Mokré krmivo Rinti

Filtrovať a zoradiť

Cena Značky Príchuť Vlastnosti Životná fáza Balenie
Filter

Mokré krmivo: 1 - 30 z 42 produktov

Rinti Filetto Jelly kapsička 100 g

Rinti Filetto Jelly kapsička 100 g, kuracie mäso a šunka (100 g)

  • pre dospelých psov
  • v želé
  • s jemnými kúskami filé
€ 1,37 € 1,53 (€ 13,70 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Rinti Kennerfleisch Adult 400 g

Rinti Kennerfleisch Adult 400 g, hovädzie mäso (400 g)

  • pre dospelých psov (Adult)
  • vysoký podiel mäsa
  • s omega - 3 mastnými kyselinami
€ 2,52 € 2,81 (€ 6,30 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Rinti Singlefleisch 150 g vanička

Rinti Singlefleisch 150 g vanička, čisté hovädzie mäso (150 g)

  • pre psov s citlivým žalúdkom a potravinovými intoleranciami
  • rôzne druhy mäsa
  • jeden zdroj bielkovín
€ 1,51 € 1,68 (€ 10,07 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Rinti Sensible konzerva 800 g

Rinti Sensible konzerva 800 g, hovädzie mäso + ryža (800 g)

  • pre nutrične citlivých psov
  • pri alergiách a intoleranciách
  • bez sóje a umelých prísad
€ 4,68 € 5,21 (€ 5,85 / kg)

Doručenie do 06. novembra

Rinti Gold Mini 100 g vanička

Rinti Gold Mini 100 g vanička, morčacie a králičie mäso (100 g)

  • pre dospelých psov
  • 65 % mäsa a vnútorností
  • bez formovaného mäsa a sóje
€ 0,99 € 1,11 (€ 9,90 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Rinti Sensible konzerva 400 g

Rinti Sensible konzerva 400 g, kuracie mäso + mrkva (400 g)

  • pre nutrične citlivé psy
  • pri alergiách a intoleranciách
  • bez sóje a umelých prísad
€ 2,65 € 2,95 (€ 6,63 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Rinti Singlefleisch Exclusive konzerva 185 g

Rinti Singlefleisch Exclusive konzerva 185 g, čisté konské mäso (185 g)

  • exkluzívne druhy mäsa
  • mimoriadne dobre znášané
  • bez sacharidov
€ 2,52 € 2,81 (€ 13,62 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Rinti Kennerfleisch Junior 400 g

Rinti Kennerfleisch Junior 400 g, kuracie mäso (400 g)

  • pre šteniatka a mladých psov
  • vysoký podiel mäsa
  • s omega - 3 mastnými kyselinami
€ 2,39 € 2,66 (€ 5,98 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Rinti Gold pur kapsička 100 g

Rinti Gold pur kapsička 100 g, kuracie mäso (100 g)

  • pre dospelých psov
  • extra veľa mäsa
  • nízky obsah tuku a ľahká stráviteľnosť
€ 1,25 € 1,39 (€ 12,50 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Rinti Feinest 150 g vanička

Rinti Feinest 150 g vanička, čistá hydina + šunka (150 g)

  • pre dospelých psov
  • s kúskami hydinového filé
  • bez vnútorností a pečene
€ 1,89 € 2,10 (€ 12,60 / kg)

Doručenie do 06. novembra

Rinti Sensible konzerva 185 g

Rinti Sensible konzerva 185 g, hovädzie mäso + ryža (185 g)

  • pre citlivých psov na výživu
  • pri alergiách a intoleranciách
  • bez sóje a umelých prísad
€ 1,89 € 2,10 (€ 10,22 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Rinti Kennerfleisch 800 g

Rinti Kennerfleisch 800 g, hovädzie mäso (800 g)

  • pre dospelých psov (Adult)
  • vysoký podiel mäsa
  • s omega-3 mastnými kyselinami
€ 4,39 (€ 5,49 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Rinti Leichte Beute kapsička 400 g

Rinti Leichte Beute kapsička 400 g, čisté hovädzie mäso (400 g)

  • pre dospelých psov
  • ideálne pri alergiách a intoleranciách na krmivo
  • s vysokým obsahom mäsa
€ 2,52 € 2,81 (€ 6,30 / kg)

Doručenie do 06. novembra

Rinti Singlefleisch Exclusive 150 g vanička

Rinti Singlefleisch Exclusive 150 g vanička, čisté konské mäso (150 g)

  • aj pre psov citlivých na výživu
  • bez sacharidov a sóje
  • exkluzívne druhy
€ 2,01 € 2,24 (€ 13,40 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Rinti Kennerfleisch Adult vanička 300 g

