Wahl Professional Aloe Soothe Shampoo koncentrát, 500 ml

Šampón s jemným zložením

€ 19,79

(€ 39,58 / l, vr. 23% DPH. - plus náklady na dopravu )

Obsah: 500 ml

Ešte 4 ks na sklade

Doručenie: utorok, 06. októbra, ak si objednáte do dňa: štvrtok,23:59 h.

Slovensko: doprava zadarmo nad € 59,90
Viac informácií o odoslaní a doručení

Vlastnosti

  • pre všetky druhy zvieracej srsti
  • ošetruje a čistí
  • s prírodnými zložkami

Často nakupované spolu s Wahl Professional Diamond White Shampoo koncentrát, 500 ml

Wahl Professional Aloe Soothe Shampoo koncentrát, 500 ml € 19,79 (€ 39,58 / l)
Wahl Professional Diamond White Shampoo koncentrát, 500 ml € 28,49 (€ 56,98 / l)
Celková cena: € 48,28
Popis

Tento jemný čistiaci šampón s prírodnými zložkami a vyváženým zložením má chladivé a upokojujúce účinky na pokožku. Obsahuje aloe vera gél, vitamíny C a E, ako aj extrakty z avokáda, kokosu a pšenice.

Vďaka prírodným zložkám je vhodný pre všetky druhy srsti domácich zvierat.

► Pomer riedenia 15:1

Č. produktu: WLP-2999-7552
Obsah: 500 ml
EAN: 5037127011317
Č. výrobcu: 2999-7552
Značky: Wahl Professional
Pasúce sa zvieratá: kôň
Vlastnosti produktu: prírodný, obsahuje vitamíny
Upozornenie: starostlivo si prečítajte všetky pokyny na použitie a bezpečnostné upozornenia a uchovajte ich pre budúce použitie
Všeobecné informácie: farba sa môže líšiť od originálneho obrázka
Výstražné a bezpečnostné upozornenia

Bezpečnostné upozornenia:

  • P101 - Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku.
  • P102 - Uchovávajte mimo dosahu detí.
  • P103 - Pred použitím si prečítajte etiketu.

Výstražné upozornenia:

  • EUH 208 Obsahuje parfém. Môže vyvolať alergickú reakciu.
  • EUH 210 - Na požiadanie možno poskytnúť kartu bezpečnostných údajov.
Súvisiace produkty
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Právne informácie
Výrobca: WAHL GmbH, Villinger Str. 4, 78112, St. Georgen, Nemecko, eu.wahl.com/de

Podobné produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzie našich zákazníkov

K dispozícii je recenzií v jazyku: slovenčina pre produkt: Wahl Professional Aloe Soothe Shampoo koncentrát

Odporúčame

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder