Krmivo a príslušenstvo pre prepelice

Filtrovať a zoradiť

Cena Značky Obsah
Filter

Prepelice: 14 produktov

Chipsi Podstielka Classic 20 kg

Chipsi Podstielka Classic 20 kg, 500 l

  • hobliny z mäkkého dreva zo smreka a jedle
  • pre hlodavce a mnohé druhy hospodárskych zvierat
  • vysoko absorpčná, viažuca zápach a šetrná k labkám
€ 28,49 (€ 0,06 / l)

Doručenie do 07. októbra

Chipsi Podstielka Super

Chipsi Podstielka Super, 24 kg

  • jemne granulované vlákno zo 100 % mäkkého dreva
  • bez prachu a baktérií
  • extra absorpčná a viaže pachy
€ 35,49 (€ 1,48 / kg)

Doručenie do 27. októbra

Chipsi Podstielka Super

Chipsi Podstielka Super, 3,40 kg

  • jemne granulované vlákno zo 100 % mäkkého dreva
  • bez prachu a baktérií
  • extra absorpčná a viaže pachy
€ 5,69 (€ 1,67 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Chipsi Podstielka Ultra

Chipsi Podstielka Ultra, 10 l

  • granulát zo 100 % mäkkého dreva
  • šetrná k labkám a extra savá
  • prirodzene viaže pachy
€ 8,49 (€ 0,85 / l)

Doručenie do 07. októbra

Chipsi Podstielka Classic 3,5 kg

Chipsi Podstielka Classic 3,5 kg, 60 l

  • hobliny z mäkkého dreva zo smreka a jedle
  • pre hlodavce a mnohé druhy hospodárskych zvierat
  • vysoko absorpčná, viažuca zápach a šetrná k labkám
€ 6,68 € 7,04 (€ 0,11 / l)

Doručenie do 07. októbra

Versele Laga Gra-Mix zmes pre kurčatá a prepelice

Versele Laga Gra-​Mix zmes pre kurčatá a prepelice, 4 kg

  • pre kurčatá a prepelice
  • zmes obilnín a kukurice
  • jemne drvené
€ 14,19 (€ 3,55 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Chipsi Podstielka Super

Chipsi Podstielka Super, 15 kg

  • jemne granulované vlákno zo 100 % mäkkého dreva
  • bez prachu a baktérií
  • extra absorpčná a viaže pachy
€ 24,49 (€ 1,63 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Versele Laga Zmes pre sliepky Gra-Mix

Versele Laga Zmes pre sliepky Gra-​Mix, 4 kg

  • pre hydinu
  • zmes obilnín so slnečnicovými semienkami
  • s celou kukuricou
€ 10,19 (€ 2,55 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Versele Laga Gra-Mix Ardennen jemne drvená kukurica

Versele Laga Gra-​Mix Ardennen jemne drvená kukurica, 4 kg

  • pre nosnice a inú hydinu
  • obilniny, slnečnicové semienka, hrach a kukurica
  • jemne drvené
€ 10,59 (€ 2,65 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Versele Laga Country Grit minerálne látky

Versele Laga Country Grit minerálne látky, 2,50 kg

  • pre lepšie trávenie
  • bohaté na potrebné minerálne látky
  • na tvorbu pevných vaječných škrupín
€ 5,69 (€ 2,28 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Versele Laga Grit+ minerálne látky

Versele Laga Grit+ minerálne látky, 1,50 kg

  • pre lepšie trávenie
  • bohaté na potrebné vitamíny a minerálne látky
  • na tvorbu pevných vaječných škrupín
€ 5,69 (€ 3,79 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Chipsi Podstielka Classic 1 kg

Chipsi Podstielka Classic 1 kg, 15 l

  • hobliny z mäkkého dreva zo smreka a jedle
  • pre hlodavce a mnohé druhy hospodárskych zvierat
  • vysoko absorpčná, viažuca zápach a šetrná k labkám
€ 1,99 € 2,10 (€ 0,13 / l)

Doručenie do 07. októbra

Versele Laga Kukuričná drť

Versele Laga Kukuričná drť, 3,50 kg

  • pre hydinu
  • s hrubo drvenou kukuricou
  • obsahuje semená a rôzne druhy obilnín
€ 9,19 (€ 2,63 / kg)

Momentálne nie je k dispozícii

Versele Laga Gold 1&2 Crumble krmivo pre kurčatá

Versele Laga Gold 1&2 Crumble krmivo pre kurčatá, 5 kg

  • od 1. dňa do začiatku znášky
  • pre zdravý vývoj
  • 2 mm veľké omrvinky
€ 19,79 (€ 3,96 / kg)

Doručenie do 27. októbra