Krmivo pre sliepky

Filtrovať a zoradiť

Cena Značky Obsah
Filter

Krmivo: 26 produktov

Almenland Heu Bylinné seno

Almenland Heu Bylinné seno, 1 kg

  • z Rakúska
  • trávy a byliny
  • šetrne zozbierané a usušené
€ 7,79 (€ 7,79 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Almenland Heu Bylinné seno

Almenland Heu Bylinné seno, 4,30 kg

  • z Rakúska
  • trávy a byliny
  • šetrne zozbierané a usušené
€ 28,49 (€ 6,63 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Heumanderl Slama veľká

Heumanderl Slama veľká, 2 kg

  • pre malé zvieratá
  • obilná slama
  • ako podstielka alebo na stavbu hniezd
€ 9,89 (€ 4,95 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Duvoplus Chicken Mix

Duvoplus Chicken Mix, 20 kg (1 vrece)

  • pre nosnice
  • so semenami a zrnami
  • obsahuje hrášok a drvenú kukuricu
€ 28,49 (€ 1,42 / kg)

Doručenie do 20. októbra

Versele Laga Gold 4 Mix 3 mm pelety pre nosnice

Versele Laga Gold 4 Mix 3 mm pelety pre nosnice, 5 kg

  • od 18. týždňa
  • na celé obdobie znášky
  • s obilninami a znáškovými granulami
€ 15,59 (€ 3,12 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Heumanderl Seno Big Bag

Heumanderl Seno Big Bag, 6 kg

  • z Rakúska
  • vysoká kvalita
  • z takmer prírodného poľnohospodárstva
€ 31,49 (€ 5,25 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Heumanderl Seno veľké, ekologická taška

Heumanderl Seno veľké, ekologická taška, 1.850 g

  • z Rakúska
  • vysoká kvalita
  • z takmer prírodného poľnohospodárstva
€ 12,69 (€ 6,86 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Heumanderl Seno veľké

Heumanderl Seno veľké, 1.850 g

  • z Rakúska
  • vysoká kvalita
  • z takmer prírodného poľnohospodárstva
€ 12,69 (€ 6,86 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Versele Laga Gra-Mix zmes pre kurčatá a prepelice

Versele Laga Gra-​Mix zmes pre kurčatá a prepelice, 4 kg

  • pre kurčatá a prepelice
  • zmes obilnín a kukurice
  • jemne drvené
€ 14,19 (€ 3,55 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Almenland Heu Seno sušené na slnku

Almenland Heu Seno sušené na slnku, 400 g

  • z Rakúska
  • trávy, divoké byliny a nechtík
  • šetrne zozbierané a usušené
€ 6,39 (€ 15,98 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Versele Laga Zmes pre sliepky Gra-Mix

Versele Laga Zmes pre sliepky Gra-​Mix, 4 kg

  • pre hydinu
  • zmes obilnín so slnečnicovými semienkami
  • s celou kukuricou
€ 10,19 (€ 2,55 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Versele Laga Country Grit minerálne látky

Versele Laga Country Grit minerálne látky, 2,50 kg

  • pre lepšie trávenie
  • bohaté na potrebné minerálne látky
  • na tvorbu pevných vaječných škrupín
€ 5,69 (€ 2,28 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Versele Laga Grit+ minerálne látky

Versele Laga Grit+ minerálne látky, 1,50 kg

  • pre lepšie trávenie
  • bohaté na potrebné vitamíny a minerálne látky
  • na tvorbu pevných vaječných škrupín
€ 5,69 (€ 3,79 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Versele Laga Gra-Mix Ardennen jemne drvená kukurica

Versele Laga Gra-​Mix Ardennen jemne drvená kukurica, 4 kg

  • pre nosnice a inú hydinu
  • obilniny, slnečnicové semienka, hrach a kukurica
  • jemne drvené
€ 10,59 (€ 2,65 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Heumanderl Seno malé

Heumanderl Seno malé, 500 g

  • z Rakúska
  • vysoká kvalita
  • z takmer prírodného poľnohospodárstva
€ 4,29 (€ 8,58 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Versele Laga Gold 4 Mash krmivo pre nosnice

Versele Laga Gold 4 Mash krmivo pre nosnice, 5 kg

  • od prvého vajíčka
  • kvalitná znášková múčka
  • na celé obdobie znášky
€ 18,39 (€ 3,68 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Goood Kuracie mäso z voľného chovu Adult

Goood Kuracie mäso z voľného chovu Adult, 10 kg

  • chutné suché krmivo
  • s kuracím mäsom z voľného chovu
  • bez umelých konzervačných látok
€ 87,99 (€ 8,80 / kg)

Bezplatné doručenie do dňa: 07. októbra

Versele Laga Gold 4 MiniMix pre zakrpatené sliepky

Versele Laga Gold 4 MiniMix pre zakrpatené sliepky, 5 kg

  • od 18. týždňa
  • na celé obdobie znášky
  • s obilninami a znáškovými granulami
€ 15,59 (€ 3,12 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Heumanderl Slama malá

Heumanderl Slama malá, 500 g

  • pre malé zvieratá
  • obilná slama
  • ako podstielka alebo na stavbu hniezd
€ 4,29 (€ 8,58 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Quiko Immun pre sliepky "HF MED"

Quiko Immun pre sliepky "HF MED", 100 ml

  • s prírodným oreganovým olejom
  • na každodenné podávanie
  • opätovne uzatvárateľné
€ 22,99 (€ 229,90 / l)

Doručenie do 23. októbra

Duvoplus Zmes pre hrdličky a bažanty

Duvoplus Zmes pre hrdličky a bažanty, 20 kg

  • vyvážená zmes
  • semená, zrná a drvená kukurica
  • obohatená o hrášok a slnečnicové semienka
€ 31,49 (€ 1,57 / kg)

Doručenie do 20. októbra

Versele Laga Kukuričná drť

Versele Laga Kukuričná drť, 3,50 kg

  • pre hydinu
  • s hrubo drvenou kukuricou
  • obsahuje semená a rôzne druhy obilnín
€ 9,19 (€ 2,63 / kg)

Momentálne nie je k dispozícii

Heumanderl Slama

Heumanderl Slama, 6 kg

  • pre malé zvieratá
  • obilná slama
  • ako podstielka alebo na stavbu hniezd
€ 24,49 (€ 4,08 / kg)

Doručenie do 06. novembra

Versele Laga Gold 1&2 Crumble krmivo pre kurčatá

Versele Laga Gold 1&2 Crumble krmivo pre kurčatá, 5 kg

  • od 1. dňa do začiatku znášky
  • pre zdravý vývoj
  • 2 mm veľké omrvinky
€ 19,79 (€ 3,96 / kg)

Doručenie do 27. októbra

Versele Laga Francúzska kukurica 4 kg

Versele Laga Francúzska kukurica 4 kg, 4 kg

  • pre holuby a sliepky
  • viackrát prané
  • bezprašná kvalita
€ 14,69 (€ 3,67 / kg)

Doručenie do 27. októbra

Quiko Mini Pop Corn pre sliepky "HF"

Quiko Mini Pop Corn pre sliepky "HF", 500 g

  • môže sa podávať surový alebo ako popcorn
  • podporuje prirodzené správanie sa pri zobaní
  • ľahko stráviteľná
€ 19,79 (€ 39,58 / kg)

Doručenie do 23. októbra