Churu

Kvalitné snacky pre vášho štvornohého priateľa

S Churu ponúka japonská tradičná spoločnosť Inaba, založená v roku 1805, kvalitné pochúťky pre psov a mačky s tuniakom z udržateľného rybolovu a s kuracím mäsom z chovu v súlade s prirodzenými potrebami zvierat.

Nakupovať podľa kategórií

Filtrovať a zoradiť

Cena Príchuť Vlastnosti
Filter

Churu: 1 - 30 z 43 produktov

Churu CIAO Broth

Churu CIAO Broth, kuracie mäso s lososom (40 g)

  • s kúskami mäsa a rýb
  • v silnom vývare
  • bez obilnín
€ 1,89 (€ 47,25 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Churu CIAO Bisque

Churu CIAO Bisque, kuracie mäso (40 g)

  • bohaté pyré
  • extra vysoký podiel tekutín
  • bez obilnín
€ 1,89 (€ 47,25 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Churu CIAO Stew

Churu CIAO Stew, kuracie mäso (40 g)

  • extra vysoký podiel tekutín
  • vybrané kúsky mäsa
  • bez obilnín
€ 1,89 (€ 47,25 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Churu Dashi Delights

Churu Dashi Delights, kuracie mäso s tuniakom (70 g)

  • doplnkové krmivo pre mačky
  • výrazná chuť umami
  • bez obilnín
€ 2,89 (€ 41,29 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Churu Mäsové pyré 40 x 14 g

Churu Mäsové pyré 40 x 14 g, variácie kuracieho mäsa (560 g)

  • doplnkové krmivo pre mačky
  • s rôznymi príchuťami
  • extra vysoký obsah tekutín
€ 33,99 (€ 60,70 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Churu Mäsové pyré pre mačiatka 20 x 14 g

Churu Mäsové pyré pre mačiatka 20 x 14 g, 280 g

  • doplnkové krmivo pre mačiatka
  • extra vysoký obsah tekutín
  • 2 príchute
€ 19,79 (€ 70,68 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Churu Bites Variations 16 x 20 g

Churu Bites Variations 16 x 20 g, 192 g

  • doplnkové krmivo pre psov
  • krémová náplň
  • bez obilnín
€ 18,39 (€ 95,78 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Churu Mäsové pyré 60 x 14 g

Churu Mäsové pyré 60 x 14 g, variácie tuniaka (840 g)

  • doplnkové krmivo pre mačky
  • s rôznymi príchuťami
  • extra vysoký obsah tekutín
€ 48,49 (€ 57,73 / kg)

Doručenie do 22. októbra

Churu Grilovaný filet z tuniaka

Churu Grilovaný filet z tuniaka, extra jemné vo vývare z tuniaka (15 g)

  • ručne krájaný filet
  • extra vysoký obsah vlhkosti
  • nizkokalorické
€ 2,89 (€ 192,67 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Churu Bites 3x10 g

Churu Bites 3x10 g, kuracie wraps (30 g)

  • doplnkové krmivo pre mačky
  • zvonku mäkké, vnútri krémové
  • bez obilnín
€ 4,29 (€ 143,00 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Churu Juicy Bites 3 x 11,3g

Churu Juicy Bites 3 x 11,3g, príchuť kreviet a morských plodov (34 g)

  • doplnkové krmivo pre mačky
  • vysoký obsah tekutín
  • bez obilnín
€ 4,99 (€ 146,76 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Churu Fun Bites 8 x 12 g

Churu Fun Bites 8 x 12 g, kuracie wraps (96 g)

  • doplnkové krmivo pre mačky
  • ideálna veľkosť
  • bez obilnín
€ 12,69 (€ 132,19 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Churu Dog Meal Topper 4 x 14g

Churu Dog Meal Topper 4 x 14g, kuracie mäso so syrom (56 g)

  • doplnkové krmivo pre psov
  • skvelé aj ako odmena
  • bez obilnín
€ 4,00 € 4,22 (€ 71,43 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Churu Rolls 4 x 10 g

Churu Rolls 4 x 10 g, kuracie wraps (40 g)

  • foplnkové krmivo pre mačky
  • vysoký obsah tekutín
  • nízkokalorické
€ 5,09 (€ 127,25 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Churu Kuracie pyré 4 x 14 g

Churu Kuracie pyré 4 x 14 g, s krevetami (56 g)

