Hlavné, doplnkové krmivo a snacky pre sliepky, kačice a husi

Filtrovať a zoradiť

Cena Vlastnosti
Filter

Krmivo pre sliepky, husi a kačice: 19 produktov

Versele Laga Gold 4 Mix 3 mm pelety pre nosnice

Versele Laga Gold 4 Mix 3 mm pelety pre nosnice, 5 kg

  • od 18. týždňa
  • na celé obdobie znášky
  • s obilninami a znáškovými granulami
€ 15,59 (€ 3,12 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Versele Laga Gra-Mix zmes pre kurčatá a prepelice

Versele Laga Gra-​Mix zmes pre kurčatá a prepelice, 4 kg

  • pre kurčatá a prepelice
  • zmes obilnín a kukurice
  • jemne drvené
€ 14,19 (€ 3,55 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Versele Laga Zmes pre sliepky Gra-Mix

Versele Laga Zmes pre sliepky Gra-​Mix, 4 kg

  • pre hydinu
  • zmes obilnín so slnečnicovými semienkami
  • s celou kukuricou
€ 10,19 (€ 2,55 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Versele Laga Gra-Mix Ardennen jemne drvená kukurica

Versele Laga Gra-​Mix Ardennen jemne drvená kukurica, 4 kg

  • pre nosnice a inú hydinu
  • obilniny, slnečnicové semienka, hrach a kukurica
  • jemne drvené
€ 10,59 (€ 2,65 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Versele Laga Country Grit minerálne látky

Versele Laga Country Grit minerálne látky, 2,50 kg

  • pre lepšie trávenie
  • bohaté na potrebné minerálne látky
  • na tvorbu pevných vaječných škrupín
€ 5,69 (€ 2,28 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Versele Laga Grit+ minerálne látky

Versele Laga Grit+ minerálne látky, 1,50 kg

  • pre lepšie trávenie
  • bohaté na potrebné vitamíny a minerálne látky
  • na tvorbu pevných vaječných škrupín
€ 5,69 (€ 3,79 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Versele Laga Gold 4 Mash krmivo pre nosnice

Versele Laga Gold 4 Mash krmivo pre nosnice, 5 kg

  • od prvého vajíčka
  • kvalitná znášková múčka
  • na celé obdobie znášky
€ 18,39 (€ 3,68 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Versele Laga Menu Nature 4 Seasons Blend

Versele Laga Menu Nature 4 Seasons Blend, 1 kg

  • s obilninami, semenami a drvenou kukuricou
  • pestrá a vyvážená zmes
  • na celý rok
€ 4,29 (€ 4,29 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Versele Laga Gold 4 MiniMix pre zakrpatené sliepky

Versele Laga Gold 4 MiniMix pre zakrpatené sliepky, 5 kg

  • od 18. týždňa
  • na celé obdobie znášky
  • s obilninami a znáškovými granulami
€ 15,59 (€ 3,12 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Versele Laga Kukuričná drť

Versele Laga Kukuričná drť, 3,50 kg

  • pre hydinu
  • s hrubo drvenou kukuricou
  • obsahuje semená a rôzne druhy obilnín
€ 9,19 (€ 2,63 / kg)

Momentálne nie je k dispozícii

Versele Laga Gold 1&2 Crumble krmivo pre kurčatá

Versele Laga Gold 1&2 Crumble krmivo pre kurčatá, 5 kg

  • od 1. dňa do začiatku znášky
  • pre zdravý vývoj
  • 2 mm veľké omrvinky
€ 19,79 (€ 3,96 / kg)

Doručenie do 27. októbra

Versele Laga Francúzska kukurica 4 kg

Versele Laga Francúzska kukurica 4 kg, 4 kg

  • pre holuby a sliepky
  • viackrát prané
  • bezprašná kvalita
€ 14,69 (€ 3,67 / kg)

Doručenie do 27. októbra

Versele Laga Kŕmny blok s arašidmi

Versele Laga Kŕmny blok s arašidmi, 300 g

  • ideálne na zimné mesiace
  • s chutnými arašidmi
  • vysoký obsah kalórií
€ 3,79 (€ 12,63 / kg)

Doručenie do 18. novembra

Versele Laga Combipack Treats

Versele Laga Combipack Treats, 1 kg

  • lojové gule a sypané semená
  • vysoký obsah energie
  • ideálne na zimu
€ 9,19 (€ 9,19 / kg)

Doručenie do 18. novembra

Versele Laga Kŕmny blok s múčnymi červami

Versele Laga Kŕmny blok s múčnymi červami, 300 g

  • doplnkové krmivo pre voľne žijúce vtáky
  • s múčnymi červami bohatými na bielkoviny
  • vysoký obsah tuku
€ 3,79 (€ 12,63 / kg)

Doručenie do 18. novembra

Versele Laga Polovica kokosového orecha, dvojbalenie

Versele Laga Polovica kokosového orecha, dvojbalenie, 400 g

  • ideálne na zimné mesiace
  • s tukom, obilninami a semenami
  • jednoduché zavesenie
€ 4,79 (€ 11,98 / kg)

Doručenie do 18. novembra

Versele Laga Polovica kokosového orecha s arašidmi

Versele Laga Polovica kokosového orecha s arašidmi, 200 g

  • vysoký obsah kalórií
  • s extra arašidmi
  • jednoduché zavesenie
€ 3,09 (€ 15,45 / kg)

Doručenie do 18. novembra

Versele Laga XL tyčinka s jemnými semienkami

Versele Laga XL tyčinka s jemnými semienkami, 400 g

  • kaloricky bohaté tukové krmivo
  • s obilninami a jemnými semenami
  • jednoduché zavesenie
€ 6,29 (€ 15,73 / kg)

Doručenie do 18. novembra

Versele Laga XL tyčinka so zmesou semien

Versele Laga XL tyčinka so zmesou semien, 400 g

  • kaloricky bohaté tukové krmivo
  • s obilninami a semenami
  • jednoduché zavesenie
€ 5,79 (€ 14,48 / kg)

Doručenie do 18. novembra