Chipsi Podstielka Extra Medium, 10 l

Príslušenstvo pre hlodavce

€ 8,49

(€ 0,85 / l, vr. 23% DPH. - plus náklady na dopravu )

Obsah: 10 l

Na sklade od: 23. októbra

Prečo to trvá dlhšie?

Prečo to trvá dlhšie? Táto položka momentálne nie je na našom sklade, ale čoskoro bude k dispozícii. Tovar si môžete objednať už teraz a odoslaný Vám bude ihneď po jeho dodaní. Zavrieť poznámku

Doručenie do utorok, 27. októbra

Slovensko: doprava zadarmo nad € 59,90
Viac informácií o odoslaní a doručení

Vlastnosti

  • z masívneho dreva pre exotické druhy
  • šetrná k dýchacím cestám a pokožke
  • bezprašná a vysoko absorpčná
  • bez chemických prísad

Často nakupované spolu s Versele Laga Piškóty so semienkami pre vtáky Prestige Biscuits, 6 ks

Chipsi Podstielka Extra Medium, 10 l € 8,49 (€ 0,85 / l)
Versele Laga Piškóty so semienkami pre vtáky Prestige Biscuits, 6 ks € 4,39 (€ 0,73 / ks)
Celková cena: € 12,88
Popis
Č. produktu: CHI-110716
Obsah: 10 l
EAN: 4002973000519
Č. výrobcu: 110716
Značky: Chipsi
Pokyny na skladovanie: skladujte na suchom mieste, chráňte pred vlhkosťou
Druh vtáka: veľký druh papagája, kakadu, papagáj, ara, exotický
Vlastnosti produktu: biologicky rozložiteľný, bez chemikálií, bez chemických látok, prírodný, savý, nízka prašnosť
Všeobecné informácie: farba sa môže líšiť od originálneho obrázka
Zákonná záruka & údaje o výrobcovi
Výrobca: J. RETTENMAIER & SÖHNE GMBH + CO KG, Holzmühle 1, 73494, Rosenberg, Nemecko, www.jrs.de/de

Odporúčame

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobné produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzie našich zákazníkov

K dispozícii je recenzií v jazyku: slovenčina pre produkt: Chipsi Podstielka Extra Medium