Krmivo pre divé zvieratá

Nakupovať podľa kategórií

Filtrovať a zoradiť

Cena Značky
Filter

Divá zver: 23 produktov

ARDAP Prášok na bio odpad

ARDAP Prášok na bio odpad, 500 g

  • biocídny výrobok
  • na červy a muchy
  • znižuje zápach
€ 18,39 (€ 36,78 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Esschert Design Domček pre ježka XL

Esschert Design Domček pre ježka XL

  • pre celoročné navštetovanie
  • poskytuje ochranu pred predátormi
  • rozmery: D 78,5 x H 38,5 x V 41,5 cm
€ 155,99

Bezplatné doručenie do dňa: 07. októbra

Esschert Design Úkryt pre čmeliaky

Esschert Design Úkryt pre čmeliaky

  • ideálne hniezdo pre čmeliaky
  • modrý vchod má priťahujúci účinok
  • skladá sa z dvoch samostatných častí
€ 43,99

Doručenie do 07. októbra

Esschert Design Krmivo pre ježkov vo vedre

Esschert Design Krmivo pre ježkov vo vedre, 1,50 kg

  • vysokokvalitné krmivo
  • praktické vedro
  • všestranné prísady
€ 17,69 (€ 11,79 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Esschert Design Jedlo pre veveričky vo vedre

Esschert Design Jedlo pre veveričky vo vedre, 2 kg

  • vysokokvalitné zložky
  • s prosom a lieskovými orieškami
  • chutné doplnkové krmivo
€ 17,09 (€ 8,55 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Esschert Design Búdka pre veveričky

Esschert Design Búdka pre veveričky

  • borovicové drevo
  • so zinkovou strechou
  • na spanie a bývanie
€ 41,99

Doručenie do 07. októbra

Esschert Design Plávajúci hmyzí ostrovček z korku

Esschert Design Plávajúci hmyzí ostrovček z korku

  • so žltým kvetom, ktorý priťahuje hmyz
  • rozmery: 12,3 x 0,5 cm
€ 4,39

Doručenie do 07. októbra

Esschert Design Domček pre čmeliaky

Esschert Design Domček pre čmeliaky

  • rozmery: 29,1 x 17 x 15,3 cm
  • prírodný prístrešok
  • odolné materiály
€ 35,49

Doručenie do 07. októbra

Esschert Design Motýlí domček

Esschert Design Motýlí domček

  • z borovicového dreva
  • skvelý darček pre milovníkov zvierat a záhrad
€ 17,59

Doručenie do 07. októbra

Esschert Design Domček pre lienky s medenou strieškou

Esschert Design Domček pre lienky s medenou strieškou

  • moderný dizajn
  • jednoduché plnenie a čistenie
  • rozmery: 16,8 x 12 x 22,8 cm
€ 20,64 € 21,73

Doručenie do 07. októbra

Esschert Design Krmivo pre ježkov

Esschert Design Krmivo pre ježkov, 750 g

  • výživná zmes
  • vyvážené zloženie
  • ľahko sa skladuje
€ 23,99 (€ 31,99 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Esschert Design Sada na výrobu hmyzieho hotela

Esschert Design Sada na výrobu hmyzieho hotela

  • zahŕňa nástroje
€ 39,99

Doručenie do 07. októbra

Esschert Design Motýlí domček s medenou strieškou

Esschert Design Motýlí domček s medenou strieškou

  • špeciálne navrhnuté otvory
  • na prezimovanie pre motýle
  • bočné dvierka
€ 21,99

Doručenie do 07. októbra

Esschert Design Miska na kŕmenie veveričiek a vtákov

Esschert Design Miska na kŕmenie veveričiek a vtákov

  • pre vtáky a veveričky
  • vyrobená z robustnej liatiny
  • ručná výroba
€ 26,49

Doručenie do 07. októbra

Esschert Design Domček pre ucholakov

Esschert Design Domček pre ucholakov

  • úkryt pre ucholaky
  • ideálny pri napadnutí voškami
  • z terakoty
€ 24,99

Doručenie do 07. októbra

Esschert Design Domček pre včely

Esschert Design Domček pre včely

  • čistiaca kefka je súčasťou balenia
  • v darčekovom balení
  • 16 x 16 x 22 cm
€ 31,49

Doručenie do 07. októbra

Esschert Design Domček pre lienky

Esschert Design Domček pre lienky

  • 16 x 16 x 22 cm
  • hmotnosť: 1 kg
  • jelšové drevo
€ 27,99

Doručenie do 07. októbra

Esschert Design Hmyzí hotel L

Esschert Design Hmyzí hotel L

  • pre včely, motýle a pod.
  • ponúka rôzne úkryty
  • rozmery: D 24,6 x H 9,5 x V 29 cm
€ 24,99

Doručenie do 07. októbra

Esschert Design Búdka pre veveričky so strechou z kôry

Esschert Design Búdka pre veveričky so strechou z kôry

  • dizajn vhodný pre jednotlivé druhy
  • ideálne útočisko
  • z kvalitného jedľového dreva
€ 46,99

Doručenie do 07. októbra

Esschert Design Domček pre motýle

Esschert Design Domček pre motýle

  • 16 x 16 x 22 cm
  • z jelšového dreva - vyrobené v Európe
  • 1 kg
€ 29,99

Doručenie do 07. októbra

Esschert Design Krmivo pre ježkov

Esschert Design Krmivo pre ježkov

  • vysokokvalitné doplnkové krmivo pre ježkov
  • zo 75 % chrumkavých kúskov a 25 % sušeného hovädzieho mäsa
  • v uzatvárateľnom plastovom vedierku
€ 19,69

Doručenie do 15. októbra

Esschert Design Priechod pre ježkov

Esschert Design Priechod pre ježkov

  • priechod pre ježkov
  • pre drevené a kovové ploty
  • vyrobený z odolného železa
€ 11,29

Doručenie do 20. októbra

Esschert Design Kŕmna stanica pre veveričky

Esschert Design Kŕmna stanica pre veveričky

  • podporuje veveričky pri hľadaní potravy
  • dekoratívny dizajn
  • z borovicového dreva
€ 23,49

Doručenie do 20. októbra