Hlavné, doplnkové krmivo a snacky pre vtáky

Filtrovať a zoradiť

Cena Druh vtáka Príchuť Vlastnosti
Filter

Krmivo a snacky pre vtáky: 18 produktov

Piškóty so semienkami pre vtáky Prestige Biscuits

Versele Laga Piškóty so semienkami pre vtáky Prestige Biscuits, 6 ks

  • s vajíčkami a zdravými semienkami
  • podporujú kondíciu a vitalitu
  • ľahko stráviteľné a s vysokým obsahom energie
€ 4,39 (€ 0,73 / ks)

Doručenie do 07. októbra

Versele Laga Krmivo pre andulky Prestige

Versele Laga Krmivo pre andulky Prestige, 20 kg

  • pre andulky a iné malé papagáje
  • pre dobrú kondíciu
  • s vysokokvalitnými zložkami
€ 49,49 (€ 2,47 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Versele Laga Zmes pre holuby Prestige

Versele Laga Zmes pre holuby Prestige, 4 kg

  • pre dobré zdravie
  • s vysokokvalitnými zložkami
€ 13,49 (€ 3,37 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Versele Laga NutriBird P15 Tropical

Versele Laga NutriBird P15 Tropical, 1 kg

  • etrudované pelety
  • farebná zmes
  • pôsobí proti selektívnemu kŕmeniu
€ 19,79 (€ 19,79 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Versele Laga Krmivo pre kanáriky Prestige Premium

Versele Laga Krmivo pre kanáriky Prestige Premium, 800 g

  • zmes semien
  • s vitamínmi, minerálmi a aminokyselinami
  • podporuje trávenie a kondíciu
€ 10,79 (€ 13,49 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Versele Laga Tyčinky pre andulky Prestige

Versele Laga Tyčinky pre andulky Prestige, Nuts & Raisin Topping (60 g)

  • pre andulky
  • chrumkavé a pečené v rúre
  • 2 ks
€ 2,89 (€ 48,17 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Versele Laga Krmivo pre exotické pinky Prestige

Versele Laga Krmivo pre exotické pinky Prestige, 1 kg

  • pre exotické, tropické pinky
  • pre dobrú kondíciu
  • s vysokokvalitnými zložkami
€ 7,19 (€ 7,19 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Versele Laga Krmivo pre veľké papagáje Prestige

Versele Laga Krmivo pre veľké papagáje Prestige, 1 kg

  • pre veľké papagáje
  • pre dobrú kondíciu
  • s vysokokvalitnými zložkami
€ 7,49 (€ 7,49 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Versele Laga Exotické ovocie pre papagáje Premium

Versele Laga Exotické ovocie pre papagáje Premium, 750 g

  • s obilninami, semienkami a ovocím
  • 35 % obsahu ovocia
  • vysokokvalitné prísady
€ 11,29 (€ 15,05 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Versele Laga Krmivo pre papagáje Prestige

Versele Laga Krmivo pre papagáje Prestige, 3 kg

  • pre papagáje
  • pre dobrú kondíciu
  • s vysokokvalitnými zložkami
€ 24,49 (€ 8,16 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Versele Laga Krmivo pre kanáriky Prestige

Versele Laga Krmivo pre kanáriky Prestige, 1 kg

  • pre kanáriky
  • pre dobrú kondíciu
  • s vysokokvalitnými zložkami
€ 9,09 (€ 9,09 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Versele Laga Krmivo pre papagáje Prestige Premium

Versele Laga Krmivo pre papagáje Prestige Premium, 2 kg

  • zmes semien
  • s vitamínmi, minerálmi a aminokyselinami
  • podporuje trávenie a kondíciu
€ 23,49 (€ 11,75 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Versele Laga Krmivo pre andulky Prestige Premium

Versele Laga Krmivo pre andulky Prestige Premium, 2,50 kg

  • zmes semien
  • s vitamínmi, minerálmi a aminokyselinami
  • podporuje trávenie a kondíciu
€ 25,49 (€ 10,20 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Versele Laga Krmivo pre africké papagáje Prestige

Versele Laga Krmivo pre africké papagáje Prestige, 1 kg

  • zmes semien
  • s vitamínmi, minerálmi a aminokyselinami
  • podporuje trávenie a kondíciu
€ 12,89 (€ 12,89 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Krmivo pre exotické pinky Prestige Premium

Versele Laga Krmivo pre exotické pinky Prestige Premium, 800 g

  • zmes semien
  • s vitamínmi, minerálmi a aminokyselinami
  • podporuje trávenie a kondíciu
€ 9,59 (€ 11,99 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Krmivo pre africké papagáje Loro Parque Mix 1 kg

Versele Laga Krmivo pre africké papagáje Loro Parque Mix 1 kg, 1 kg

  • zmes semien
  • s vitamínmi, minerálmi a aminokyselinami
  • podporuje trávenie a kondíciu
€ 11,49 (€ 11,49 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Versele Laga Krmivo pre veľké papagáje Prestige

Versele Laga Krmivo pre veľké papagáje Prestige, 20 kg

  • pre veľké papagáje
  • pre dobrú kondíciu
  • s vysokokvalitnými zložkami
€ 56,49 (€ 2,82 / kg)

Doručenie do 27. októbra

Versele Laga Krmivo pre andulky Prestige Premium

Versele Laga Krmivo pre andulky Prestige Premium, 800 g

  • zmes semien
  • s vitamínmi, minerálmi a aminokyselinami
  • podporuje trávenie a kondíciu
€ 9,49 (€ 11,86 / kg)

Doručenie do 18. novembra