Podstielky Chipsi

Prírodné suroviny a hygienické životné prostredie

S Chipsi môžete pre svojho domáceho miláčika rozsypať voňavé hobliny z mäkkého dreva, granulované kukuričné hobliny alebo granulát z masívneho dreva šetrný k labkám - všetky sú bez chemikálií a bez prachu, viažuce zápach, úsporné, šetrné k dýchacím cestám a biologicky odbúrateľné. Od hlodavcov až po hady - Chipsi ponúka rôzne výrobky so zaručenou vhodnou podstielkou v prírodnej kvalite šetrnej k zvieratám - pre hygienické a pohodlné prostredie!

Nakupovať podľa kategórií

Filtrovať a zoradiť

Cena Malé zvieratá Vlastnosti
Filter

Chipsi: 18 produktov

Chipsi Podstielka Classic 20 kg

Chipsi Podstielka Classic 20 kg, 500 l

  • hobliny z mäkkého dreva zo smreka a jedle
  • pre hlodavce a mnohé druhy hospodárskych zvierat
  • vysoko absorpčná, viažuca zápach a šetrná k labkám
€ 28,49 (€ 0,06 / l)

Doručenie do 06. októbra

Chipsi Podstielka Super

Chipsi Podstielka Super, 24 kg

  • jemne granulované vlákno zo 100 % mäkkého dreva
  • bez prachu a baktérií
  • extra absorpčná a viaže pachy
€ 35,49 (€ 1,48 / kg)

Doručenie do 27. októbra

Chipsi Podstielka Super

Chipsi Podstielka Super, 3,40 kg

  • jemne granulované vlákno zo 100 % mäkkého dreva
  • bez prachu a baktérií
  • extra absorpčná a viaže pachy
€ 5,69 (€ 1,67 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Chipsi Podstielka Ultra

Chipsi Podstielka Ultra, 10 l

  • granulát zo 100 % mäkkého dreva
  • šetrná k labkám a extra savá
  • prirodzene viaže pachy
€ 8,49 (€ 0,85 / l)

Doručenie do 06. októbra

Chipsi Podstielka Classic 3,5 kg

Chipsi Podstielka Classic 3,5 kg, 60 l

  • hobliny z mäkkého dreva zo smreka a jedle
  • pre hlodavce a mnohé druhy hospodárskych zvierat
  • vysoko absorpčná, viažuca zápach a šetrná k labkám
€ 6,68 € 7,04 (€ 0,11 / l)

Doručenie do 06. októbra

Chipsi Podstielka STRAWBERRY 60 l

Chipsi Podstielka STRAWBERRY 60 l, 3,20 kg

  • čisto rastlinná a bez chemikálií
  • s prírodnou jahodovou vôňou
  • vysoko absorpčná a viaže pachy
€ 6,39 (€ 2,00 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Chipsi Kukuričná podstielka

Chipsi Kukuričná podstielka, 10 l

  • granulovaný kukuričný klas
  • nelepí sa na srsť ani labky
  • vysoko savá a bezprašná
€ 9,89 (€ 0,99 / l)

Doručenie do 06. októbra

Chipsi Podstielka Super

Chipsi Podstielka Super, 15 kg

  • jemne granulované vlákno zo 100 % mäkkého dreva
  • bez prachu a baktérií
  • extra absorpčná a viaže pachy
€ 24,49 (€ 1,63 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Chipsi Podstielka Classic 1 kg

Chipsi Podstielka Classic 1 kg, 15 l

  • hobliny z mäkkého dreva zo smreka a jedle
  • pre hlodavce a mnohé druhy hospodárskych zvierat
  • vysoko absorpčná, viažuca zápach a šetrná k labkám
€ 1,99 € 2,10 (€ 0,13 / l)

Doručenie do 06. októbra

Chipsi Kukuričná podstielka

Chipsi Kukuričná podstielka, 15 kg

  • granulovaný kukuričný klas
  • nelepí sa na srsť ani labky
  • vysoko savá a bezprašná
€ 35,49 (€ 2,37 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Chipsi Podstielka Citrus

Chipsi Podstielka Citrus, 60 l

  • čisto rastlinná a bez chemikálií
  • s prírodnou citrusovou vôňou
  • vysoko absorpčná a viažuca zápach
€ 7,09 (€ 0,12 / l)

Doručenie do 06. októbra

Chipsi Podstielka Plus Green Apple

Chipsi Podstielka Plus Green Apple, 15 l

  • hobliny zo 100 % mäkkého dreva
  • so sviežou jablkovou vôňou
  • silná schopnosť viazať pachy
€ 2,89 (€ 0,19 / l)

Doručenie do 06. októbra

Chipsi Podstielka Plus Green Apple

Chipsi Podstielka Plus Green Apple, 60 l

  • hobliny zo 100 % mäkkého dreva
  • so sviežou jablkovou vôňou
  • silná schopnosť viazať pachy
€ 8,03 € 8,46 (€ 0,13 / l)

Doručenie do 06. októbra

Chipsi Podstielka Citrus

Chipsi Podstielka Citrus, 15 l

  • čisto rastlinná a bez chemikálií
  • s prírodnou citrusovou vôňou
  • vysoko absorpčná a viažuca zápach
€ 2,89 (€ 0,19 / l)

Doručenie do 06. októbra

Chipsi Forest Fresh 20 l

Chipsi Forest Fresh 20 l, 3,60 kg

  • pre hlodavce, vtáky a plazy
  • vysoko absorpčná a viaže pachy
  • príjemná vôňa lesa
€ 9,89 (€ 2,75 / kg)

Doručenie do 27. októbra

Chipsi Podstielka Family

Chipsi Podstielka Family, 20 l

  • absorbuje 4-násobok objemu
  • šetrná k labkám a hygienická
  • 100 % rastlinná a bez chemických látok
€ 15,59 (€ 0,78 / l)

Doručenie do 27. októbra

Chipsi Podstielka Extra Medium

Chipsi Podstielka Extra Medium, 15 kg

  • z masívneho dreva pre exotické druhy
  • šetrná k dýchacím cestám a pokožke
  • bezprašná a vysoko absorpčná
€ 28,49 (€ 1,90 / kg)

Doručenie do 27. októbra

Chipsi Podstielka Extra Medium

Chipsi Podstielka Extra Medium, 10 l

  • z masívneho dreva pre exotické druhy
  • šetrná k dýchacím cestám a pokožke
  • bezprašná a vysoko absorpčná
€ 8,49 (€ 0,85 / l)

Doručenie do 27. októbra