Sheba

Luxusné mokré krmivo a pochúťky pre mačky

Krmivo Sheba ponúka rôzne chute a textúry pre kulinársky náročné mačky: jemné filé v omáčke alebo polievke, krémové snacky, lahodné želé a paštéty, ako aj sezónne pochúťky vyrobené z vysokokvalitných surovín a starostlivo spracované. Sheba je jednou zo značiek spoločnosti Mars Incorporated a teší sa celosvetovej obľube.

Filtrovať a zoradiť

Cena Príchuť Vlastnosti Životná fáza Balenie
Filter

Sheba: 1 - 30 z 46 produktov

Mištičky Pluspack 44 + 22 Gratis (3 druhy)

Sheba Mištičky Pluspack 44 + 22 Gratis (3 druhy), 5,61 kg

  • výhodné balenie 66 ks
  • 3 rôzne druhy
  • prírodné, vysokokvalitné prísady
€ 49,49 (€ 8,82 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Hydinové mäso v omáčke Fresh & Fine 50 x 50 g

Sheba Hydinové mäso v omáčke Fresh & Fine 50 x 50 g, 2.500 g

  • pre dospelé mačky
  • rôzne príchute
  • s jemnými kúskami
€ 38,49 (€ 15,40 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Mištička s kuracím mäsom Delikatesse in Gelee

Sheba Mištička s kuracím mäsom Delikatesse in Gelee, 85 g

  • pre dospelé mačky
  • vyvážené a rozmanité krmivo
  • vysokokvalitné zložky
€ 1,29 (€ 15,18 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Sheba Mištička s lososom Delikatesse in Gelee

Sheba Mištička s lososom Delikatesse in Gelee, 85 g

  • losos v želé
  • bez umelých prísad
  • ľahko sa otvára
€ 1,29 (€ 15,18 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Kapsičky "hydinový výber" Selection in Sauce 60 ks

Sheba Kapsičky "hydinový výber" Selection in Sauce 60 ks, 5.100 g

  • kúsky v šťavnatej omáčke
  • 4 druhy hydiny
  • bez farbív a konzervačných látok
€ 49,49 (€ 9,70 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Mištičky pre mačky "hydinový výber" Selection in Sauce Megapack

Sheba Mištičky pre mačky "hydinový výber" Selection in Sauce Megapack, 2.720 g

  • pre dospelé tigre domové
  • šťavnaté a chutné
  • s rôznou hydinou
€ 35,49 (€ 13,05 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Sheba Jemné plátky kuracieho mäsa

Sheba Jemné plátky kuracieho mäsa, 60 g

  • pre dospelé mačky
  • plátky v omáčke
€ 2,19 (€ 36,50 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Sheba Polievka s tuniakom 4 x 40 g

Sheba Polievka s tuniakom 4 x 40 g, 160 g

  • vývar a jemné rybie filé
  • tekutá alternatíva občerstvenia
  • bez umelých prísad
€ 5,29 (€ 33,06 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Sheba Kapsičky "lahodný výber" Kitten 4 x 85 g

Sheba Kapsičky "lahodný výber" Kitten 4 x 85 g, 340 g

  • pre mačiatka od 2 do 12 mesiacov
  • vysokokvalitné zložky
  • bez obilnín
€ 5,09 (€ 14,97 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Kapsičky "hydinový výber" Nature's Collection in Gelee 4 x 85 g

Sheba Kapsičky "hydinový výber" Nature's Collection in Gelee 4 x 85 g, 340 g

  • pre dospelé mačky
  • s prírodnými zložkami
  • bez obilnín
€ 5,29 (€ 15,56 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Kapsičky "lahodný výber" Selection in Sauce 12 x 85 g

Sheba Kapsičky "lahodný výber" Selection in Sauce 12 x 85 g, 1.020 g

  • šťavnaté kúsky v omáčke
  • 4 zmesi
  • žiadne umelé prísady
€ 12,69 (€ 12,44 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Kapsičky "šťavnatý výber" Selection in Sauce 12 x 85 g

Sheba Kapsičky "šťavnatý výber" Selection in Sauce 12 x 85 g, 1.020 g

  • šťavnaté kúsky v omáčke
  • 4 druhy
  • žiadne umelé prísady
€ 12,69 (€ 12,44 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Sheba Mištička Seasons Collection in Sauce

Sheba Mištička Seasons Collection in Sauce, Herbst Edition (85 g)

  • najjemnejšie mäsové kúsky
  • vysokokvalitné prísady
  • recyklovateľné obaly
€ 1,18 € 1,25 (€ 13,88 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Pluspack Fine Flakes "rybí výber" 60 x 85 g

Sheba Pluspack Fine Flakes "rybí výber" 60 x 85 g, 5,10 kg

  • ryby v želé
  • receptúra vhodná pre daný druh
  • vysoká akceptácia
€ 49,49 (€ 9,70 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Kapsičky "hydinový výber" Adult Delikatesse in Gelee 4 x 85 g

