Semená, obilniny a kŕmne zmesi pre voľne žijúce vtáky

Filtrovať a zoradiť

Cena Značky Obsah
Filter

Krmivo: 1 - 30 z 35 produktov

Gevo Lojové gule

Gevo Lojové gule, 9 kg

  • mnoho hrubých komponentov
  • bohaté na tuk a bielkoviny
  • obsah: 100 ks
€ 28,49 (€ 3,17 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Polovica kokosového orecha s múčnymi červami

CJ Wildlife Polovica kokosového orecha s múčnymi červami, 200 g

  • s múčnymi červami
  • obsahuje slnečnicové semienka a arašidy
  • na zavesenie
€ 3,59 (€ 17,95 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Kornwelt Jeitler Celoročné krmivo Vital

Kornwelt Jeitler Celoročné krmivo Vital, 3 kg

  • proso a slnečnicové semienka
  • konopné semienka a repka olejná
  • kontrolovaný obsah ambrózie
€ 13,40 € 14,11 (€ 4,47 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Gevo Lojové gule (vedierko)

Gevo Lojové gule (vedierko), 2,70 kg

  • mnoho hrubých komponentov
  • vysoký obsah bielkovín
  • obsah: 30 ks
€ 9,89 (€ 3,66 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Krmivo pre záhradné vtáky bez šupiek (vedierko)

Gevo Krmivo pre záhradné vtáky bez šupiek (vedierko), 5 kg

  • prémiová kvalita
  • komponenty bez kože
  • vysoká akceptovateľnosť
€ 16,99 (€ 3,40 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Kornwelt Jeitler Prémiové celoročné krmivo

Kornwelt Jeitler Prémiové celoročné krmivo, 3 kg

  • proso a slnečnicové semienka
  • konopné semienka a repka olejná
  • kontrolovaný obsah ambrózie
€ 17,42 € 18,34 (€ 5,81 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Krmivo pre voľne žijúce vtáky s hmyzom (vedierko)

Gevo Krmivo pre voľne žijúce vtáky s hmyzom (vedierko), 5 kg

  • so semienkami, obilninami, orechmi a hmyzom
  • vysoký obsah bielkovín a vitamínov
  • veľmi chutné
€ 26,99 (€ 5,40 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Krmivo pre voľne žijúce vtáky s hmyzom (vrecko)

Gevo Krmivo pre voľne žijúce vtáky s hmyzom (vrecko), 2,50 kg

  • so semienkami, obilninami, orechmi a hmyzom
  • vysoký obsah bielkovín a vitamínov
  • veľmi chutné
€ 14,19 (€ 5,68 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Gevo Lojové gule s hmyzom

Gevo Lojové gule s hmyzom, 2,70 kg

  • na celoročné kŕmenie
  • vysoký obsah bielkovín a tukov
  • obsah: 30 ks
€ 15,59 (€ 5,77 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Gevo Prémiové krmivo pre sýkorky (vedierko)

Gevo Prémiové krmivo pre sýkorky (vedierko), 5 kg

  • vysokokvalitná zmes obilia
  • vysoký obsah bielkovín a tukov
  • ľahko stráviteľné
€ 16,99 (€ 3,40 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Krmná zmes pre voľne žijúce vtáky (vedierko)

Gevo Krmná zmes pre voľne žijúce vtáky (vedierko), 5 kg

  • vysoká kvalita
  • s lahodnými hrozienkami
  • vysoký obsah bielkovín a tukov
€ 15,59 (€ 3,12 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Duvoplus Arašidy lúpané

Duvoplus Arašidy lúpané, 5 kg

  • pre záhradné vtáctvo
  • vysoký obsah tuku a energie
  • olúpané a očistené
€ 42,49 (€ 8,50 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Esschert Design Kŕmna zmes bez sieťky vo vedre

Esschert Design Kŕmna zmes bez sieťky vo vedre, 3 kg

  • jednoduchá preprava
  • odolnosť voči hlodavcom
  • obsah: 3 kg
€ 16,34 € 17,21 (€ 5,45 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Gevo Celoročné lojové gule

Gevo Celoročné lojové gule, 2,70 kg

  • s vybranými zložkami
  • môže podporiť normálnu úspešnosť chovu
  • obsah: 30 ks
€ 14,19 (€ 5,26 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Gevo Prémiové tukové krmivo

Gevo Prémiové tukové krmivo, 5 kg

  • s kvalitnými obilninami
  • obsahuje arašidy a sultánky
€ 15,59 (€ 3,12 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Gevo Slnečnicové semienka lúpané

