Rinti

Vysoký obsah mäsa, bez obilnín a cenných bielkovín

Bez obilnín a dostatočne hydratované - krmivo pre psov Rinti je založené na vysokom podiele mäsa, ktoré obsahuje najmä svalovinu a mäsové zložky bohaté na vitamíny a minerály. Sójové výrobky sa nepoužívajú. Takmer všetky produkty sú tiež bezlepkové, ale majú vysoký obsah proteínu - ideálne pre vyvážený životný štýl v každom období života.

Nakupovať podľa kategórií

Filtrovať a zoradiť

Cena
Filter

Rinti: 1 - 30 z 103 produktov

Rinti Filetto Jelly kapsička 100 g

Rinti Filetto Jelly kapsička 100 g, kuracie mäso a šunka (100 g)

  • pre dospelých psov
  • v želé
  • s jemnými kúskami filé
€ 1,59 (€ 15,90 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Rinti Kennerfleisch Adult 400 g

Rinti Kennerfleisch Adult 400 g, hovädzie mäso (400 g)

  • pre dospelých psov (Adult)
  • vysoký podiel mäsa
  • s omega - 3 mastnými kyselinami
€ 2,89 (€ 7,23 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Rinti Kennerfleisch 800 g

Rinti Kennerfleisch 800 g, hovädzie mäso (800 g)

  • pre dospelých psov (Adult)
  • vysoký podiel mäsa
  • s omega-3 mastnými kyselinami
€ 4,39 (€ 5,49 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Rinti Gold konzerva 185 g

Rinti Gold konzerva 185 g, teľacie mäso (185 g)

  • 70 % mäsa a vnútorností
  • bez formovaného mäsa a sóje
  • bez umelých prísad
€ 1,89 (€ 10,22 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Rinti Singlefleisch 150 g vanička

Rinti Singlefleisch 150 g vanička, čisté hovädzie mäso (150 g)

  • pre psov s citlivým žalúdkom a potravinovými intoleranciami
  • rôzne druhy mäsa
  • jeden zdroj bielkovín
€ 1,69 (€ 11,27 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Rinti TR Max-i-mum grainfree 12 kg

Rinti TR Max-​i-​mum grainfree 12 kg, hovädzie mäso (12 kg)

  • vyvážené suché krmivo
  • 70 % mäsa a vnútorností
  • 30 % zeleniny
€ 84,99 (€ 7,08 / kg)

Bezplatné doručenie do dňa: 07. októbra

Rinti Sensible konzerva 800 g

Rinti Sensible konzerva 800 g, hovädzie mäso + ryža (800 g)

  • pre nutrične citlivých psov
  • pri alergiách a intoleranciách
  • bez sóje a umelých prísad
€ 5,29 (€ 6,61 / kg)

Doručenie do 06. novembra

Rinti Extra Chicko Snack 250 g

Rinti Extra Chicko Snack 250 g, divina (výhodné balenie) (250 g)

  • pre dospelých psov
  • krehké alebo chrumkavé prúžky mäsa
  • s nízkym obsahom tuku
€ 7,79 (€ 31,16 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Rinti Singlefleisch Exclusive konzerva 185 g

Rinti Singlefleisch Exclusive konzerva 185 g, čisté konské mäso (185 g)

  • exkluzívne druhy mäsa
  • mimoriadne dobre znášané
  • bez sacharidov
€ 2,89 (€ 15,62 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Rinti Gold Mini 100 g vanička

Rinti Gold Mini 100 g vanička, morčacie a králičie mäso (100 g)

  • pre dospelých psov
  • 65 % mäsa a vnútorností
  • bez formovaného mäsa a sóje
€ 1,19 (€ 11,90 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Rinti Kennerfleisch Junior 400 g

Rinti Kennerfleisch Junior 400 g, kuracie mäso (400 g)

  • pre šteniatka a mladých psov
  • vysoký podiel mäsa
  • s omega - 3 mastnými kyselinami
€ 2,69 (€ 6,73 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Rinti Sensible konzerva 400 g

Rinti Sensible konzerva 400 g, kuracie mäso + mrkva (400 g)

  • pre nutrične citlivé psy
  • pri alergiách a intoleranciách
  • bez sóje a umelých prísad
€ 2,99 (€ 7,48 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Rinti Gold pur kapsička 100 g

Rinti Gold pur kapsička 100 g, kuracie mäso (100 g)

  • pre dospelých psov
  • extra veľa mäsa
  • nízky obsah tuku a ľahká stráviteľnosť
€ 1,39 (€ 13,90 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Rinti Feinest 150 g vanička

Rinti Feinest 150 g vanička, čistá hydina + šunka (150 g)

  • pre dospelých psov
  • s kúskami hydinového filé
  • bez vnútorností a pečene
€ 2,19 (€ 14,60 / kg)

