Versele Laga Francúzska kukurica 4 kg, 4 kg

Krmivo pre chov hydiny

€ 14,69

(€ 3,67 / kg, vr. 23% DPH. - plus náklady na dopravu )

Obsah: 4 kg

Na sklade od: 23. októbra

Prečo to trvá dlhšie?

Prečo to trvá dlhšie? Táto položka momentálne nie je na našom sklade, ale čoskoro bude k dispozícii. Tovar si môžete objednať už teraz a odoslaný Vám bude ihneď po jeho dodaní. Zavrieť poznámku

Doručenie do utorok, 27. októbra

Slovensko: doprava zadarmo nad € 59,90
Viac informácií o odoslaní a doručení

Vlastnosti

  • pre holuby a sliepky
  • viackrát prané
  • bezprašná kvalita

Často nakupované spolu s Versele Laga Gra-Mix Ardennen jemne drvená kukurica, 4 kg

Versele Laga Francúzska kukurica 4 kg, 4 kg € 14,69 (€ 3,67 / kg)
Versele Laga Gra-Mix Ardennen jemne drvená kukurica, 4 kg € 10,59 (€ 2,65 / kg)
Celková cena: € 25,28
Popis

Francúzska kukurica je prísne kontrolovaná surovina, ktorú chovatelia hydiny radi používajú ako prísadu do vlastných kŕmnych zmesí. Toto kvalitné zrno je určené predovšetkým pre holuby a sliepky. Bolo niekoľkokrát umyté a je bezprašné.

Č. produktu: VRL-113486
Obsah: 4 kg
EAN: 5410340513453
Č. výrobcu: 113486
Značky: Versele Laga
Deklarácia krmiva: doplnkové
Vlastnosti produktu: prírodný
Všeobecné informácie: farba sa môže líšiť od originálneho obrázka
Zákonná záruka & údaje o výrobcovi
Výrobca: Versele-Laga, Kapellestraat 70, 9800, Deinze, Belgicko, www.versele-laga.com/de/de

Podobné produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzie našich zákazníkov

K dispozícii je recenzií v jazyku: slovenčina pre produkt: Versele Laga Francúzska kukurica 4 kg

Odporúčame

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder