Belcando®

Holistický princíp výživy pre zvieratá

Receptúry krmív pre psov Belcando obsahujú vysokokvalitné suroviny založené na holistických princípoch! Cieľom je poskytnúť psom optimálny prísun minerálov a stopových prvkov v každej fáze ich života. Ideálne pre aktívny životný štýl!

Nakupovať podľa kategórií

Filtrovať a zoradiť

Cena Príchuť Vlastnosti Životná fáza Oblasť použitia
Filter

Belcando®: 10 produktov

Belcando® Agil-Tabs

Belcando® Agil-​Tabs, 200 tabliet

  • môže podporiť kĺby
  • forma tabliet
  • vyrobené v Nemecku
€ 67,99 (€ 128,28 / kg)

Bezplatné doručenie do dňa: 06. októbra

Belcando® Holistic Beef

Belcando® Holistic Beef, 400 g

  • s hovädzím mäsom
  • lahodná vrstva superfood na vrchu
  • bez obilnín
€ 5,34 € 5,63 (€ 13,35 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Belcando® Holistic Salmon

Belcando® Holistic Salmon, 400 g

  • s chutným lososom
  • lahodná vrstva superfood na vrchu
  • bez obilnín
€ 5,69 (€ 14,23 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Belcando® Holistic Duck

Belcando® Holistic Duck, 400 g

  • s chutnou kačkou
  • lahodná vrstva superfood na vrchu
  • bez obilnín
€ 5,34 € 5,63 (€ 13,35 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Belcando® Holistic Lamb

Belcando® Holistic Lamb, 400 g

  • s chutným jahňacím mäsom
  • lahodná vrstva superfood na vrchu
  • bez obilnín
€ 5,34 € 5,63 (€ 13,35 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Belcando® Holistic Turkey

Belcando® Holistic Turkey, 400 g

  • s jemným moriakom
  • lahodná vrstva superfood na vrchu
  • bez obilnín
€ 5,34 € 5,63 (€ 13,35 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Belcando® Fiber Tabs

Belcando® Fiber Tabs, 270 g

  • vysokokvalitný doplnok stravy
  • s rozpustnou a nerozpustnou vlákninou
  • s L-karnitínom
€ 29,99 (€ 111,07 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Belcando® Vital Tabs

Belcando® Vital Tabs, 110 g

  • podporuje normálny imunitný systém
  • s vitamínom C a pivovarskými kvasnicami
  • aj pre šteňatá
€ 16,08 € 16,93 (€ 146,18 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Belcando® Derm Tabs

Belcando® Derm Tabs, 100 tabliet

  • forma tabliet
  • môže podporiť kožu a srsť
  • vyrobené v Nemecku
€ 38,49 (€ 142,56 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Belcando® Instant Energy

Belcando® Instant Energy, 500 g

  • pre výkonné psy
  • podporuje energiu
  • s 30,5 MJ/kg
€ 16,99 (€ 33,98 / kg)

Doručenie do 06. októbra