Doplnkové krmivo značky bunny

Filtrovať a zoradiť

Cena Malé zvieratá Vlastnosti Balenie Produktové rady
Filter

Doplnkové krmivo: 15 produktov

bunny Botanicals Mid Mix

bunny Botanicals Mid Mix, skorocel a lupene ruží (120 g)

  • pre trpasličie králiky, morčatá, degu a činčily
  • s vybranými lahodnými prísadami
  • bez farbív a konzervačných látok
€ 8,88 € 9,87 (€ 74,00 / kg)

Doručenie do 03. novembra

bunny Uhorka a kôpor

bunny Uhorka a kôpor, 40 g

  • jemne aromatická chuť
  • kvalitné doplnkové krmivo
  • 100 % prírodné
€ 5,06 € 5,63 (€ 126,50 / kg)

Doručenie do 08. októbra

bunny ImmunPower

bunny ImmunPower, 200 g

  • s kvetovým peľom a propolisom
  • vybrané zložky
  • bez konzervačných látok
€ 7,61 € 8,46 (€ 38,05 / kg)

Doručenie do 08. októbra

bunny Zdroj vitamínov

bunny Zdroj vitamínov, 90 g

  • bohaté na vitamíny a vlákninu
  • s prírodnými antioxidantmi
  • 100 % prírodné
€ 5,06 € 5,63 (€ 56,22 / kg)

Doručenie do 08. októbra

bunny AntiHairball Cracker

bunny AntiHairball Cracker, 100 g

  • s ľanovými výliskami a papájou
  • podporuje normálnu funkciu čriev
  • napomáha vylučovaniu prehltnutých chlpov
€ 10,15 € 11,28 (€ 101,50 / kg)

Doručenie do 08. októbra

bunny Botanicals Maxi Mix

bunny bunny Botanicals Maxi Mix, listy maliny a kvety nevädze (400 g)

  • 100% prírodné
  • bez peliet a extrudátov
  • pre trpasličie králiky, morčatá, činčily a degu
€ 15,59 (€ 38,98 / kg)

Doručenie do 08. októbra

bunny Prebiotic Cracker

bunny Prebiotic Cracker, 100 g

  • chutný snack
  • podporuje normálnu črevnú flóru
  • s inulínom
€ 10,15 € 11,28 (€ 101,50 / kg)

Doručenie do 08. októbra

bunny Prebiotic snack

bunny Prebiotic snack, 35 g

  • podporuje normálne trávenie
  • s hodnotným inulínom
  • 100 % prírodný
€ 4,42 € 4,92 (€ 126,29 / kg)

Doručenie do 20. novembra

bunny JuniorsExtra

bunny JuniorsExtra, 180 g

  • pre škrečky, myši a potkany
  • extra porcia bielkovín a vápnika
  • s múčnymi červami a semenami
€ 7,61 € 8,46 (€ 42,28 / kg)

Doručenie do 20. novembra

bunny Ibištekový mix

bunny Ibištekový mix, 50 g

  • 100 % prírodné
  • veľmi jemná a krehká textúra
  • obzvlášť aromatické
€ 5,06 € 5,63 (€ 101,20 / kg)

Doručenie do 20. novembra

bunny Mix sladkej lupiny

bunny Mix sladkej lupiny, 100 g

  • bohaté na bielkoviny
  • s vitamínmi a minerálmi
  • 100 % prírodné
€ 5,69 (€ 56,90 / kg)

Doručenie do 03. novembra

bunny Luskáčik

bunny Luskáčik, 150 g

  • pre myši, pieskomily, škrečky, škrečky džungárske a potkany
  • s obsahom živočíšnych bielkovín
  • 100 % prírodné
€ 5,06 € 5,63 (€ 33,73 / kg)

Doručenie do 20. novembra

bunny Immun Cracker

bunny Immun Cracker, 100 g

  • chutný snack
  • s echinaceou a kvetným peľom
  • podporuje normálnu funkciu imunitného systému
€ 10,15 € 11,28 (€ 101,50 / kg)

Doručenie do 20. novembra

bunny Hair & SkinCare

bunny Hair & SkinCare, 200 g

  • podporuje normálnu srsť a zdravú kožu
  • s prosom s obsahom kyseliny kremičitej
  • plus múčne červy
€ 7,61 € 8,46 (€ 38,05 / kg)

Doručenie do 20. novembra

bunny Multi-Vitamin snack

bunny Multi-​Vitamin snack, 150 g

  • pre trpasličie králiky, činčily a degu
  • ako snack a odmena
  • plus minerálne látky
€ 14,19 (€ 94,60 / kg)

Doručenie do 20. novembra