Podstielky a a piesok pre vtáky

Nakupovať podľa kategórií

Filtrovať a zoradiť

Cena Značky
Filter

Podstielky: 3 produkty

Versele Laga Mušľový piesok Prestige

Versele Laga Mušľový piesok Prestige, Premium Marine (5 kg)

  • s vôňou anízu
  • bezprašný a šetrný k životnému prostrediu
  • sterilizovaný pri vysokej teplote
€ 7,09 (€ 1,42 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Chipsi Podstielka Extra Medium

Chipsi Podstielka Extra Medium, 15 kg

  • z masívneho dreva pre exotické druhy
  • šetrná k dýchacím cestám a pokožke
  • bezprašná a vysoko absorpčná
€ 28,49 (€ 1,90 / kg)

Doručenie do 06. novembra

Chipsi Podstielka Extra Medium

Chipsi Podstielka Extra Medium, 10 l

  • z masívneho dreva pre exotické druhy
  • šetrná k dýchacím cestám a pokožke
  • bezprašná a vysoko absorpčná
€ 8,49 (€ 0,85 / l)

Doručenie do 06. novembra