Produkty na starostlivosť a hygienu pre mačky

Nakupovať podľa kategórií

Filtrovať a zoradiť

Cena Značky
Filter

Starostlivosť a hygiena: 1 - 30 z 33 produktov

Odstraňovač škvŕn a zápachu z moču mačiek

Nature’s Miracle Odstraňovač škvŕn a zápachu z moču mačiek, 946 ml

  • bioenzymatická účinná receptúra
  • na koberce, textílie, nábytok a podlahy
  • bezpečný pre domáce zvieratá
€ 25,49 (€ 26,95 / l)

Doručenie do 06. októbra

Odstraňovač škvŕn a zápachu pre mačky s citrusovou vôňou

Nature’s Miracle Odstraňovač škvŕn a zápachu pre mačky s citrusovou vôňou, 709 ml

  • bioenzymatický účinok
  • intenzívny účinok
  • na textílie a povrchy
€ 19,79 (€ 27,91 / l)

Doručenie do 06. októbra

Odstraňovač škvŕn a zápachu pre mačky s vôňou melóna

Nature’s Miracle Odstraňovač škvŕn a zápachu pre mačky s vôňou melóna, 946 ml

  • bioenzymatická receptúra
  • na všetky povrchy
  • bezpečný pre domáce zvieratá
€ 22,99 (€ 24,30 / l)

Doručenie do 06. októbra

purapep Balzam s manuka medom Care

purapep Balzam s manuka medom Care, 50 ml

  • starostlivosť a ochrana pokožky, ňufáka, uší a labiek
  • s 25 % manuka medu (MGO 250+) a bambuckým maslom
  • 100 % prírodné zložky, bezpečné na olizovanie
€ 22,99 (€ 459,80 / l)

Doručenie do 06. októbra

FURminator deShedding-Tool pre dlhosrsté mačky

FURminator deShedding-​Tool pre dlhosrsté mačky, S

  • znižuje tvorbu chumáčov srsti
  • odstraňuje až 90 % uvoľnených chlpov
  • ochranný okraj Skin Guard®
€ 48,49

Doručenie do 06. októbra

Odstraňovač škvŕn a zápachu pre domáce zvieratá

Nature’s Miracle Odstraňovač škvŕn a zápachu pre domáce zvieratá, 709 ml

  • proti zaschnutým škvrnám
  • hĺbkovo pôsobiaca kyslíková receptúra
  • bezpečný pre domáce zvieratá
€ 20,11 € 21,17 (€ 28,36 / l)

Doručenie do 06. októbra

FURminator Slicker kefa pre psov a mačky S

FURminator Slicker kefa pre psov a mačky S

  • jemné štetiny z nehrdzavejúcej ocele
  • pohyblivá hlava Dual-Flex
  • na rozčesávanie a lesklú srsť
€ 46,99

Doručenie do 06. októbra

Wahl Professional Diamond White Shampoo koncentrát

Wahl Professional Diamond White Shampoo koncentrát, 500 ml

  • pre bielu a svetlú srsť
  • starostlivosť na zvýraznenie farby
  • prírodné zložky
€ 28,49 (€ 56,98 / l)

Doručenie do 06. októbra

Wahl Professional Aloe Soothe Shampoo koncentrát

Wahl Professional Aloe Soothe Shampoo koncentrát, 500 ml

  • pre všetky druhy zvieracej srsti
  • ošetruje a čistí
  • s prírodnými zložkami
€ 19,79 (€ 39,58 / l)

Doručenie do 06. októbra

FURminator deShedding-Tool pre krátkosrsté mačky

FURminator deShedding-​Tool pre krátkosrsté mačky, S

  • minimalizuje riziko tvorby chlpových bezoárov
  • odstraňuje uvoľnené chlpy z krátkej srsti
  • prispôsobuje sa tvaru tela
€ 48,49

Doručenie do 06. októbra

Feele Starostlivosť o labky

Feele Starostlivosť o labky, 25 ml

  • pre psov, mačky, kone a mladé zvieratá
  • podporuje drsnú a popraskanú pokožku
  • s tým najlepším z nechtíka
€ 18,39 (€ 735,60 / l)

Doručenie do 06. októbra

Feele Koloidné striebro

Feele Koloidné striebro, 30 ml

  • pre psov, mačky, kone a mladé zvieratá
  • prispieva k regenerácii pokožky
  • so sviežou horskou pramenitou vodou
€ 19,79 (€ 659,67 / l)

Doručenie do 06. októbra

deMatter-Tool na odstránenie plstnatej srsti pre psov a mačky

FURminator deMatter-​Tool na odstránenie plstnatej srsti pre psov a mačky

  • nastaviteľné čepele z nehrdzavejúcej ocele
  • šetrne uvoľňuje splstnatenú srsť
  • protišmyková ergonomická rukoväť
€ 83,49

