Mokré krmivo Felix

Filtrovať a zoradiť

Cena Príchuť Vlastnosti Produktové rady
Filter

Mokré krmivo: 30 produktov

Fantastic "dvojnásobne lahodný farmársky výber", Megapack 80 x 85 g

Felix Fantastic "dvojnásobne lahodný farmársky výber", Megapack 80 x 85 g, 6.800 g

  • pre dospelé mačky
  • jemné kúsky v želé
  • bez umelých prísad
€ 48,49 (€ 7,13 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Felix Mokré krmivo mix Fantastic 44 x 85 g

Felix Mokré krmivo mix Fantastic 44 x 85 g, 3.740 g

  • pre dospelé mačky
  • hovädzie mäso, kuracie mäso, losos, tuniak
  • jemné kúsky v želé
€ 29,99 (€ 8,02 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Mokré krmivo "lahodný farmársky výber" Fantastic 44 x 85 g

Felix Mokré krmivo "lahodný farmársky výber" Fantastic 44 x 85 g, 3.740 g

  • pre dospelé mačky
  • hovädzie mäso, kačacie mäso, jahňacie mäso, kuracie mäso
  • jemné kúsky v želé
€ 31,49 (€ 8,42 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Mokré krmivo mix Junior Fantastic 12 x 85 g

Felix Mokré krmivo mix Junior Fantastic 12 x 85 g, 1.020 g

  • pre mačiatka vo veku 2 - 12 mesiacov
  • hovädzie mäso, kuracie mäso, sardinky, losos
  • jemné kúsky v želé
€ 9,19 (€ 9,01 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Sensations v omáčke "lahodný výber z rýb" 12 x 85 g

Felix Sensations v omáčke "lahodný výber z rýb" 12 x 85 g, 1.020 g

  • jemné kúsky v omáčke
  • losos, tresky, pstruh, sardinky
  • bez umelých prísad
€ 9,19 (€ 9,01 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Fantastic "dvojnásobne lahodný farmársky výber"

Felix Fantastic "dvojnásobne lahodný farmársky výber", 1.020 g

  • pre dospelé mačky
  • jemné kúsky v želé
  • bez umelých prísad
€ 9,19 (€ 9,01 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Mokré krmivo mix so zeleninou Fantastic 12 x 85 g

Felix Mokré krmivo mix so zeleninou Fantastic 12 x 85 g, 1.020 g

  • pre dospelé mačky
  • hovädzie mäso, kuracie mäso, losos, pstruh + zelenina
  • jemné kúsky v želé
€ 9,19 (€ 9,01 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Fantastic "dvojnásobne lahodný výber z rýb" 12 x 85 g

Felix Fantastic "dvojnásobne lahodný výber z rýb" 12 x 85 g, 1.020 g

  • pre dospelé mačky
  • jemné kúsky v želé
  • bez umelých prísad
€ 9,19 (€ 9,01 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Sensations v omáčke "lahodný farmársky výber" 12 x 85 g

Felix Sensations v omáčke "lahodný farmársky výber" 12 x 85 g, 1.020 g

  • jemné kúsky v omáčke
  • morčacie mäso, hovädzie mäso, jahňacie mäso, kačacie mäso
  • bez umelých prísad
€ 9,19 (€ 9,01 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Sensations v omáčke "lahodný farmársky výber" 24 x 85 g

Felix Sensations v omáčke "lahodný farmársky výber" 24 x 85 g, 2.040 g

  • jemné kúsky v omáčke
  • morčacie mäso, hovädzie mäso, jahňacie mäso, kačacie mäso
  • bez umelých prísad
€ 19,09 (€ 9,36 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Felix Soup "lahodný farmársky výber" 6 x 48 g

Felix Soup "lahodný farmársky výber" 6 x 48 g, 288 g

  • s kuracím, hovädzím a jahňacím mäsom
  • lahodný vývar
  • s chutnými kúskami mäsa
€ 3,59 (€ 12,47 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Mokré krmivo "lahodný výber z rýb" Fantastic 12 x 85 g

Felix Mokré krmivo "lahodný výber z rýb" Fantastic 12 x 85 g, 1.020 g

  • pre dospelé mačky
  • tuniak, losos, treska, platesa
  • jemné kúsky v želé
€ 9,19 (€ 9,01 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Mokré krmivo mix Senior Fantastic 12 x 85 g

Felix Mokré krmivo mix Senior Fantastic 12 x 85 g, 1.020 g

  • od 7 rokov
  • losos, sardinky, hovädzie mäso, kuracie mäso
  • jemné kúsky v želé
€ 9,19 (€ 9,01 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Sensations želé "lahodný farmársky výber" 24 x 85 g

Felix Sensations želé "lahodný farmársky výber" 24 x 85 g, 2.040 g

  • jemné kúsky v želé
  • kuracie, hovädzie, kačacie, jahňacie mäso
  • bez umelých prísad
€ 19,09 (€ 9,36 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Sensations Crunchy "lahodný farmársky výber" 20 x 85 g + 2 x 40 g