Sheba Kapsičky "hydinový výber" Adult Delikatesse in Gelee 4 x 85 g, 340 g

  • kúsky v želé
  • 4 druhy
  • vysokokvalitná receptúra
€ 5,29 (€ 15,56 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Kapsičky "lahodný výber" MSC Delikatesse in Gelee 4 x 85 g

Sheba Kapsičky "lahodný výber" MSC Delikatesse in Gelee 4 x 85 g, 340 g

  • šťavnaté kúsky v omáčke
  • 4 druhy
  • žiadne umelé prísady
€ 5,29 (€ 15,56 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Kapsičky "hydinový výber" Selection in Sauce 12 x 85 g

Sheba Kapsičky "hydinový výber" Selection in Sauce 12 x 85 g, 1.020 g

  • kúsky v šťavnatej omáčke
  • 4 druhy hydiny
  • bez farbív a konzervačných látok
€ 12,69 (€ 12,44 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Kapsička "hydinový výber" Nature's Collection in Sauce

Sheba Kapsička "hydinový výber" Nature's Collection in Sauce, 680 g

  • pre dospelé mačky
  • s prírodnými zložkami
  • bez obilnín
€ 9,89 (€ 14,54 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Mištička s hovädzím mäsom Classics in Pastete 85 g

Sheba Mištička s hovädzím mäsom Classics in Pastete 85 g, 85 g

  • vynikajúca štruktúra paštéty
  • jedinečný chuťový zážitok
  • prakticky porciované krmivo
€ 1,29 (€ 15,18 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Kapsičky "hydinový výber" Selection in Sauce 40 x 85 g

Sheba Kapsičky "hydinový výber" Selection in Sauce 40 x 85 g, 3.400 g

  • kúsky v šťavnatej omáčke
  • 4 druhy hydiny
  • bez farbív a konzervačných látok
€ 38,49 (€ 11,32 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Sheba Polievka s lososom 4 x 40 g

Sheba Polievka s lososom 4 x 40 g, 160 g

  • číry vývar
  • s jemnými kúskami filé z lososa
  • bez konzervačných látok a farbív
€ 5,29 (€ 33,06 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Mištička s morčacím mäsom v svetlej omáčke Sauce Collection

Sheba Mištička s morčacím mäsom v svetlej omáčke Sauce Collection, 85 g

  • vysokokvalitné prísady
  • recyklovateľné obaly
€ 1,29 (€ 15,18 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Kapsičky "šťavnatý výber" Selection in Sauce 4 x 85 g

Sheba Kapsičky "šťavnatý výber" Selection in Sauce 4 x 85 g, 340 g

  • šťavnaté kúsky v omáčke
  • 4 druhy
  • žiadne umelé prísady
€ 5,29 (€ 15,56 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Sheba Jemné plátky kuracieho mäsa s tuniakom

Sheba Jemné plátky kuracieho mäsa s tuniakom, 60 g

  • pre dospelé mačky
  • plátky v omáčke
€ 2,19 (€ 36,50 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Kuracie mäso a losos (MSC) v omáčke Fresh & Fine 6 x 50 g

Sheba Kuracie mäso a losos (MSC) v omáčke Fresh & Fine 6 x 50 g, 300 g

  • kúsky mäsa v omáčke
  • 2 druhy, 6 vrecúšok po 50 g
  • výživné a neodolateľné
€ 5,69 (€ 18,97 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Mištička s lososom (MSC) Classics in Pastete

Sheba Mištička s lososom (MSC) Classics in Pastete, 85 g

  • vynikajúca štruktúra paštéty
  • jemne pripravený losos
  • prakticky porciované krmivo
€ 1,29 (€ 15,18 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Kuracie a morčacie mäso v omáčke Fresh & Fine 6 x 50 g

Sheba Kuracie a morčacie mäso v omáčke Fresh & Fine 6 x 50 g, 300 g

  • malé porcie
  • jemne nakrájané a šťavnaté
  • mix 2 druhov
€ 7,09 (€ 23,63 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Jemné ragú s morčacím mäsom Perfect Portions 6 x 37,5 g

Sheba Jemné ragú s morčacím mäsom Perfect Portions 6 x 37,5 g, 225 g

  • jemné ragú s omáčkou
  • rýchle otváranie
€ 5,09 (€ 22,62 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Kapsičky "hydinový výber" Delikatesse in Gelee 40 x 85 g

Sheba Kapsičky "hydinový výber" Delikatesse in Gelee 40 x 85 g, 3.400 g

  • kúsky v želé
  • 4 druhy
  • vysokokvalitná receptúra
€ 38,49 (€ 11,32 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Mištička "hydinový kokteil" Classics in Pastete

Sheba Mištička "hydinový kokteil" Classics in Pastete, 85 g

  • vynikajúca štruktúra paštéty
  • jedinečný chuťový zážitok
  • prakticky porciované krmivo
€ 1,29 (€ 15,18 / kg)

Doručenie do 07. októbra