Versele Laga Zmes pre sliepky Gra-Mix, 4 kg

Doplnkové krmivo

€ 10,19

(€ 2,55 / kg, vr. 23% DPH. - plus náklady na dopravu )

Obsah: 4 kg

Ešte 3 ks na sklade

Doručenie: utorok, 06. októbra, ak si objednáte do dňa: štvrtok,23:59 h.

Slovensko: doprava zadarmo nad € 59,90
Viac informácií o odoslaní a doručení

Vlastnosti

  • pre hydinu
  • zmes obilnín so slnečnicovými semienkami
  • s celou kukuricou
  • ľahko sa vstrebáva

Často nakupované spolu s Versele Laga Grit+ minerálne látky, 1,50 kg

Versele Laga Zmes pre sliepky Gra-Mix, 4 kg € 10,19 (€ 2,55 / kg)
Versele Laga Grit+ minerálne látky, 1,50 kg € 5,69 (€ 3,79 / kg)
Celková cena: € 15,88
Popis

Gra-Mix je vysokokvalitné doplnkové krmivo, zmes starostlivo triedenej a čistenej celej kukurice a rôznych druhov zrna, slnečnicových a iných semienok.

Odporúčané kŕmenie: toto doplnkové krmivo sa odporúča doplniť kompletným krmivom. Vždy zabezpečte čerstvú a čistú vodu.

Na podporu trávenia zvierat môžete použiť grit - pomáha pri tvorbe pevných vaječných škrupín.

Č. produktu: VRL-113391
Obsah: 4 kg
EAN: 5410340630174
Č. výrobcu: 113391
Značky: Versele Laga
Deklarácia krmiva: doplnkové
Životná fáza: adult, junior, senior
Všeobecné informácie: farba sa môže líšiť od originálneho obrázka
Zloženie

42 % Kukurica, Pšenica, Kukuričné zrno, Cirok, Hrach, 1 % Slnečnicové semienka

Zložky

Analytické zložky

Zložky
Surový proteín 9,5 %
Hrubý tuk 3 %
Surový popol 1,5 %
Rohöle und -fette 0 %
Hrubá vláknina 2 %
Metionín 0,2 %
Lyzín 0,3 %
Sodík 0,02 %
Calcium 0,1 %
Fosfor 0,3 %
Zákonná záruka & údaje o výrobcovi
Výrobca: Versele-Laga, Kapellestraat 70, 9800, Deinze, Belgicko, www.versele-laga.com/de/de

Podobné produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzie našich zákazníkov

K dispozícii je recenzií v jazyku: slovenčina pre produkt: Versele Laga Zmes pre sliepky Gra-Mix

Odporúčame

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder