bunny Nature

Vysokokvalitné krmivo a ďalšie produkty pre malé zvieratá

Nakupovať podľa kategórií

Filtrovať a zoradiť

Cena Malé zvieratá Príchuť Vlastnosti Životná fáza Balenie Produktové rady
Filter

bunny: 1 - 30 z 96 produktov

bunny TIMOTHY

bunny TIMOTHY, 3 kg

  • pre rovnomerné obrusovanie zubov
  • vysoký obsah vlákniny podporuje normálnu funkciu čriev
  • optimálny pomer vápnika a fosforu
€ 24,49 (€ 8,16 / kg)

Doručenie do 07. októbra

bunny Seno FrischGras

bunny Seno FrischGras, jablko (500 g)

  • prirodzená rozmanitosť rastlín
  • šetrne sušené
  • bohaté na vlákninu a balastné látky
€ 6,39 (€ 12,78 / kg)

Doručenie do 07. októbra

bunny Seno z chránených lúk nature

bunny Seno z chránených lúk nature, 1,70 kg

  • rastliny, bylinky a kvety
  • z neošetrených lúk
  • šetrne sušené teplým vzduchom
€ 19,79 (€ 11,64 / kg)

Doručenie do 07. októbra

bunny Seno FrischGras Natur Pur

bunny Seno FrischGras Natur Pur, 750 g

  • prirodzená rozmanitosť tráv
  • vysoký obsah vlákniny a balastných látok
  • šetrne sušené
€ 6,79 (€ 9,05 / kg)

Doručenie do 07. októbra

bunny Botanicals Mid Mix

bunny Botanicals Mid Mix, skorocel a lupene ruží (120 g)

  • pre trpasličie králiky, morčatá, degu a činčily
  • s vybranými lahodnými prísadami
  • bez farbív a konzervačných látok
€ 9,89 (€ 82,42 / kg)

Doručenie do 07. októbra

bunny Bedding Linum

bunny Bedding Linum, 35 l

  • z čistej ľanovej vlákniny
  • zostáva suchá až 14 dní
  • viaže amoniak
€ 18,39 (€ 0,53 / l)

Doručenie do 03. novembra

bunny Chrumkavé keksy

bunny Chrumkavé keksy, ovocie (50 g)

  • mimoriadne chrumkavé a krehké
  • skvelé aj ako odmena
  • s inulínom
€ 4,99 (€ 99,80 / kg)

Doručenie do 07. októbra

bunny Seno FrischGras "Záhradné šťastie"

bunny Seno FrischGras "Záhradné šťastie", 2 kg

  • farebná rozmanitosť rastlín
  • s listami, kvetmi a zeleninou
  • jemne sušené
€ 16,29 (€ 8,15 / kg)

Doručenie do 07. októbra

bunny Hruškové drievka

bunny Hruškové drievka, 100 g

  • podporuje prirodzené obrusovanie zubov
  • prirodzená zábava pre trpasličie králiky a hlodavce
  • 100 % prírodné
€ 4,99 (€ 49,90 / kg)

Doručenie do 07. októbra

bunny KaninchenTraum BASIC

bunny KaninchenTraum BASIC, 4 kg

  • od 6. mesiaca života
  • 63 rôznych druhov rastlín
  • obsah vápnika zodpovedajúci potrebám
€ 42,49 (€ 10,62 / kg)

Doručenie do 07. októbra

bunny GastroBalance

bunny GastroBalance, 200 g

  • podporuje normálnu funkciu trávenia
  • s lístkami šalvie, kvetmi harmančeka a semenami feniklu
  • bez pridaných farbív a konzervačných látok
€ 8,49 (€ 42,45 / kg)

Doručenie do 07. októbra

bunny Múčne červy

bunny Múčne červy, 60 g

  • snack bohatý na bielkoviny
  • s omega mastnými kyselinami
  • 100 % prírodné
€ 6,39 (€ 106,50 / kg)

Doručenie do 07. októbra

bunny KaninchenTraum HERBS

bunny KaninchenTraum HERBS, 1,50 kg

  • 63 rôznych druhov rastlín
  • so 6 dodatočnými bylinkami
  • s harmančekom a sedmokráskami z chránených lúk
€ 19,79 (€ 13,19 / kg)

Doručenie do 07. októbra

bunny FarbmausTraum BASIC

bunny FarbmausTraum BASIC, 500 g

  • zloženie zodpovedajúce potrebám druhu
  • rastlinné a živočíšne zložky
  • veľmi vysoká akceptácia
€ 10,59 (€ 21,18 / kg)

Doručenie do 07. októbra

bunny ZwerghamsterTraum EXPERT

bunny ZwerghamsterTraum EXPERT, 500 g

  • zloženie zodpovedajúce potrebám druhu
  • rastlinné a živočíšne zložky
  • s ľanovými semienkami, prosom a sezamom
€ 12,69 (€ 25,38 / kg)

