Felix

Objavte rozmanitosť produktov FELIX: so senzačnými kombináciami textúr a chutí alebo chutným želé, omáčkami a dokonca crunchy topingami. Chytré mačky si zaslúžia FELIX!

Nakupovať podľa kategórií

Filtrovať a zoradiť

Cena Príchuť Vlastnosti Životná fáza Balenie Produktové rady
Filter

Felix: 1 - 30 z 41 produktov

Fantastic "dvojnásobne lahodný farmársky výber", Megapack 80 x 85 g

Felix Fantastic "dvojnásobne lahodný farmársky výber", Megapack 80 x 85 g, 6.800 g

  • pre dospelé mačky
  • jemné kúsky v želé
  • bez umelých prísad
€ 48,49 (€ 7,13 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Felix Mokré krmivo mix Fantastic 44 x 85 g

Felix Mokré krmivo mix Fantastic 44 x 85 g, 3.740 g

  • pre dospelé mačky
  • hovädzie mäso, kuracie mäso, losos, tuniak
  • jemné kúsky v želé
€ 29,99 (€ 8,02 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Mokré krmivo "lahodný farmársky výber" Fantastic 44 x 85 g

Felix Mokré krmivo "lahodný farmársky výber" Fantastic 44 x 85 g, 3.740 g

  • pre dospelé mačky
  • hovädzie mäso, kačacie mäso, jahňacie mäso, kuracie mäso
  • jemné kúsky v želé
€ 31,49 (€ 8,42 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Mokré krmivo mix Junior Fantastic 12 x 85 g

Felix Mokré krmivo mix Junior Fantastic 12 x 85 g, 1.020 g

  • pre mačiatka vo veku 2 - 12 mesiacov
  • hovädzie mäso, kuracie mäso, sardinky, losos
  • jemné kúsky v želé
€ 9,19 (€ 9,01 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Felix Party mix Original

Felix Party mix Original, 330 g

  • s kuracím mäsom, morčacím mäsom a pečeňou
  • bez cukru a umelých farbív
  • 2 kcal na kus
€ 9,89 (€ 29,97 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Sensations v omáčke "lahodný výber z rýb" 12 x 85 g

Felix Sensations v omáčke "lahodný výber z rýb" 12 x 85 g, 1.020 g

  • jemné kúsky v omáčke
  • losos, tresky, pstruh, sardinky
  • bez umelých prísad
€ 9,19 (€ 9,01 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Fantastic "dvojnásobne lahodný farmársky výber"

Felix Fantastic "dvojnásobne lahodný farmársky výber", 1.020 g

  • pre dospelé mačky
  • jemné kúsky v želé
  • bez umelých prísad
€ 9,19 (€ 9,01 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Mokré krmivo mix so zeleninou Fantastic 12 x 85 g

Felix Mokré krmivo mix so zeleninou Fantastic 12 x 85 g, 1.020 g

  • pre dospelé mačky
  • hovädzie mäso, kuracie mäso, losos, pstruh + zelenina
  • jemné kúsky v želé
€ 9,19 (€ 9,01 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Fantastic "dvojnásobne lahodný výber z rýb" 12 x 85 g

Felix Fantastic "dvojnásobne lahodný výber z rýb" 12 x 85 g, 1.020 g

  • pre dospelé mačky
  • jemné kúsky v želé
  • bez umelých prísad
€ 9,19 (€ 9,01 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Sensations v omáčke "lahodný farmársky výber" 12 x 85 g

Felix Sensations v omáčke "lahodný farmársky výber" 12 x 85 g, 1.020 g

  • jemné kúsky v omáčke
  • morčacie mäso, hovädzie mäso, jahňacie mäso, kačacie mäso
  • bez umelých prísad
€ 9,19 (€ 9,01 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Sensations v omáčke "lahodný farmársky výber" 24 x 85 g

Felix Sensations v omáčke "lahodný farmársky výber" 24 x 85 g, 2.040 g

  • jemné kúsky v omáčke
  • morčacie mäso, hovädzie mäso, jahňacie mäso, kačacie mäso
  • bez umelých prísad
€ 19,09 (€ 9,36 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Felix Soup "lahodný farmársky výber" 6 x 48 g

Felix Soup "lahodný farmársky výber" 6 x 48 g, 288 g

  • s kuracím, hovädzím a jahňacím mäsom
  • lahodný vývar
  • s chutnými kúskami mäsa
€ 3,59 (€ 12,47 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Mokré krmivo "lahodný výber z rýb" Fantastic 12 x 85 g

Felix Mokré krmivo "lahodný výber z rýb" Fantastic 12 x 85 g, 1.020 g

  • pre dospelé mačky
  • tuniak, losos, treska, platesa
  • jemné kúsky v želé
€ 9,19 (€ 9,01 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Felix Tasty Nuggets s kuracím a kačacím mäsom