Gevo Slnečnicové semienka lúpané, 2,50 kg

  • s vysoko stráviteľným tukom
  • vysoký obsah bielkovín
  • veľmi chutné
€ 8,49 (€ 3,40 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Versele Laga Menu Nature 4 Seasons Blend

Versele Laga Menu Nature 4 Seasons Blend, 1 kg

  • s obilninami, semenami a drvenou kukuricou
  • pestrá a vyvážená zmes
  • na celý rok
€ 4,29 (€ 4,29 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Gevo Prémiové krmivo pre sýkorky

Gevo Prémiové krmivo pre sýkorky, 2,50 kg

  • so zrnami a semienkami
  • vysoký obsah tuku a bielkovín
  • vysoká kvalita
€ 8,49 (€ 3,40 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Esschert Design Prírodné lojové gule

Esschert Design Prírodné lojové gule, 6 ks

  • bohaté na tuky a živiny
  • na zavesenie
  • 6 ks
€ 5,89 € 6,20 (€ 0,98 / ks)

Doručenie do 07. októbra

Esschert Design Kŕmna reťaz s arašidmi pre sýkorky

Esschert Design Kŕmna reťaz s arašidmi pre sýkorky

  • obľúbené mnohými voľne žijúcimi vtákmi
  • ideálne na zimu
€ 6,99

Doručenie do 07. októbra

Esschert Design Energeticky bohaté sypké krmivo

Esschert Design Energeticky bohaté sypké krmivo, 1 kg

  • bohaté na tuk a živiny
  • vyvážená zmes
  • jednoduché porciovanie
€ 7,76 € 8,17 (€ 7,76 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Quiko Proteínová zmes pre voľne žijúce vtáky

Quiko Proteínová zmes pre voľne žijúce vtáky, 200 g

  • prírodná
  • s extra proteínmi
  • môže sa podávať počas celého roka
€ 14,19 (€ 70,95 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Esschert Design Prírodná podstielka

Esschert Design Prírodná podstielka, 1 kg

  • 100 % prírodná podstielka
  • pre voľne žijúce vtáky počas celého roka
  • 1 kg (14,5 × 8 × 26,6 cm)
€ 10,09 (€ 10,09 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Esschert Design Kŕmna reťaz s arašidmi

Esschert Design Kŕmna reťaz s arašidmi

  • ideálna na zimu
  • jednoduché zavesenie
  • obľúbená mnohými druhmi vtákov
€ 4,69

Doručenie do 07. októbra

Krmivo pre záhradné vtáky bez šupiek (vrecko)

Gevo Krmivo pre záhradné vtáky bez šupiek (vrecko), 2,50 kg

  • prémiová kvalita
  • komponenty bez kože
  • so semienkami, obilninami, orechmi a ovocím
€ 9,89 (€ 3,96 / kg)

Doručenie do 23. októbra

Duvoplus Zmes pre hrdličky a bažanty

Duvoplus Zmes pre hrdličky a bažanty, 20 kg

  • vyvážená zmes
  • semená, zrná a drvená kukurica
  • obohatená o hrášok a slnečnicové semienka
€ 31,49 (€ 1,57 / kg)

Doručenie do 20. októbra

Duvoplus Arašidy lúpané Extra

Duvoplus Arašidy lúpané Extra, 5 kg

  • pre záhradné vtáctvo
  • vysoký obsah tuku a energie
  • olúpané a očistené
€ 35,49 (€ 7,10 / kg)

Doručenie do 22. októbra

Versele Laga Kŕmny blok s arašidmi

Versele Laga Kŕmny blok s arašidmi, 300 g

  • ideálne na zimné mesiace
  • s chutnými arašidmi
  • vysoký obsah kalórií
€ 3,79 (€ 12,63 / kg)

Doručenie do 18. novembra

Versele Laga Combipack Treats

Versele Laga Combipack Treats, 1 kg

  • lojové gule a sypané semená
  • vysoký obsah energie
  • ideálne na zimu
€ 9,19 (€ 9,19 / kg)

Doručenie do 18. novembra

Versele Laga Kŕmny blok s múčnymi červami

Versele Laga Kŕmny blok s múčnymi červami, 300 g

  • doplnkové krmivo pre voľne žijúce vtáky
  • s múčnymi červami bohatými na bielkoviny
  • vysoký obsah tuku
€ 3,79 (€ 12,63 / kg)

Doručenie do 18. novembra