  • doplnkové krmivo pre mačky
  • vysoký obsah tekutín
  • receptúra zodpovedajúca potrebám druhu
€ 4,29 (€ 76,61 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Churu Tuniakové pyré 4 x 14 g

Churu Tuniakové pyré 4 x 14 g, so syrom (56 g)

  • doplnkové krmivo pre mačky
  • vysoký obsah tekutín
  • vybrané ingrediencie
€ 4,29 (€ 76,61 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Churu Pops 4 x 15 g

Churu Pops 4 x 15 g, tuniak s kuracím mäsom (60 g)

  • vysokokvalitné doplnkové krmivo
  • extra vysoký obsah tekutín
  • bez obilnín
€ 4,29 (€ 71,50 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Churu Grilované kuracie filé

Churu Grilované kuracie filé, kurací vývar (25 g)

  • doplnkové krmivo pre mačky
  • celé kuracie filé
  • nízkokalorické
€ 2,89 (€ 115,60 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Churu Dashi Delights Delicate Flakes

Churu Dashi Delights Delicate Flakes, kuracie mäso s tuniakom a hrebenatkou (40 g)

  • doplnkové krmivo pre mačky
  • extra vysoký obsah tekutín
  • bez obilnín
€ 1,86 € 1,96 (€ 46,50 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Churu Lososové pyré 4 x 14 g

Churu Lososové pyré 4 x 14 g, pure (56 g)

  • doplnkové krmivo pre mačky
  • ako snack a topping
  • nízky obsah kalórií
€ 4,29 (€ 76,61 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Churu Bites 8 x 20 g

Churu Bites 8 x 20 g, kuracie wraps so syrom (96 g)

  • doplnkové krmivo pre psov
  • skvelé ako tréningová maškrta
  • bez obilnín
€ 9,89 (€ 103,02 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Churu Vývar Dashi Delights

Churu Vývar Dashi Delights, kuracie mäso s tuniakom (40 g)

  • doplnkové krmivo pre mačky
  • výrazná chuť umami
  • bez obilnín
€ 1,99 (€ 49,75 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Churu Mäsové pyré 4 x 14 g

Churu Mäsové pyré 4 x 14 g, kuracie mäso s lososom (56 g)

  • doplnkové krmivo pre psov
  • nízky obsah kalórií
  • bez obilnín
€ 4,00 € 4,22 (€ 71,43 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Churu Rolls 8 x 12 g

Churu Rolls 8 x 12 g, kuracie wraps (96 g)

  • doplnkové krmivo pre psov
  • s krémovou náplňou
  • bez obilnín
€ 9,89 (€ 103,02 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Churu CIAO Stew s kuracím mäsom a tuniakom

Churu CIAO Stew s kuracím mäsom a tuniakom, kuracie mäso a tuniak (40 g)

  • chutné kúsky mäsa v krémovej polievke
  • extra vysoký podiel tekutín
  • bez obilnín
€ 1,89 (€ 47,25 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Churu Hairball Control 4 x 14 g

Churu Hairball Control 4 x 14 g, tuniak (56 g)

  • doplnkové krmivo pre mačky
  • vysoký obsah tekutín
  • s taurínom a vitamínom E
€ 4,29 (€ 76,61 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Churu Mäsové pyré 20 x 14 g

Churu Mäsové pyré 20 x 14 g, kuracie mäso (280 g)

  • doplnkové krmivo pre psov
  • ideálne na tréning
  • bez obilnín
€ 19,79 (€ 70,68 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Churu Hairball Control 20 x 14 g

Churu Hairball Control 20 x 14 g, 280 g

  • doplnkové krmivo pre mačky
  • extra vysoký obsah tekutín
  • s taurínom a vitamínom E
€ 19,79 (€ 70,68 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Churu Mäsové pyré 50 x 14 g

Churu Mäsové pyré 50 x 14 g, variácie tuniaka a kuracieho mäsa (700 g)

  • doplnkové krmivo pre mačky
  • extra vysoký obsah tekutín
  • nízky obsah kalórií
€ 46,99 (€ 67,13 / kg)

Doručenie do 22. októbra

Churu Mäsové pyré pre mačiatka 60 x 14 g

Churu Mäsové pyré pre mačiatka 60 x 14 g, kuracie mäso (56 g)

  • doplnkové krmivo pre mačiatka
  • s taurínom a vitamínom E
  • nízky obsah kalórií
€ 4,29 (€ 76,61 / kg)

Doručenie do 07. októbra