Felix Tasty Nuggets s kuracím a kačacím mäsom, 180 g

  • s veľkým množstvom bielkovín
  • bez farbív
  • na prestávku medzi jedlami
€ 5,69 (€ 31,61 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Mokré krmivo mix Senior Fantastic 12 x 85 g

Felix Mokré krmivo mix Senior Fantastic 12 x 85 g, 1.020 g

  • od 7 rokov
  • losos, sardinky, hovädzie mäso, kuracie mäso
  • jemné kúsky v želé
€ 9,19 (€ 9,01 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Sensations želé "lahodný farmársky výber" 24 x 85 g

Felix Sensations želé "lahodný farmársky výber" 24 x 85 g, 2.040 g

  • jemné kúsky v želé
  • kuracie, hovädzie, kačacie, jahňacie mäso
  • bez umelých prísad
€ 19,09 (€ 9,36 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Sensations Crunchy "lahodný farmársky výber" 20 x 85 g + 2 x 40 g

Felix Sensations Crunchy "lahodný farmársky výber" 20 x 85 g + 2 x 40 g, 1.780 g

  • jemné kúsky v želé
  • chrumkavé kúsky
  • kuracie, hovädzie, králičie a jahňacie mäso
€ 19,09 (€ 10,72 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Soup "lahodný výber z rýb" Tender Strips 6 x 48 g

Felix Soup "lahodný výber z rýb" Tender Strips 6 x 48 g, 288 g

  • s treskou, platesou a tuniakom
  • jemné plátky
  • vysoký obsah vody
€ 3,59 (€ 12,47 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Felix Crispies s lososom a pstruhom

Felix Crispies s lososom a pstruhom, 180 g

  • ľahká a chrumkavá konzistencia
  • lahodne voňavé
  • bez umelých farbív
€ 5,69 (€ 31,61 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Felix Party mix Triple Cheese

Felix Party mix Triple Cheese, 330 g

  • so syrom Cheddar, Gouda a Edam
  • bez cukru a umelých farbív
  • 2 kcal na kus
€ 9,89 (€ 29,97 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Mokré krmivo "lahodný farmársky výber" Fantastic 12 x 85 g

Felix Mokré krmivo "lahodný farmársky výber" Fantastic 12 x 85 g, 1.020 g

  • pre dospelé mačky
  • hovädzie mäso, králičie mäso, jahňacie mäso, kuracie mäso
  • jemné kúsky v želé
€ 9,19 (€ 9,01 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Felix Deli Moments s lososom 4 x 10 g

Felix Deli Moments s lososom 4 x 10 g, 40 g

  • bez farbív
  • bez pridaného cukru
  • hustá štruktúra
€ 2,89 (€ 72,25 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Felix Soup "lahodný výber z rýb" 6 x 48 g

Felix Soup "lahodný výber z rýb" 6 x 48 g, 288 g

  • s tuniakom, platesou a treskou
  • lahodný vývar
  • s chutnými kúskami
€ 3,59 (€ 12,47 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Felix Kuracie a morčacie mäso Sauce-Time

Felix Kuracie a morčacie mäso Sauce-​Time, 240 g

  • doplnkové krmivo pre mačky
  • ako pochúťka a prísada
  • iba 10 kcal / kapsičku
€ 3,69 (€ 15,38 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Mokré krmivo "lahodný farmársky výber" Fantastic 24 x 85 g

Felix Mokré krmivo "lahodný farmársky výber" Fantastic 24 x 85 g, 2.040 g

  • pre dospelé mačky
  • hovädzie mäso, králičie mäso, jahňacie mäso, kuracie mäso
  • jemné kúsky v želé
€ 19,09 (€ 9,36 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Felix Party mix Farm and Meadow

Felix Party mix Farm and Meadow, 60 g

  • s kačacím, morčacím a králičím mäsom
  • bez cukru a umelých farbív
  • 2 kcal na kus
€ 2,39 (€ 39,83 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Felix Party mix Mix Grilled

Felix Party mix Mix Grilled, 60 g

  • s kuracím mäsom, hovädzím mäsom a lososom
  • bez cukru a umelých farbív
  • 2 kcal na kus
€ 2,39 (€ 39,83 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Felix Party mix Beach Fun

Felix Party mix Beach Fun, 60 g

  • s lososom, treskou tmavou a pstruhom
  • bez cukru a umelých farbív
  • 2 kcal na kus
€ 2,39 (€ 39,83 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Delicious Sliced "lahodný výber z rýb" 10 x 80 g

Felix Delicious Sliced "lahodný výber z rýb" 10 x 80 g, 800 g

  • varené v pare
  • lahodné kúsky v želé
  • 90 % živočíšnych bielkovín
€ 9,19 (€ 11,49 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Soup "lahodný farmársky výber" Tender Strips 6 x 48 g

Felix Soup "lahodný farmársky výber" Tender Strips 6 x 48 g, 288 g

  • s hovädzím, kuracím a jahňacím mäsom
  • jemné prúžky
  • vysoký obsah vody
€ 3,59 (€ 12,47 / kg)

Doručenie do 07. októbra