Produkty na starostlivosť kože a labiek pre mačky

Filtrovať a zoradiť

Cena Značky
Filter

Koža a labky: 7 produktov

purapep Balzam s manuka medom Care

purapep Balzam s manuka medom Care, 50 ml

  • starostlivosť a ochrana pokožky, ňufáka, uší a labiek
  • s 25 % manuka medu (MGO 250+) a bambuckým maslom
  • 100 % prírodné zložky, bezpečné na olizovanie
€ 22,99 (€ 459,80 / l)

Doručenie do 07. októbra

Feele Starostlivosť o labky

Feele Starostlivosť o labky, 25 ml

  • pre psov, mačky, kone a mladé zvieratá
  • podporuje drsnú a popraskanú pokožku
  • s tým najlepším z nechtíka
€ 18,39 (€ 735,60 / l)

Doručenie do 07. októbra

Feele Koloidné striebro

Feele Koloidné striebro, 30 ml

  • pre psov, mačky, kone a mladé zvieratá
  • prispieva k regenerácii pokožky
  • so sviežou horskou pramenitou vodou
€ 19,79 (€ 659,67 / l)

Doručenie do 07. októbra

Feele Moja malá lekáreň

Feele Moja malá lekáreň, 45 g

  • pre psov, mačky, kone a mladé zvieratá
  • vulkanický pôvod
  • podporuje pokožku pri regenerácii
€ 26,99 (€ 599,78 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Feele Sprej na ochranu labiek

Feele Sprej na ochranu labiek, 30 ml

  • pre psov a mačky
  • chráni labky pred teplom a chladom
  • nezanecháva žiadne stopy na zemi
€ 19,79 (€ 659,67 / l)

Doručenie do 07. októbra

Feele Sviští olej "Znova vitálny“

Feele Sviští olej "Znova vitálny“, 30 ml

  • pre psov, mačky, kone a mladé zvieratá
  • cirkulačné vlastnosti
  • bez alergénov
€ 35,49 (€ 1.183,00 / l)

Doručenie do 07. októbra

Wahl Professional Elektrická brúska na pazúriky

Wahl Professional Elektrická brúska na pazúriky

  • pre psov a mačky
  • bezdrôtová a na batérie
  • príjemná a praktická
€ 39,99

Doručenie do 27. októbra