Doručenie do 07. októbra

KaninchenTraum WINTER OUTDOOR (sept. - marec)

bunny KaninchenTraum WINTER OUTDOOR (sept. -​ marec), 4 kg

  • vyvážené zloženie
  • od 6. mesiaca života
  • podporuje imunitný systém, dýchacie cesty a srsť
€ 53,99 (€ 13,50 / kg)

Doručenie do 07. októbra

bunny ZwerghamsterTraum EXPERT FLOWER

bunny ZwerghamsterTraum EXPERT FLOWER, 500 g

  • zloženie zodpovedajúce potrebám druhu
  • rastlinné a živočíšne zložky
  • bez peliet a extrudátov
€ 12,99 (€ 25,98 / kg)

Doručenie do 07. októbra

bunny Bedding Absorber

bunny Bedding Absorber, 20 l

  • doplnok k podstielke
  • viaže vlhkosť a pachy
  • z prírodných vlákien
€ 20,49 (€ 1,02 / l)

Doručenie do 07. októbra

bunny ZwerghamsterTraum EXPERT HAIR & SKIN

bunny ZwerghamsterTraum EXPERT HAIR & SKIN, 500 g

  • podporuje normálnu funkciu srsti a kože
  • zloženie zodpovedajúce potrebám druhu
  • rastlinné a živočíšne zložky
€ 12,99 (€ 25,98 / kg)

Doručenie do 07. októbra

bunny UroLowCalcium

bunny UroLowCalcium, 800 g

  • podporuje normálnu funkciu močových orgánov
  • s vybranými rastlinnými zložkami
  • nízky obsah vápnika
€ 14,19 (€ 17,74 / kg)

Doručenie do 07. októbra

bunny Konopná podložka

bunny Konopná podložka, XL 120 x 50 cm

  • pre trpasličie králiky a hlodavce
  • všestranné využitie
  • do výbehov a prepravných boxov
€ 18,39

Doručenie do 07. októbra

bunny Crispy snack

bunny Crispy snack, zelenina (30 g)

  • vybrané ingrediencie
  • na každodenné podávanie
  • vhodné aj ako odmena
€ 5,69 (€ 189,67 / kg)

Doručenie do 07. októbra

bunny My little Sweetheart

bunny My little Sweetheart, púpava (30 g)

  • tvar srdiečok
  • ako snack a odmena
  • bez pridaného cukru
€ 3,59 (€ 119,67 / kg)

Doručenie do 07. októbra

bunny Bedding Easy 112 x 51 cm

bunny Bedding Easy 112 x 51 cm, tyrkysová

  • komfortná a hygienická
  • alternatíva k podstielke
  • možno prať na 60 °C
€ 45,49

Doručenie do 07. októbra

bunny Konopná rohož z kenafu

bunny Konopná rohož z kenafu, L 100 x 40 cm

  • zo 100 % prírodného materiálu
  • jedna mäkká a jedna hrubá strana
  • ideálna na hranie a spánok
€ 12,69

Doručenie do 03. novembra

bunny Bedding Easy XL tyrkysová 140 x 140 cm

bunny Bedding Easy XL tyrkysová 140 x 140 cm

  • vložka do výbehu pre hlodavce
  • zvonku mäkký fleece a zvnútra vysoko absorpčný molton
  • ideálne pre alergikov
€ 98,99

Bezplatné doručenie do dňa: 07. októbra

bunny Bedding Easy MINI 48 x 28 cm

bunny Bedding Easy MINI 48 x 28 cm

  • mäkký fleece na vonkajšej strane
  • savý molton vo vnútri
  • chráni citlivé labky
€ 18,39

Doručenie do 07. októbra

bunny Uhorka a kôpor

bunny Uhorka a kôpor, 40 g

  • jemne aromatická chuť
  • kvalitné doplnkové krmivo
  • 100 % prírodné
€ 5,69 (€ 142,25 / kg)

Doručenie do 07. októbra

bunny UroVital

bunny UroVital, 200 g

  • podporuje normálnu funkciu močových orgánov
  • s koreňom ihlice tŕnitej a petržlenu
  • nízky obsah vápnika
€ 8,49 (€ 42,45 / kg)

Doručenie do 07. októbra

bunny RennmausTraum EXPERT

bunny RennmausTraum EXPERT, 500 g

  • druhovo prirodzená zmes
  • s rastlinnými a živočíšnymi zložkami
  • bez peliet a extrudátov
€ 12,69 (€ 25,38 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Značka bunny Nature ponúka vysokokvalitné príslušenstvo do výbehov pre malé zvieratá, ako aj druhovo vhodné krmivo pre malé zvieratá, ktoré je vytvorené podľa vzoru prirodzeného prostredia a pôvodných stravovacích návykov zvierat. Do domácnosti svojho domáceho maznáčika tak môžete priniesť kúsok prírody.