Krmivo a príslušenstvo pre mačky

Luxusné výrobky pre tigre domáce

U nás nájdete rôzne produkty určené pre mačky - vynikajúce krmivo a chutné maškrty, diskrétne mačacie toalety a doplnky, inovatívne hračky, dekoratívne škrabadlá, produkty na starostlivosť o srsť prispôsobené individuálnym potrebám vašej mačky a oveľa viac. Vybrané produkty od renomovaných značiek premenia váš každodenný život na spoločný zážitok.

Nakupovať podľa kategórií

Filtrovať a zoradiť

Cena Značky
Filter

Mačky: 1 - 30 z 999 produktov

Kapsičky "hydinový výber" v želé 1+, Megapack 80 x 85 g

Whiskas Kapsičky "hydinový výber" v želé 1+, Megapack 80 x 85 g, 6.800 g

  • pre dospelé mačky
  • 4 rôzne druhy hydiny
  • podporuje imunitný systém
€ 37,20 € 43,77 (€ 5,47 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Mištičky Pluspack 44 + 22 Gratis (3 druhy)

Sheba Mištičky Pluspack 44 + 22 Gratis (3 druhy), 5,61 kg

  • výhodné balenie 66 ks
  • 3 rôzne druhy
  • prírodné, vysokokvalitné prísady
€ 49,49 (€ 8,82 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Fantastic "dvojnásobne lahodný farmársky výber", Megapack 80 x 85 g

Felix Fantastic "dvojnásobne lahodný farmársky výber", Megapack 80 x 85 g, 6.800 g

  • pre dospelé mačky
  • jemné kúsky v želé
  • bez umelých prísad
€ 48,49 (€ 7,13 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Mokré krmivo kuracie, hovädzie, jahňa a ryba Adult, Megapack 40 x 85 g

PURINA ONE Mokré krmivo kuracie, hovädzie, jahňa a ryba Adult, Megapack 40 x 85 g, 3.400 g

  • so 4 druhmi
  • 10x ryba a 10x kuracie mäso
  • 10x hovädzie mäso a 10x jahňacie mäso
€ 31,77 € 35,30 (€ 9,34 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Leonardo Kapsička s kuracím mäsom pur

Leonardo Kapsička s kuracím mäsom pur, 85 g

  • pre dospelé mačky
  • bez cukru a obilnín
  • vyrobené v Nemecku
€ 2,19 (€ 25,76 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Kapsička čisté kuracie mäso s borákovým olejom

Betty's Landhausküche Kapsička čisté kuracie mäso s borákovým olejom, 100 g

  • šťavnaté kuracie mäso
  • šetrne varené
  • obohatené o taurín
€ 2,52 € 2,81 (€ 25,20 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Whiskas Suché s kuracím mäsom 1+

Whiskas Suché s kuracím mäsom 1+, 1,90 kg (1.900 g)

  • pre mačky vo veku od 1 roka
  • vyvážené a chutné
  • chrumkavý obal
€ 10,78 € 12,69 (€ 5,67 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Doplnkové krmivo s lososom Hydralife 6 x 50 g

PURINA ONE Doplnkové krmivo s lososom Hydralife 6 x 50 g, 300 g

  • snack pre "lenivých pijanov"
  • podporuje normálny črevný mikrobióm
  • pre dospelé mačky
€ 5,70 € 6,34 (€ 19,00 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Mokré krmivo mix Junior Fantastic 12 x 85 g

Felix Mokré krmivo mix Junior Fantastic 12 x 85 g, 1.020 g

  • pre mačiatka vo veku 2 - 12 mesiacov
  • hovädzie mäso, kuracie mäso, sardinky, losos
  • jemné kúsky v želé
€ 8,24 € 9,16 (€ 8,08 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Vitakraft Pochúťka pre mačky - Cat Stick® +

Vitakraft Pochúťka pre mačky -​ Cat Stick® +, hydina a pečeň (18 g)

  • vysokokvalitné doplnkové krmivo
  • bez pridaného cukru
  • obsah: 3 tyčinky
€ 0,99 € 1,11 (€ 55,00 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Hydinové mäso v omáčke Fresh & Fine 50 x 50 g

Sheba Hydinové mäso v omáčke Fresh & Fine 50 x 50 g, 2.500 g

  • pre dospelé mačky
  • rôzne príchute
  • s jemnými kúskami
€ 34,30 € 38,12 (€ 13,72 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Pochúťka pre mačky - Liquid s pečeňovou paštétou

Vitakraft Pochúťka pre mačky -​ Liquid s pečeňovou paštétou, 90 g

  • lahodná chuť
  • s ošetrujúcou biotínovou receptúrou
  • málo kalórií
€ 2,52 € 2,81 (€ 28,00 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Felix Party mix Original

Felix Party mix Original, 330 g

  • s kuracím mäsom, morčacím mäsom a pečeňou
  • bez cukru a umelých farbív
  • 2 kcal na kus
€ 8,88 € 9,87 (€ 26,91 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Leonardo Suché krmivo s hovädzím mäsom fresh Beef

Leonardo Suché krmivo s hovädzím mäsom fresh Beef, 1,5 kg (1,50 kg)

  • s 85 % čerstvého mäsa
  • 15 % holistických zložiek
  • s vysokokvalitnými bielkovinami
€ 31,77 € 35,30 (€ 21,18 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Kapsičky "klasický výber" v omáčke 1+, Megapack 80 x 85 g

