catz finefood

Delikatesy pre vašu mačku

Značka catz finefood rozmaznáva vašu mačku vybranými surovinami najlepšej kvality, ktoré sú spracované do vysokokvalitného krmiva podľa konceptu prirodzenej koristi - bez akýchkoľvek mäsových náhrad, plnidiel alebo atraktantov. Svoju mačku tak môžete rozmaznávať druhovo vhodnými pochúťkami.

Nakupovať podľa kategórií

Filtrovať a zoradiť

Cena Príchuť Vlastnosti Životná fáza Balenie Produktové rady
Filter

catz finefood: 1 - 30 z 112 produktov

catz finefood Klokanie mäso Purrrr N° 107

catz finefood Klokanie mäso Purrrr N° 107, 200 g

  • prémiové kompletné krmivo pre mačky
  • čistý pôžitok z mäsa
  • bez plnív a obilnín
€ 4,69 (€ 23,45 / kg)

Doručenie do 07. októbra

catz finefood Konské mäso Purrrr N° 123

catz finefood Konské mäso Purrrr N° 123, 400 g

  • prémiové kompletné krmivo pre mačky
  • viac ako 98 % podiel mäsa
  • bez prídavných látok
€ 7,39 (€ 18,48 / kg)

Doručenie do 07. októbra

catz finefood Jelenie mäso Purrrr N° 121

catz finefood Jelenie mäso Purrrr N° 121, 400 g

  • prémiové kompletné krmivo pre mačky
  • ľahko stráviteľný monoproteín
  • viac ako 98 % podiel mäsa
€ 6,69 (€ 16,73 / kg)

Doručenie do 20. októbra

catz finefood - Purrrr No. 107 kengura kapsička

catz finefood catz finefood -​ Purrrr No. 107 kengura kapsička, 85 g

  • Prémiová kvalita
  • Viac ako 98 % podiel mäsa
  • Bez náhrad mäsa a plnidiel
€ 2,89 (€ 34,00 / kg)

Doručenie do 07. októbra

catz finefood Kačacie mäso Purrrr N° 115

catz finefood Kačacie mäso Purrrr N° 115, 200 g

  • prémiové kompletné krmivo pre mačky
  • viac ako 98 % podiel mäsa
  • bez obilnín a lepku
€ 3,59 (€ 17,95 / kg)

Doručenie do 07. októbra

catz finefood Kačacie mäso v kapsičke Purrrr N° 115

catz finefood Kačacie mäso v kapsičke Purrrr N° 115, 85 g

  • prémiové kompletné krmivo pre mačky
  • podiel mäsa viac ako 98 %
  • ľahko stráviteľný monoproteín
€ 2,39 (€ 28,12 / kg)

Doručenie do 07. októbra

catz finefood Losos a kuracie mäso Senior N° 05

catz finefood Losos a kuracie mäso Senior N° 05, 85 g

  • prémiové krmivo pre staršie mačky
  • viac ako 91 % podiel mäsa
  • bez obilnín a pridaného cukru
€ 2,19 (€ 25,76 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Purrrr - mokré krmivo No. 121 jelenie mäso

catz finefood Purrrr -​ mokré krmivo No. 121 jelenie mäso, 85 g

  • Prémiové kompletné krmivo pre mačky
  • S viac ako 98 % podielom mäsa
  • Bez plnidiel a náhrad mäsa
€ 2,89 (€ 34,00 / kg)

Doručenie do 07. októbra

catz finefood Losos a hydina Classic Kitten N° 05

catz finefood Losos a hydina Classic Kitten N° 05, 85 g

  • prémiové kompletné krmivo pre mačiatka
  • receptúra prispôsobená veku a prirodzeným potrebám
  • bez obilnín a sóje
€ 2,19 (€ 25,76 / kg)

Doručenie do 07. októbra

catz finefood Kuracie mäso Fillets N° 403

catz finefood Kuracie mäso Fillets N° 403, 85 g

  • prémiové kompletné krmivo pre mačky
  • receptúra prispôsobená potrebám druhu
  • bez obilnín a pridaného cukru
€ 2,89 (€ 34,00 / kg)

Doručenie do 07. októbra

catz finefood Sleď s krevetami Classic N° 13

catz finefood Sleď s krevetami Classic N° 13, 400 g

  • prémiové kompletné krmivo pre mačky
  • viac ako 93 % podiel mäsa
  • bez plnív a lepku
€ 5,09 (€ 12,73 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Kuracie mäso a tuniak v kapsičke Classic N° 25

catz finefood Kuracie mäso a tuniak v kapsičke Classic N° 25, 85 g

  • vysokokvalitné mokré krmivo pre mačky
  • viac ako 93 % podiel mäsa a rýb
  • bez plnidiel a obilnín
€ 2,29 (€ 26,94 / kg)

Doručenie do 07. októbra

catz finefood Kuracie mäso v kapsičke Purrrr N° 103

catz finefood Kuracie mäso v kapsičke Purrrr N° 103, 85 g

  • prémiové kompletné krmivo pre mačky
  • ľahko stráviteľný monoproteín
  • bez plnidiel
€ 2,39 (€ 28,12 / kg)

Doručenie do 07. októbra

catz finefood Losos Purrrr v kapsičke N° 105

catz finefood Losos Purrrr v kapsičke N° 105, 80 g

  • prémiové kompletné krmivo pre mačky
  • redukovaná receptúra bez zbytočností
  • ľahko stráviteľný monoproteín
€ 2,39 (€ 29,88 / kg)

