees Sada dávkovačov na krmivo a vodu, sivá (2 ks)

  • jednoduché upevnenie
  • integrovaný držiak
  • obsah: 2 ks
€ 7,99 € 8,88 (€ 4,00 / ks)

Doručenie do 07. októbra

Plastový domček na kúpanie 13 x 13 x 13 cm

beeztees Plastový domček na kúpanie 13 x 13 x 13 cm, biela

  • na zavesenie
  • pre malé druhy vtákov
  • z odolného plastu
€ 6,59 € 7,33

Doručenie do 07. októbra