Hrubé a štruktúrované krmivo značky bunny

Filtrovať a zoradiť

Cena Malé zvieratá Vlastnosti Balenie Produktové rady
Filter

Hrubé a štruktúrované krmivo: 15 produktov

bunny TIMOTHY

bunny TIMOTHY, 3 kg

  • pre rovnomerné obrusovanie zubov
  • vysoký obsah vlákniny podporuje normálnu funkciu čriev
  • optimálny pomer vápnika a fosforu
€ 24,49 (€ 8,16 / kg)

Doručenie do 07. októbra

bunny Seno FrischGras

bunny Seno FrischGras, jablko (500 g)

  • prirodzená rozmanitosť rastlín
  • šetrne sušené
  • bohaté na vlákninu a balastné látky
€ 6,39 (€ 12,78 / kg)

Doručenie do 07. októbra

bunny Seno z chránených lúk nature

bunny Seno z chránených lúk nature, 1,70 kg

  • rastliny, bylinky a kvety
  • z neošetrených lúk
  • šetrne sušené teplým vzduchom
€ 19,79 (€ 11,64 / kg)

Doručenie do 07. októbra

bunny Seno FrischGras Natur Pur

bunny Seno FrischGras Natur Pur, 750 g

  • prirodzená rozmanitosť tráv
  • vysoký obsah vlákniny a balastných látok
  • šetrne sušené
€ 6,79 (€ 9,05 / kg)

Doručenie do 07. októbra

bunny Botanicals Mid Mix

bunny Botanicals Mid Mix, skorocel a lupene ruží (120 g)

  • pre trpasličie králiky, morčatá, degu a činčily
  • s vybranými lahodnými prísadami
  • bez farbív a konzervačných látok
€ 9,89 (€ 82,42 / kg)

Doručenie do 07. októbra

bunny Seno FrischGras "Záhradné šťastie"

bunny Seno FrischGras "Záhradné šťastie", 2 kg

  • farebná rozmanitosť rastlín
  • s listami, kvetmi a zeleninou
  • jemne sušené
€ 16,29 (€ 8,15 / kg)

Doručenie do 07. októbra

bunny UroLowCalcium

bunny UroLowCalcium, 800 g

  • podporuje normálnu funkciu močových orgánov
  • s vybranými rastlinnými zložkami
  • nízky obsah vápnika
€ 14,19 (€ 17,74 / kg)

Doručenie do 07. októbra

bunny HerbalAid

bunny HerbalAid, 120 g

  • pre zakrpatené králiky, morčatá, osmony a činčily
  • prášok na prípravu kaše
  • vrátane kŕmnej striekačky
€ 8,49 (€ 70,75 / kg)

Doručenie do 07. októbra

bunny Botanicals Maxi Mix

bunny bunny Botanicals Maxi Mix, listy maliny a kvety nevädze (400 g)

  • 100% prírodné
  • bez peliet a extrudátov
  • pre trpasličie králiky, morčatá, činčily a degu
€ 15,59 (€ 38,98 / kg)

Doručenie do 07. októbra

bunny ImmunPower

bunny ImmunPower, 200 g

  • s kvetovým peľom a propolisom
  • vybrané zložky
  • bez konzervačných látok
€ 8,49 (€ 42,45 / kg)

Doručenie do 07. októbra

bunny AntiHairball Cracker

bunny AntiHairball Cracker, 100 g

  • s ľanovými výliskami a papájou
  • podporuje normálnu funkciu čriev
  • napomáha vylučovaniu prehltnutých chlpov
€ 11,29 (€ 112,90 / kg)

Doručenie do 07. októbra

bunny Prebiotic Cracker

bunny Prebiotic Cracker, 100 g

  • chutný snack
  • podporuje normálnu črevnú flóru
  • s inulínom
€ 11,29 (€ 112,90 / kg)

Doručenie do 07. októbra

bunny Prebiotic snack

bunny Prebiotic snack, 35 g

  • podporuje normálne trávenie
  • s hodnotným inulínom
  • 100 % prírodný
€ 4,99 (€ 142,57 / kg)

Doručenie do 20. novembra

bunny Multi-Vitamin snack

bunny Multi-​Vitamin snack, 150 g

  • pre trpasličie králiky, činčily a degu
  • ako snack a odmena
  • plus minerálne látky
€ 14,19 (€ 94,60 / kg)

Doručenie do 20. novembra

bunny Immun Cracker

bunny Immun Cracker, 100 g

  • chutný snack
  • s echinaceou a kvetným peľom
  • podporuje normálnu funkciu imunitného systému
€ 11,29 (€ 112,90 / kg)

Doručenie do 20. novembra