Snacky pre psov Churu

Filtrovať a zoradiť

Cena Živočíšne druhy Príchuť Vlastnosti Balenie
Filter

Snacky pre psov: 11 produktov

Churu Bites Variations 16 x 20 g

Churu Bites Variations 16 x 20 g, 192 g

  • doplnkové krmivo pre psov
  • krémová náplň
  • bez obilnín
€ 18,39 (€ 95,78 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Churu Dog Meal Topper 4 x 14g

Churu Dog Meal Topper 4 x 14g, kuracie mäso so syrom (56 g)

  • doplnkové krmivo pre psov
  • skvelé aj ako odmena
  • bez obilnín
€ 4,00 € 4,22 (€ 71,43 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Churu Bites 8 x 20 g

Churu Bites 8 x 20 g, kuracie wraps so syrom (96 g)

  • doplnkové krmivo pre psov
  • skvelé ako tréningová maškrta
  • bez obilnín
€ 9,89 (€ 103,02 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Churu Mäsové pyré 4 x 14 g

Churu Mäsové pyré 4 x 14 g, kuracie mäso s lososom (56 g)

  • doplnkové krmivo pre psov
  • nízky obsah kalórií
  • bez obilnín
€ 4,00 € 4,22 (€ 71,43 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Churu Rolls 8 x 12 g

Churu Rolls 8 x 12 g, kuracie wraps (96 g)

  • doplnkové krmivo pre psov
  • s krémovou náplňou
  • bez obilnín
€ 9,89 (€ 103,02 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Churu Mäsové pyré 20 x 14 g

Churu Mäsové pyré 20 x 14 g, kuracie mäso (280 g)

  • doplnkové krmivo pre psov
  • ideálne na tréning
  • bez obilnín
€ 19,79 (€ 70,68 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Churu Dog Fun Bites 8 x 12g

Churu Dog Fun Bites 8 x 12g, kuracie wraps so syrom (96 g)

  • doplnkové krmivo pre psov
  • s krémovou náplňou
  • bez obilnín
€ 11,99 (€ 124,90 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Churu Mäsové pyré 8 x 14 g

Churu Mäsové pyré 8 x 14 g, kuracie mäso so syrom (160 g)

  • doplnkové krmivo pre psov
  • ideálne pri tréningu
  • bez obilnín
€ 9,19 (€ 57,44 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Churu Dog Twin Packs 2 x 40 g

Churu Dog Twin Packs 2 x 40 g, kuracie mäso so zeleninou a syrom v kuracom vývare (80 g)

  • doplnkové krmivo pre psy
  • vysoký obsah tekutín
  • bez obilnín
€ 3,06 € 3,23 (€ 38,25 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Churu Rolls Variations 20x12 g

Churu Rolls Variations 20x12 g, Rolls Variety (240 g)

  • doplnkové krmivo pre psov
  • vysoký obsah tekutín
  • bez obilnín
€ 21,45 € 22,58 (€ 89,38 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Churu Dog Meal Topper 20 x 14g

Churu Dog Meal Topper 20 x 14g, Chicken with Salmon & Chicken with Pumpkin Variety (280 g)

  • doplnkové krmivo pre psy
  • ako prídavok a odmena
  • bez obilnín
€ 18,77 € 19,76 (€ 67,04 / kg)

Doručenie do 06. októbra