Doručenie do 07. októbra

catz finefood Divina v kapsičke Classic N° 9

catz finefood Divina v kapsičke Classic N° 9, 85 g

  • prémiové kompletné krmivo pre mačky
  • viac ako 93 % podiel mäsa
  • bez obilnín a sóje
€ 2,19 (€ 25,76 / kg)

Doručenie do 07. októbra

catz finefood Bio kačacie mäso N° 505

catz finefood Bio kačacie mäso N° 505, 200 g

  • prémiové kompletné krmivo pre mačky
  • vybrané ingrediencie
  • bez plnidiel
€ 4,99 (€ 24,95 / kg)

Doručenie do 07. októbra

catz finefood Purrrr - mokré krmivo No. 105 Lachs

catz finefood Purrrr -​ mokré krmivo No. 105 Lachs, 375 g

  • Prémiové kompletné krmivo pre mačky
  • Viac ako 98 % podiel rýb
  • Ľahko stráviteľný monoproteín
€ 5,69 (€ 15,17 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Hovädzie a teľacie mäso v kapsičke Classic N° 7

catz finefood Hovädzie a teľacie mäso v kapsičke Classic N° 7, 300 g

  • prémiové kompletné krmivo pre mačky
  • viac ako 93 % podiel mäsa
  • bez plnidiel
€ 3,79 (€ 12,63 / kg)

Doručenie do 07. októbra

catz finefood Losos a hydina v kapsičke Classic N° 5

catz finefood Losos a hydina v kapsičke Classic N° 5, 85 g

  • prémiové kompletné krmivo pre mačky
  • viac ako 93 % podiel mäsa
  • bez obilnín a plnidiel
€ 2,19 (€ 25,76 / kg)

Doručenie do 07. októbra

catz finefood Hovädzie mäso Purrrr N° 119

catz finefood Hovädzie mäso Purrrr N° 119, 400 g

  • prémiové kompletné krmivo pre mačky
  • viac ako 98 % podiel mäsa
  • bez obilnín a lepku
€ 5,69 (€ 14,23 / kg)

Doručenie do 07. októbra

catz finefood Hydina v kapsičke Classic N° 3

catz finefood Hydina v kapsičke Classic N° 3, 85 g

  • prémiové kompletné krmivo pre mačky
  • podľa konceptu koristi
  • bez plnidiel
€ 1,99 € 2,10 (€ 23,41 / kg)

Doručenie do 07. októbra

catz finefood Hydina Classic Kitten N° 03

catz finefood Hydina Classic Kitten N° 03, 300 g

  • prémiové kompletné krmivo pre mačiatka
  • obzvlášť jemná konzistencia
  • bez obilnín a sóje
€ 3,79 (€ 12,63 / kg)

Doručenie do 07. októbra

catz finefood Diviak v kapsičke Purrrr N° 109

catz finefood Diviak v kapsičke Purrrr N° 109, 85 g

  • prémiové kompletné krmivo pre mačky
  • viac ako 98 % podiel mäsa
  • ľahko stráviteľný monoproteín
€ 2,39 (€ 28,12 / kg)

Doručenie do 07. októbra

catz finefood Ovčie mäso v kapsičke Purrrr N° 113

catz finefood Ovčie mäso v kapsičke Purrrr N° 113, 85 g

  • prémiové kompletné krmivo pre mačky
  • ľahko stráviteľný monoproteín
  • viac ako 98 % podiel mäsa
€ 2,39 (€ 28,12 / kg)

Doručenie do 07. októbra

catz finefood Krevety Purrrrly N° 109

catz finefood Krevety Purrrrly N° 109, 35 g

  • prémiové jednodruhové krmivo pre mačky
  • 100 % mrazom sušené krevety
  • bez prídavných látok
€ 10,29 (€ 294,00 / kg)

Doručenie do 07. októbra

catz finefood Králičie mäso Meatz N° 11

catz finefood Králičie mäso Meatz N° 11, 45 g

  • prémiové doplnkové krmivo pre mačky
  • viac ako 98 % podiel mäsa
  • bez obilnín a lepku
€ 5,69 (€ 126,44 / kg)

Doručenie do 07. októbra

catz finefood Hovädzie a teľacie mäso Senior N° 07

catz finefood Hovädzie a teľacie mäso Senior N° 07, 85 g

  • prémiové kompletné krmivo pre staršie mačky
  • pôvodná receptúra s viac ako 91 % mäsa
  • bez obilnín a pridaného cukru
€ 2,19 (€ 25,76 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Morčacie, kuracie a králičie mäso Fillets N° 409

catz finefood Morčacie, kuracie a králičie mäso Fillets N° 409, 85 g

  • prémiové kompletné krmivo pre mačky
  • prirodzená pochúťka
  • bez plnidiel
€ 2,89 (€ 34,00 / kg)

Doručenie do 07. októbra

catz finefood Hovädzie srdcia Purrrrly N° 105

catz finefood Hovädzie srdcia Purrrrly N° 105, 35 g

  • prémiové jednodruhové krmivo pre mačky
  • 100 % mrazom sušené hovädzie srdcia
  • bez prídavných látok
€ 7,49 € 7,89 (€ 214,00 / kg)

Doručenie do 07. októbra

catz finefood Bio losos v kapsičke N° 513

catz finefood Bio losos v kapsičke N° 513, 85 g

  • prémiové kompletné krmivo pre mačky
  • ľahko stráviteľný monoproteín
  • bez plnidiel
€ 2,89 (€ 34,00 / kg)

Doručenie do 07. októbra