Doručenie do 06. novembra

Rinti Chicko Mini syrové kocky s kuracím mäsom

Rinti Chicko Mini syrové kocky s kuracím mäsom, 80 g

  • kuracie prsia a syr
  • pre dospelých psov
  • bez mäsovej múčky a sóje
€ 3,59 (€ 44,88 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Rinti Drinki kačacie mäso

Rinti Drinki kačacie mäso, 185 ml

  • pre vyšší príjem tekutín
  • s najjemnejšími kúskami mäsa
  • nízkokalorické
€ 1,69 (€ 9,14 / l)

Doručenie do 07. októbra

Rinti Chicko Mini 80 g

Rinti Chicko Mini 80 g, kačacie mäso (80 g)

  • pre dospelých psov
  • iba 2 kcal na kus
  • ľahko stráviteľné
€ 2,89 (€ 36,13 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Rinti Extra Mini Bits 100 g

Rinti Extra Mini Bits 100 g, kuracie mäso + mrkva + špenát (100 g)

  • pre dospelých psov
  • mäkké mäsové pochúťky
  • s ovocím alebo zeleninou
€ 3,59 (€ 35,90 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Rinti Leichte Beute kapsička 400 g

Rinti Leichte Beute kapsička 400 g, čisté hovädzie mäso (400 g)

  • pre dospelých psov
  • ideálne pri alergiách a intoleranciách na krmivo
  • s vysokým obsahom mäsa
€ 2,89 (€ 7,23 / kg)

Doručenie do 06. novembra

Rinti Chicko Plus 80g

Rinti Chicko Plus 80g, kačacie stehná (80 g)

  • pre dospelých psov
  • bohaté na vápnik
  • ľahko stráviteľné
€ 3,59 (€ 44,88 / kg)

Doručenie do 06. novembra

Rinti CANINE Intestinal konzerva 400 g

Rinti CANINE Intestinal konzerva 400 g, hovädzie mäso (400 g)

  • pre dospelých psov
  • pri gastrointestinálnych problémoch
  • nízky obsah tuku
€ 3,09 (€ 7,73 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Rinti Singlefleisch Exclusive 150 g vanička

Rinti Singlefleisch Exclusive 150 g vanička, čisté konské mäso (150 g)

  • aj pre psov citlivých na výživu
  • bez sacharidov a sóje
  • exkluzívne druhy
€ 2,29 (€ 15,27 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Rinti Kennerfleisch Adult vanička 300 g

Rinti Kennerfleisch Adult vanička 300 g, divina (300 g)

  • pre dospelých psov
  • vysoký podiel mäsa
  • s omega-3 mastnými kyselinami
€ 2,19 (€ 7,30 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Rinti Chicko Plus 225 g

Rinti Chicko Plus 225 g, syrové kocky a kuracie mäso (225 g)

  • pre dospelých psov
  • bohaté na vápnik
  • ľahko stráviteľné
€ 7,09 (€ 31,51 / kg)

Doručenie do 06. novembra

Rinti Sensible konzerva 185 g

Rinti Sensible konzerva 185 g, hovädzie mäso + ryža (185 g)

  • pre citlivých psov na výživu
  • pri alergiách a intoleranciách
  • bez sóje a umelých prísad
€ 2,19 (€ 11,84 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Rinti Max-i-mum grainfree 4 kg

Rinti Max-​i-​mum grainfree 4 kg, MINI -​ kuracie mäso (4 kg)

  • vyvážené suché krmivo
  • 70 % mäsa a vnútorností
  • 30 % zeleniny
€ 33,99 (€ 8,50 / kg)

Doručenie do 18. novembra

Rinti Gold Senior králičie mäso

Rinti Gold Senior králičie mäso, 185 g

  • pre psích seniorov
  • 65 % mäsa a vnútorností
  • bez formovaného mäsa a sóje
€ 1,89 (€ 10,22 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Rinti Bitties Adult 75 g

Rinti Bitties Adult 75 g, kuracie mäso + syr (75 g)

  • pre dospelých chlpatých priateľov
  • extra mäkké
  • s Omega 3
€ 3,59 (€ 47,87 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Rinti Sensible jahňacie mäso a ryža

Rinti Sensible jahňacie mäso a ryža, 800 g

  • pre psov citlivých na výživu
  • pri alergiách a intoleranciách
  • bez sóje a umelých prísad
€ 5,69 (€ 7,11 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Rinti Bitties Snack Multipack 3 x 100 g

Rinti Bitties Snack Multipack 3 x 100 g, 300 g

  • pre dospelých psov
  • s jemnými kúskami mäsa
  • mimoriadne mäkké
€ 8,49 (€ 28,30 / kg)

Doručenie do 07. októbra