Felix Sensations Crunchy "lahodný farmársky výber" 20 x 85 g + 2 x 40 g, 1.780 g

  • jemné kúsky v želé
  • chrumkavé kúsky
  • kuracie, hovädzie, králičie a jahňacie mäso
€ 19,09 (€ 10,72 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Soup "lahodný výber z rýb" Tender Strips 6 x 48 g

Felix Soup "lahodný výber z rýb" Tender Strips 6 x 48 g, 288 g

  • s treskou, platesou a tuniakom
  • jemné plátky
  • vysoký obsah vody
€ 3,59 (€ 12,47 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Mokré krmivo "lahodný farmársky výber" Fantastic 12 x 85 g

Felix Mokré krmivo "lahodný farmársky výber" Fantastic 12 x 85 g, 1.020 g

  • pre dospelé mačky
  • hovädzie mäso, králičie mäso, jahňacie mäso, kuracie mäso
  • jemné kúsky v želé
€ 9,19 (€ 9,01 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Felix Soup "lahodný výber z rýb" 6 x 48 g

Felix Soup "lahodný výber z rýb" 6 x 48 g, 288 g

  • s tuniakom, platesou a treskou
  • lahodný vývar
  • s chutnými kúskami
€ 3,59 (€ 12,47 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Felix Kuracie a morčacie mäso Sauce-Time

Felix Kuracie a morčacie mäso Sauce-​Time, 240 g

  • doplnkové krmivo pre mačky
  • ako pochúťka a prísada
  • iba 10 kcal / kapsičku
€ 3,69 (€ 15,38 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Mokré krmivo "lahodný farmársky výber" Fantastic 24 x 85 g

Felix Mokré krmivo "lahodný farmársky výber" Fantastic 24 x 85 g, 2.040 g

  • pre dospelé mačky
  • hovädzie mäso, králičie mäso, jahňacie mäso, kuracie mäso
  • jemné kúsky v želé
€ 19,09 (€ 9,36 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Delicious Sliced "lahodný výber z rýb" 10 x 80 g

Felix Delicious Sliced "lahodný výber z rýb" 10 x 80 g, 800 g

  • varené v pare
  • lahodné kúsky v želé
  • 90 % živočíšnych bielkovín
€ 9,19 (€ 11,49 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Soup "lahodný farmársky výber" Tender Strips 6 x 48 g

Felix Soup "lahodný farmársky výber" Tender Strips 6 x 48 g, 288 g

  • s hovädzím, kuracím a jahňacím mäsom
  • jemné prúžky
  • vysoký obsah vody
€ 3,59 (€ 12,47 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Mokré krmivo mix so zeleninou Fantastic 24 x 85 g

Felix Mokré krmivo mix so zeleninou Fantastic 24 x 85 g, 2.040 g

  • pre dospelé mačky
  • hovädzie mäso, kuracie mäso, losos, pstruh + zelenina
  • jemné kúsky v želé
€ 19,09 (€ 9,36 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Sensations Crunchy "lahodný farmársky výber" 10 x 85 g + 40 g

Felix Sensations Crunchy "lahodný farmársky výber" 10 x 85 g + 40 g, 890 g

  • jemné kúsky v želé
  • chrumkavé kúsky
  • kuracie, hovädzie, králičie a jahňacie mäso
€ 9,89 (€ 11,11 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Mokré krmivo "lahodný farmársky výber" Tasty Shreds 10 x 80 g

Felix Mokré krmivo "lahodný farmársky výber" Tasty Shreds 10 x 80 g, 800 g

  • jemné prúžky v omáčke
  • hovädzie, kuracie, kačacie, morčacie mäso
  • bez umelých prísad
€ 9,89 (€ 12,36 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Mokré krmivo "lahodný výber z rýb" Fantastic 24 x 85 g

Felix Mokré krmivo "lahodný výber z rýb" Fantastic 24 x 85 g, 2.040 g

  • pre dospelé mačky
  • tuniak, losos, treska, platesa
  • jemné kúsky v želé
€ 19,09 (€ 9,36 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Felix Sensations želé mix 12 x 85 g

Felix Sensations želé mix 12 x 85 g, 1.020 g

  • jemné kúsky v želé
  • morčacie mäso, jahňacie mäso, makrela, sleď
  • bez umelých prísad
€ 9,19 (€ 9,01 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Sensations želé "lahodný farmársky výber" 12 x 85 g

Felix Sensations želé "lahodný farmársky výber" 12 x 85 g, 1.020 g

  • jemné kúsky v želé
  • kuracie, hovädzie, kačacie, jahňacie mäso
  • bez umelých prísad
€ 9,19 (€ 9,01 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Mokré krmivo "lahodný výber z rýb" Tasty Shreds 10 x 80 g

Felix Mokré krmivo "lahodný výber z rýb" Tasty Shreds 10 x 80 g, 800 g

  • jemné prúžky v omáčke
  • losos, tuniak, treska, platesa
  • bez umelých prísad
€ 9,89 (€ 12,36 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Delicious Sliced "lahodný farmársky výber" 10 x 80 g

Felix Delicious Sliced "lahodný farmársky výber" 10 x 80 g, 800 g

  • dusené v pare
  • lahodné kúsky v želé
  • 90 % živočíšnych bielkovín
€ 9,19 (€ 11,49 / kg)

Doručenie do 23. októbra