Whiskas Kapsičky "klasický výber" v omáčke 1+, Megapack 80 x 85 g, 6.800 g

  • pre dospelé mačky
  • vitamíny a minerály
  • bez umelých prísad
€ 37,20 € 43,77 (€ 5,47 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Lucky Lou Lifestage Kitten s hydinovým mäsom

Lucky Lou Lifestage Kitten s hydinovým mäsom, 800 g

  • prémiové kompletné krmivo pre mačiatka
  • vybrané ingrediencie
  • bez obilnín a lepku
€ 6,33 € 7,04 (€ 7,91 / kg)

Doručenie do 20. októbra

Extra Food Pouch kuracie filety vo vývare

Lucky Lou Extra Food Pouch kuracie filety vo vývare, 70 g

  • prémiové doplnkové krmivo pre mačky
  • mimoriadne ľahko stráviteľné
  • bez obilnín a lepku
€ 1,63 € 1,82 (€ 23,29 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Betty's Landhausküche Hydina PUR

Betty's Landhausküche Hydina PUR, 200 g

  • vhodné aj pre zvieratá s citlivým žalúdkom
  • so 71 % podielom mäsa
  • suroviny v najlepšej kvalite
€ 3,15 € 3,51 (€ 15,75 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Royal Canin Fussy Exigent

Royal Canin Fussy Exigent, 400 g

  • špeciálna kombinácia chutí
  • chrumkavý tvar krokety
  • podporuje normálnu funkciu močových ciest
€ 10,15 € 11,28 (€ 25,38 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Royal Canin Sensible

Royal Canin Sensible, 10 kg

  • podporuje optimálne trávenie
  • stimuluje príjem potravy
  • dokonale sa hodí pre mačky s vysokými energetickými nárokmi
€ 101,69 € 112,99 (€ 10,17 / kg)

Bezplatné doručenie do dňa: 08. októbra

Leonardo Suché krmivo s lososom fresh Salmon

Leonardo Suché krmivo s lososom fresh Salmon, 1,5 kg (1,50 kg)

  • s 85 % čerstvého mäsa
  • 15 % holistických zložiek
  • s vysokokvalitnými bielkovinami
€ 31,77 € 35,30 (€ 21,18 / kg)

Doručenie do 23. októbra

Leonardo Suché krmivo s kačacím mäsom fresh Duck

Leonardo Suché krmivo s kačacím mäsom fresh Duck, 4 kg

  • s 85 % čerstvého mäsa
  • 15 % holistických zložiek
  • s vysokokvalitnými bielkovinami
€ 61,01 € 67,79 (€ 15,25 / kg)

Bezplatné doručenie do dňa: 08. októbra

Betty's Landhausküche Kačacie mäso

Betty's Landhausküche Kačacie mäso, 200 g

  • vhodné aj pre citlivé mačky
  • s vysokokvalitným mäsom
  • chutná pochúťka
€ 3,15 € 3,51 (€ 15,75 / kg)

Doručenie do 03. novembra

Kapsička s kuracím a bažantím mäsom a s borákovým olejom

Betty's Landhausküche Kapsička s kuracím a bažantím mäsom a s borákovým olejom, 100 g

  • vhodná pre mačky s citlivým žalúdkom
  • s ľahko stráviteľnými druhmi mäsa
  • kvalitný zdroj živočíšnych bielkovín
€ 2,52 € 2,81 (€ 25,20 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Sensations v omáčke "lahodný výber z rýb" 12 x 85 g

Felix Sensations v omáčke "lahodný výber z rýb" 12 x 85 g, 1.020 g

  • jemné kúsky v omáčke
  • losos, tresky, pstruh, sardinky
  • bez umelých prísad
€ 8,24 € 9,16 (€ 8,08 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Leonardo Kitten

Leonardo Kitten, 200 g

  • s hydinou
  • bez cukru a obilnín
  • vyrobené v Nemecku
€ 2,52 € 2,81 (€ 12,60 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Kuracie a bažantie mäso s borákovým olejom

Betty's Landhausküche Kuracie a bažantie mäso s borákovým olejom, 200 g

  • aj pre náročných gurmánov
  • vysoký podiel mäsa
  • dôležitý zdroj bielkovín
€ 3,15 € 3,51 (€ 15,75 / kg)

Doručenie do 03. novembra

Mokré krmivo mix so zeleninou Fantastic 12 x 85 g

Felix Mokré krmivo mix so zeleninou Fantastic 12 x 85 g, 1.020 g

  • pre dospelé mačky
  • hovädzie mäso, kuracie mäso, losos, pstruh + zelenina
  • jemné kúsky v želé
€ 8,24 € 9,16 (€ 8,08 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Betty's Landhausküche Klokanie mäso so zemiakmi a hydinou

Betty's Landhausküche Klokanie mäso so zemiakmi a hydinou, 200 g

  • lahodné mokré krmivo
  • so 65 % podielom mäsa
  • vhodné aj pre citlivé zvieratá
€ 3,15 € 3,51 (€ 15,75 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Kapsička s klokaním mäsom a borákovým olejom

Betty's Landhausküche Kapsička s klokaním mäsom a borákovým olejom, 100 g

  • aj pre citlivých labužníkov
  • s kvalitným mäsom
  • vysoká biologická dostupnosť
€ 2,52 € 2,81 (€ 25,20 / kg)

Doručenie do 08. októbra