Vtáčie búdky a krmivo pre voľne žijúce vtáky

Nakupovať podľa kategórií

Filtrovať a zoradiť

Cena Značky
Filter

Voľne žijúce vtáky: 1 - 30 z 60 produktov

Gevo Lojové gule

Gevo Lojové gule, 9 kg

  • mnoho hrubých komponentov
  • bohaté na tuk a bielkoviny
  • obsah: 100 ks
€ 28,49 (€ 3,17 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Polovica kokosového orecha s múčnymi červami

CJ Wildlife Polovica kokosového orecha s múčnymi červami, 200 g

  • s múčnymi červami
  • obsahuje slnečnicové semienka a arašidy
  • na zavesenie
€ 3,59 (€ 17,95 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Kornwelt Jeitler Celoročné krmivo Vital

Kornwelt Jeitler Celoročné krmivo Vital, 3 kg

  • proso a slnečnicové semienka
  • konopné semienka a repka olejná
  • kontrolovaný obsah ambrózie
€ 13,40 € 14,11 (€ 4,47 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Gevo Lojové gule (vedierko)

Gevo Lojové gule (vedierko), 2,70 kg

  • mnoho hrubých komponentov
  • vysoký obsah bielkovín
  • obsah: 30 ks
€ 9,89 (€ 3,66 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Kornwelt Jeitler Prémiové celoročné krmivo

Kornwelt Jeitler Prémiové celoročné krmivo, 3 kg

  • proso a slnečnicové semienka
  • konopné semienka a repka olejná
  • kontrolovaný obsah ambrózie
€ 17,42 € 18,34 (€ 5,81 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Krmivo pre záhradné vtáky bez šupiek (vedierko)

Gevo Krmivo pre záhradné vtáky bez šupiek (vedierko), 5 kg

  • prémiová kvalita
  • komponenty bez kože
  • vysoká akceptovateľnosť
€ 16,99 (€ 3,40 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Krmivo pre voľne žijúce vtáky s hmyzom (vedierko)

Gevo Krmivo pre voľne žijúce vtáky s hmyzom (vedierko), 5 kg

  • so semienkami, obilninami, orechmi a hmyzom
  • vysoký obsah bielkovín a vitamínov
  • veľmi chutné
€ 26,99 (€ 5,40 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Krmivo pre voľne žijúce vtáky s hmyzom (vrecko)

Gevo Krmivo pre voľne žijúce vtáky s hmyzom (vrecko), 2,50 kg

  • so semienkami, obilninami, orechmi a hmyzom
  • vysoký obsah bielkovín a vitamínov
  • veľmi chutné
€ 14,19 (€ 5,68 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Gevo Lojové gule s hmyzom

Gevo Lojové gule s hmyzom, 2,70 kg

  • na celoročné kŕmenie
  • vysoký obsah bielkovín a tukov
  • obsah: 30 ks
€ 15,59 (€ 5,77 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Gevo Prémiové krmivo pre sýkorky (vedierko)

Gevo Prémiové krmivo pre sýkorky (vedierko), 5 kg

  • vysokokvalitná zmes obilia
  • vysoký obsah bielkovín a tukov
  • ľahko stráviteľné
€ 16,99 (€ 3,40 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Krmná zmes pre voľne žijúce vtáky (vedierko)

Gevo Krmná zmes pre voľne žijúce vtáky (vedierko), 5 kg

  • vysoká kvalita
  • s lahodnými hrozienkami
  • vysoký obsah bielkovín a tukov
€ 15,59 (€ 3,12 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Duvoplus Arašidy lúpané

Duvoplus Arašidy lúpané, 5 kg

  • pre záhradné vtáctvo
  • vysoký obsah tuku a energie
  • olúpané a očistené
€ 42,49 (€ 8,50 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Esschert Design Kŕmna zmes bez sieťky vo vedre

Esschert Design Kŕmna zmes bez sieťky vo vedre, 3 kg

  • jednoduchá preprava
  • odolnosť voči hlodavcom
  • obsah: 3 kg
€ 16,34 € 17,21 (€ 5,45 / kg)

Doručenie do 06. októbra

CJ Wildlife Pozorovacia hniezdna búdka Ø 34 mm

CJ Wildlife Pozorovacia hniezdna búdka Ø 34 mm

  • z dreva
  • s klapkou na pozorovanie
  • ľahko sa čistí
€ 26,99

Doručenie do 06. októbra

Esschert Design Liatinová vaňa pre vtáky XL

Esschert Design Liatinová vaňa pre vtáky XL

  • zdroj vody pre voľne žijúce vtáky
  • skvelý záhradný doplnok
  • rozmery: Ø 37 x V 54 cm
€ 118,99