Rinti Kennerfleisch Adult vanička 300 g, divina (300 g)

  • pre dospelých psov
  • vysoký podiel mäsa
  • s omega-3 mastnými kyselinami
€ 1,89 € 2,10 (€ 6,30 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Rinti Gold konzerva 185 g

Rinti Gold konzerva 185 g, teľacie mäso (185 g)

  • 70 % mäsa a vnútorností
  • bez formovaného mäsa a sóje
  • bez umelých prísad
€ 1,89 (€ 10,22 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Rinti Kennerfleisch Junior vanička 300 g

Rinti Kennerfleisch Junior vanička 300 g, kuracie mäso (300 g)

  • pre šteniatka a mladých psov
  • vysoký podiel mäsa
  • s omega-3 mastnými kyselinami
€ 1,89 € 2,10 (€ 6,30 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Rinti Singlefleisch 400 g

Rinti Singlefleisch 400 g, čisté hovädzie mäso (400 g)

  • pre psov s potravinovými intoleranciami
  • rôzne druhy mäsa
  • jeden zdroj bielkovín
€ 2,65 € 2,95 (€ 6,63 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Rinti Singlefleisch Exclusive konzerva 400 g

Rinti Singlefleisch Exclusive konzerva 400 g, čisté kačacie mäso (400 g)

  • exkluzívne druhy mäsa
  • obzvlášť dobre znášaný monoproteín
  • bez sacharidov
€ 3,15 € 3,51 (€ 7,88 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Rinti Singlefleisch konzerva 800 g

Rinti Singlefleisch konzerva 800 g, čisté jahňacie mäso (800 g)

  • pre nutrične citlivých psov
  • ideálne pri intoleranciách
  • rôzne druhy mäsa
€ 6,33 € 7,04 (€ 7,91 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Rinti CANINE Intestinal konzerva 400 g

Rinti CANINE Intestinal konzerva 400 g, hovädzie mäso (400 g)

  • pre dospelých psov
  • pri gastrointestinálnych problémoch
  • nízky obsah tuku
€ 3,09 (€ 7,73 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Rinti Singlefleisch Exclusive konzerva 800 g

Rinti Singlefleisch Exclusive konzerva 800 g, čistá hydina (800 g)

  • exkluzívne druhy mäsa
  • obzvlášť dobre znášaný monoproteín
  • bez sacharidov
€ 6,33 € 7,04 (€ 7,91 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Rinti Kennerfleisch Senior 400 g

Rinti Kennerfleisch Senior 400 g, kuracie mäso (400 g)

  • pre psy od 7 rokov
  • vysoký podiel mäsa
  • s omega-3 mastnými kyselinami
€ 2,52 € 2,81 (€ 6,30 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Rinti Gold Senior králičie mäso

Rinti Gold Senior králičie mäso, 185 g

  • pre psích seniorov
  • 65 % mäsa a vnútorností
  • bez formovaného mäsa a sóje
€ 1,89 (€ 10,22 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Rinti Sensible jahňacie mäso a ryža

Rinti Sensible jahňacie mäso a ryža, 800 g

  • pre psov citlivých na výživu
  • pri alergiách a intoleranciách
  • bez sóje a umelých prísad
€ 5,69 (€ 7,11 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Rinti Gold Mini Gold-Box 8 x 100 g vanička

Rinti Gold Mini Gold-​Box 8 x 100 g vanička, 800 g

  • 2x kuracie a husacie mäso po 100 g
  • 2x kačacie mäso a hydina po 100 g
  • 2x morčacie a králičie mäso po 100 g
€ 7,09 (€ 8,86 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Rinti Kennerfleisch kačacie mäso v kapsičke

Rinti Kennerfleisch kačacie mäso v kapsičke, 400 g

  • 70 % podiel mäsa a vnútorností
  • bohaté na vlákninu
  • bez obilnín
€ 2,59 (€ 6,48 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Rinti Kennerfleisch králičie mäso

Rinti Kennerfleisch králičie mäso, 800 g

  • 70% mäsa a vnútorností
  • vysoký obsah vlákniny
  • bez sacharidov
€ 4,09 (€ 5,11 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Rinti CANINE Diabetes kuracie mäso

Rinti CANINE Diabetes kuracie mäso, 400 g

  • pre dospelých psov
  • na reguláciu zásobovania glukózou
  • so sacharidmi s dlhým reťazcom
€ 3,09 (€ 7,73 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Rinti Kennerfleisch Junior hovädzie mäso

Rinti Kennerfleisch Junior hovädzie mäso, 800 g

  • pre šteniatka a mladých psov
  • vysoký podiel mäsa
  • s omega - 3 mastnými kyselinami
€ 4,39 (€ 5,49 / kg)

Doručenie do 07. októbra