Bezplatné doručenie do dňa: 06. októbra

Croci Barbershop Rake Comb

Croci Barbershop Rake Comb

  • pre psy a mačky
  • stredne dlhá až dlhá srsť
  • rozmery: 17,5 x 9 x 4 cm
€ 22,99

Doručenie do 06. októbra

Feele Starostlivosť o uši "Ohrenfee"

Feele Starostlivosť o uši "Ohrenfee", 50 ml

  • pre psy a mačky
  • obsahuje cenné rastlinné látky
  • s malinovým octom
€ 40,99 (€ 819,80 / l)

Doručenie do 06. októbra

Croci Barbershop Medium-Tooth Comb

Croci Barbershop Medium-​Tooth Comb

  • pre psy a mačky
  • 21 x 2,5 x 4 cm
  • pre stredne dlhú až krátku srsť
€ 18,39

Doručenie do 06. októbra

Feele Moja malá lekáreň

Feele Moja malá lekáreň, 45 g

  • pre psov, mačky, kone a mladé zvieratá
  • vulkanický pôvod
  • podporuje pokožku pri regenerácii
€ 26,99 (€ 599,78 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Feele Sprej na ochranu labiek

Feele Sprej na ochranu labiek, 30 ml

  • pre psov a mačky
  • chráni labky pred teplom a chladom
  • nezanecháva žiadne stopy na zemi
€ 19,79 (€ 659,67 / l)

Doručenie do 06. októbra

Feele Sviští olej "Znova vitálny“

Feele Sviští olej "Znova vitálny“, 30 ml

  • pre psov, mačky, kone a mladé zvieratá
  • cirkulačné vlastnosti
  • bez alergénov
€ 35,49 (€ 1.183,00 / l)

Doručenie do 06. októbra

Croci Barbershop Fine-Bristle Brush

Croci Barbershop Fine-​Bristle Brush

  • pre psy a mačky
  • ergonomická, protišmyková rukoväť
  • rozmery: 13 x 7 x 4 cm
€ 18,39

Doručenie do 06. októbra

FURminator Dvojitá kefa pre psov a mačky

FURminator Dvojitá kefa pre psov a mačky

  • rozčesáva a ošetruje srsť
  • s drôtenými kolíkmi a štetinami z diviaka
  • takmer pre všetky typy srsti
€ 29,99

Doručenie do 06. októbra

Wahl Professional Fľaša na miešanie šampónu 1 l

Wahl Professional Fľaša na miešanie šampónu 1 l

  • originál WAHL Professional
  • vysoká kvalita
  • jednoduché miešanie
€ 12,69

Doručenie do 06. októbra

Croci Barbershop Fine-Tooth Comb

Croci Barbershop Fine-​Tooth Comb

  • pre psy a mačky
  • krátka až stredne dlhá srsť
  • 21 x 2,5 x 4 cm
€ 14,19

Doručenie do 06. októbra

Croci Barbershop Brush

Croci Barbershop Brush

  • pre psy a mačky
  • pre všetky typy srsti
  • rozmery: 23 x 4,6 x 4 cm
€ 19,79

Doručenie do 06. októbra

ARKA Mačka Pipi-Weg

ARKA Mačka Pipi-​Weg, 750 ml

  • odstraňuje škvrny a zápach
  • účinný proti výkalom, moču, slinám a ďalším nečistotám
  • biologický a neškodný
€ 14,19 (€ 18,92 / l)

Doručenie do 05. novembra

Nature’s Miracle Odstraňovač škvŕn a zápachu pre mačky

Nature’s Miracle Odstraňovač škvŕn a zápachu pre mačky, 946 ml

  • bioenzymatická účinná receptúra
  • na textílie, nábytok a podlahy
  • bezpečný pre domáce zvieratá
€ 26,99 (€ 28,53 / l)

Doručenie do 05. novembra

Wahl Professional Gumená kefa Sheddy

Wahl Professional Gumená kefa Sheddy

  • pre psov a mačky
  • ideálna pre citlivé zvieratá
  • z mäkkej gumy
€ 17,69

Doručenie do 27. októbra

Flexibilná kefa na vyčesávanie obojstranná

Wahl Professional Flexibilná kefa na vyčesávanie obojstranná

  • pre psov a mačky
  • na krátku a dlhú srsť
  • flexibilná hlavica kefy
€ 20,49

Momentálne nie je k dispozícii

Wahl Professional Dirty Beastie Shampoo koncentrát

Wahl Professional Dirty Beastie Shampoo koncentrát, 500 ml

  • pre všetky druhy zvieracej srsti
  • odstraňuje nečistoty a čistí
  • s prírodnými zložkami
€ 19,79 (€ 39,58 / l)

Doručenie do 13. októbra

FURminator Hrebeň pre psov a mačky

FURminator Hrebeň pre psov a mačky

  • 360° pohyblivé hroty
  • proti uzlom a splstnateniu
  • pre hustú dvojitú srsť
€ 28,99

Doručenie do 05. novembra