Podstielky z hoblín z mäkkého dreva bez vône od Chipsi
Podstielky z drevených hoblín bez vône: 9 produktov
Chipsi Podstielka Classic 20 kg, 500 l
- hobliny z mäkkého dreva zo smreka a jedle
- pre hlodavce a mnohé druhy hospodárskych zvierat
- vysoko absorpčná, viažuca zápach a šetrná k labkám
€ 28,49 (€ 0,06 / l)
Doručenie do 07. októbra
Chipsi Podstielka Super, 3,40 kg
- jemne granulované vlákno zo 100 % mäkkého dreva
- bez prachu a baktérií
- extra absorpčná a viaže pachy
€ 5,69 (€ 1,67 / kg)
Doručenie do 07. októbra
Chipsi Podstielka Ultra, 10 l
- granulát zo 100 % mäkkého dreva
- šetrná k labkám a extra savá
- prirodzene viaže pachy
€ 8,49 (€ 0,85 / l)
Doručenie do 07. októbra
Chipsi Podstielka Classic 3,5 kg, 60 l
- hobliny z mäkkého dreva zo smreka a jedle
- pre hlodavce a mnohé druhy hospodárskych zvierat
- vysoko absorpčná, viažuca zápach a šetrná k labkám
€ 6,68 € 7,04 (€ 0,11 / l)
Doručenie do 07. októbra
Chipsi Podstielka Super, 15 kg
- jemne granulované vlákno zo 100 % mäkkého dreva
- bez prachu a baktérií
- extra absorpčná a viaže pachy
€ 24,49 (€ 1,63 / kg)
Doručenie do 07. októbra
Chipsi Podstielka Classic 1 kg, 15 l
- hobliny z mäkkého dreva zo smreka a jedle
- pre hlodavce a mnohé druhy hospodárskych zvierat
- vysoko absorpčná, viažuca zápach a šetrná k labkám
€ 1,99 € 2,10 (€ 0,13 / l)
Doručenie do 07. októbra
Chipsi Podstielka Super, 24 kg
- jemne granulované vlákno zo 100 % mäkkého dreva
- bez prachu a baktérií
- extra absorpčná a viaže pachy
€ 35,49 (€ 1,48 / kg)
Doručenie do 06. novembra
Chipsi Podstielka Extra Medium, 15 kg
- z masívneho dreva pre exotické druhy
- šetrná k dýchacím cestám a pokožke
- bezprašná a vysoko absorpčná
€ 28,49 (€ 1,90 / kg)
Doručenie do 06. novembra
Chipsi Podstielka Extra Medium, 10 l
- z masívneho dreva pre exotické druhy
- šetrná k dýchacím cestám a pokožke
- bezprašná a vysoko absorpčná
€ 8,49 (€ 0,85 / l)
Doručenie do 06. novembra
Z nášho blogu:
Objavte v obchode Zoolini:
Nové produkty:
-
Slovensko: doprava zadarmo nad € 59,90
-
Bezplatné
vrátenie tovaru -
Dovoz do 2 pracovných dní.
Bezpečná platba
prostredníctvom SSL šifrovania