Snacky a maškrty značky Felix

Filtrovať a zoradiť

Cena Príchuť Vlastnosti
Filter

Snacky: 11 produktov

Felix Party mix Original

Felix Party mix Original, 330 g

  • s kuracím mäsom, morčacím mäsom a pečeňou
  • bez cukru a umelých farbív
  • 2 kcal na kus
€ 9,89 (€ 29,97 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Felix Tasty Nuggets s kuracím a kačacím mäsom

Felix Tasty Nuggets s kuracím a kačacím mäsom, 180 g

  • s veľkým množstvom bielkovín
  • bez farbív
  • na prestávku medzi jedlami
€ 5,69 (€ 31,61 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Felix Crispies s lososom a pstruhom

Felix Crispies s lososom a pstruhom, 180 g

  • ľahká a chrumkavá konzistencia
  • lahodne voňavé
  • bez umelých farbív
€ 5,69 (€ 31,61 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Felix Party mix Triple Cheese

Felix Party mix Triple Cheese, 330 g

  • so syrom Cheddar, Gouda a Edam
  • bez cukru a umelých farbív
  • 2 kcal na kus
€ 9,89 (€ 29,97 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Felix Deli Moments s lososom 4 x 10 g

Felix Deli Moments s lososom 4 x 10 g, 40 g

  • bez farbív
  • bez pridaného cukru
  • hustá štruktúra
€ 2,89 (€ 72,25 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Felix Party mix Farm and Meadow

Felix Party mix Farm and Meadow, 60 g

  • s kačacím, morčacím a králičím mäsom
  • bez cukru a umelých farbív
  • 2 kcal na kus
€ 2,39 (€ 39,83 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Felix Party mix Mix Grilled

Felix Party mix Mix Grilled, 60 g

  • s kuracím mäsom, hovädzím mäsom a lososom
  • bez cukru a umelých farbív
  • 2 kcal na kus
€ 2,39 (€ 39,83 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Felix Party mix Beach Fun

Felix Party mix Beach Fun, 60 g

  • s lososom, treskou tmavou a pstruhom
  • bez cukru a umelých farbív
  • 2 kcal na kus
€ 2,39 (€ 39,83 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Felix Deli Moments s kuracím mäsom 4 x 10 g

Felix Deli Moments s kuracím mäsom 4 x 10 g, 40 g

  • bez farbív
  • bez pridaného cukru
  • hustá štruktúra
€ 2,89 (€ 72,25 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Tasty Nuggets s hovädzím a jahňacím mäsom

Felix Tasty Nuggets s hovädzím a jahňacím mäsom, 50 g

  • s veľkým množstvom bielkovín
  • bez farbív
  • na prestávku medzi jedlami
€ 2,89 (€ 57,80 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Felix Party mix Beach Fun, Maxi Pack

Felix Party mix Beach Fun, Maxi Pack, 200 g

  • s lososom, treskou tmavou a pstruhom
  • bez cukru a umelých farbív
  • 2 kcal na kus
€ 5,69 (€ 28,45 / kg)

Momentálne nie je k dispozícii