Bezplatné doručenie do dňa: 06. októbra

Gevo Celoročné lojové gule

Gevo Celoročné lojové gule, 2,70 kg

  • s vybranými zložkami
  • môže podporiť normálnu úspešnosť chovu
  • obsah: 30 ks
€ 14,19 (€ 5,26 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Gevo Prémiové tukové krmivo

Gevo Prémiové tukové krmivo, 5 kg

  • s kvalitnými obilninami
  • obsahuje arašidy a sultánky
€ 15,59 (€ 3,12 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Gevo Slnečnicové semienka lúpané

Gevo Slnečnicové semienka lúpané, 2,50 kg

  • s vysoko stráviteľným tukom
  • vysoký obsah bielkovín
  • veľmi chutné
€ 8,49 (€ 3,40 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Versele Laga Menu Nature 4 Seasons Blend

Versele Laga Menu Nature 4 Seasons Blend, 1 kg

  • s obilninami, semenami a drvenou kukuricou
  • pestrá a vyvážená zmes
  • na celý rok
€ 4,29 (€ 4,29 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Gevo Prémiové krmivo pre sýkorky

Gevo Prémiové krmivo pre sýkorky, 2,50 kg

  • so zrnami a semienkami
  • vysoký obsah tuku a bielkovín
  • vysoká kvalita
€ 8,49 (€ 3,40 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Esschert Design Žulový kúpeľ pre vtáky

Esschert Design Žulový kúpeľ pre vtáky

  • pre vtáky a hmyz
  • masívna žula
  • odolný voči poveternostným vplyvom
€ 50,49

Doručenie do 06. októbra

beeztees Drevené bidlo s držiakom

beeztees Drevené bidlo s držiakom, 43 cm

  • pre klietky a voliéry
  • optimálne využitie priestoru
  • jednoduchá montáž
€ 10,89

Doručenie do 06. októbra

Esschert Design Prírodné lojové gule

Esschert Design Prírodné lojové gule, 6 ks

  • bohaté na tuky a živiny
  • na zavesenie
  • 6 ks
€ 5,89 € 6,20 (€ 0,98 / ks)

Doručenie do 06. októbra

Esschert Design Vedro na uskladnenie krmiva pre vtáky

Esschert Design Vedro na uskladnenie krmiva pre vtáky

  • kov s práškovou povrchovou úpravou
  • vrátane kovovej lopatky
  • dobre tesniace veko
€ 36,49

Doručenie do 06. októbra

Esschert Design Brezová búdka pre sýkorku veľkú

Esschert Design Brezová búdka pre sýkorku veľkú

  • brezové drevo
  • pre malé dutinové hniezdiče
  • vrátane stabilného kovového očka
€ 21,49

Doručenie do 06. októbra

Ib Laursen Kŕmidlo pre vtáky na zavesenie

Ib Laursen Kŕmidlo pre vtáky na zavesenie

  • z vŕby
  • ručná výroba
  • rozmery: 25 x 28 x 23 cm
€ 52,49

Doručenie do 06. októbra

Esschert Design Brezová búdka pre červienku

Esschert Design Brezová búdka pre červienku

  • brezové drevo
  • ideálne pre polodutinové hniezdiče
  • stabilné kovové očko na montáž
€ 18,69

Doručenie do 06. októbra

Záves na krmivo pre vtáky z vŕbového prútia

Ib Laursen Záves na krmivo pre vtáky z vŕbového prútia

  • pletený záves z vŕby
  • dekorácia do záhrady a na balkón
  • ideálne na lojové gule a jablká
€ 10,29

Doručenie do 06. októbra

Ib Laursen Závesné keramické kŕmidlo pre vtáky

Ib Laursen Závesné keramické kŕmidlo pre vtáky

  • štýlový keramický dizajn
  • praktické bidielko pre vtáky
  • jednoduché zavesenie pomocou prírodnej šnúrky
€ 42,49

Doručenie do 06. októbra

Esschert Design Ochranný kryt pre dávkovače krmiva

Esschert Design Ochranný kryt pre dávkovače krmiva

  • priehľadný kryt
  • rozmery: 25,9 x 25,9 x 9 cm
€ 11,29

Doručenie do 06. októbra