Snacky pre psov v akcii

Nakupovať podľa kategórií

Filtrovať a zoradiť

Cena Značky Príchuť Životná fáza
Filter

Odmeny a snacky: 1 - 30 z 56 produktov

Dentastix Large Multipack PLUSPACK 76 + 36 GRATIS

Pedigree Dentastix Large Multipack PLUSPACK 76 + 36 GRATIS

  • pre psov od 25 kg
  • podporuje zdravie zubov
  • obsahuje vitamíny, minerály a ďalšie látky
€ 36,00 € 42,36

Doručenie do 07. októbra

Pedigree Dentastix Large Big Pack

Pedigree Dentastix Large Big Pack, 2.160 g

  • pre psov od 25 kg
  • podporuje zdravie zubov
  • obsahuje vitamíny, minerály a ďalšie látky
€ 26,40 € 31,06 (€ 12,22 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Pedigree Dentastix Multipack Large

Pedigree Dentastix Multipack Large

  • pre psov od 25 kg
  • podporuje zdravie zubov
  • obsahuje vitamíny, minerály a ďalšie látky
€ 13,79 € 16,23

Doručenie do 07. októbra

Tasty Minis s príchuťou kuracieho a kačacieho mäsa

Pedigree Tasty Minis s príchuťou kuracieho a kačacieho mäsa, 130 g

  • mäkký pôžitok zo žuvania
  • 100 % mäsová príchuť
  • s vitamínmi a omega-3 mastnými kyselinami
€ 3,34 € 3,94 (€ 25,69 / kg)

Doručenie do 07. októbra

VEGDOG Dóza s maškrtami

VEGDOG Dóza s maškrtami

  • s 3 rôznymi druhmi maškŕt
  • hypoalergénne receptúry
  • bez farbív a konzervačných látok
€ 17,42 € 18,34

Doručenie do 07. októbra

Pedigree Biscrok Snack

Pedigree Biscrok Snack, 500 g

  • pevné na skus a chutné
  • 3 príchute
  • vitamínový a minerálny doplnok
€ 3,34 € 3,94 (€ 6,68 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Pedigree Schmackos Multi 4 príchute 20 prúžkov

Pedigree Schmackos Multi 4 príchute 20 prúžkov

  • vyrobené z čerstvého mäsa
  • mäkká textúra s lahodnou chuťou
  • cenné zložky
€ 3,34 € 3,94

Doručenie do 07. októbra

Vitakraft Pochúťka pre psov - Chicken kurací filet

Vitakraft Pochúťka pre psov -​ Chicken kurací filet, 250 g

  • s chudým kuracím prsným filé
  • dobre stráviteľné
  • s nízkym obsahom tuku
€ 8,69 (€ 34,76 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Dentastix Medium Multipack PLUSPACK 76 + 36 GRATIS

Pedigree Dentastix Medium Multipack PLUSPACK 76 + 36 GRATIS

  • pre psov od 10 do 25 kg
  • podporuje starostlivosť zubov
  • obsahuje vitamíny, minerály a ďalšie látky
€ 32,40 € 38,12

Doručenie do 07. októbra

Pedigree Markies Original

Pedigree Markies Original, 500 g

  • chrumkavá maškrta
  • mäsitá náplň
  • s vitamínmi a minerálmi
€ 3,34 € 3,94 (€ 6,68 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Chewies Žuvacia tyčinka z kávového dreva

Chewies Žuvacia tyčinka z kávového dreva, XS

  • z kávovníkov
  • udržateľná a vegánska
  • bez kofeínu
€ 12,05 € 12,69

Doručenie do 07. októbra

Pedigree Rodeo s hovädzím mäsom 7 ks

Pedigree Rodeo s hovädzím mäsom 7 ks

  • pre psov od 4 mesiacov
  • skrútená špirálovitá štruktúra
  • chutná zábava pri žuvaní
€ 3,34 € 3,94

Doručenie do 07. októbra

VEGDOG Birthday Cookies

VEGDOG Birthday Cookies, 400 g

  • doplnkové krmivo pre dospelých psov
  • dostupné len po obmedzenú dobu
  • vegan
€ 8,03 € 8,46 (€ 20,08 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Chewies Žuvacia tyčinka z olivového dreva

Chewies Žuvacia tyčinka z olivového dreva, L

  • z olivovníkov z Talianska
  • udržateľná a vegánska
  • pre psov každého veku a všetkých veľkostí
€ 26,99

Doručenie do 07. októbra

Pedigree Dentastix Small Big Pack

Pedigree Dentastix Small Big Pack, 880 g

  • pre psov od 5 do 10 kg
  • znižuje tvorbu zubného kameňa
  • obsahuje pridané vitamíny a ďalšie látky
€ 20,40 € 24,00 (€ 23,18 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Pedigree Ranchos™ Cubes s hovädzím mäsom

Pedigree Ranchos™ Cubes s hovädzím mäsom, 70 g

  • praktický tvar kocky
  • vhodné aj pre šteniatka od 8 týždňov
  • menej ako 3 kcl na kocku
€ 3,58 € 4,22 (€ 51,14 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Pedigree Ranchos s hovädzím mäsom

Pedigree Ranchos s hovädzím mäsom, 70 g

  • 95 % obsahu mäsa
  • vynikajúci pôžitok zo žuvania
  • pre všetky plemená psov
€ 3,34 € 3,94 (€ 47,71 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Tasty Minis s príchuťou syra a hovädzieho mäsa

Pedigree Tasty Minis s príchuťou syra a hovädzieho mäsa

  • pre malé plemená psov
  • optimálny pôžitok zo žuvania
  • s omega-3 mastnými kyselinami a ďalšími látkami
€ 3,34 € 3,94

Doručenie do 07. októbra

Pedigree Jumbone Mini s hovädzím mäsom a hydinou

Pedigree Jumbone Mini s hovädzím mäsom a hydinou, 160 g

  • žuvanie bez triesok
  • ľahko stráviteľný a bohatý
  • extra dlhý pôžitok zo žuvania
€ 3,34 € 3,94 (€ 20,88 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Doby Hovädzie držky

Doby Hovädzie držky, 500 g

  • chutný snack
  • bez konzervačných látok
  • čistý prírodný produkt
€ 14,67 € 18,34 (€ 29,34 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Pedigree Dentastix Multipack Medium

Pedigree Dentastix Multipack Medium

  • pre psov od 10 do 25 kg
  • znižuje tvorbu zubného kameňa
  • obsahuje pridané vitamíny a ďalšie látky
€ 13,19 € 15,52

Doručenie do 07. októbra

Churu Bites 8 x 20 g

Churu Bites 8 x 20 g, kuracie wraps so syrom (96 g)

  • doplnkové krmivo pre psov
  • skvelé ako tréningová maškrta
  • bez obilnín
€ 9,89 (€ 103,02 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Royal Canin Training Treats

Royal Canin Training Treats, 110 g

  • menej ako 3 kalórie na kus
  • obsahuje DHA a vitamíny C a E
  • chutné občerstvenie za odmenu, ideálne na tréning
€ 5,08 € 5,35 (€ 46,18 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Churu Dog Meal Topper 4 x 14g

Churu Dog Meal Topper 4 x 14g, kuracie mäso so syrom (56 g)

  • doplnkové krmivo pre psov
  • skvelé aj ako odmena
  • bez obilnín
€ 4,00 € 4,22 (€ 71,43 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Chewies Žuvací syr

Chewies Žuvací syr, L (100 g)

  • základ z kravského mlieka
  • chuťovo intenzívny zážitok zo žuvania
  • bez obilnín a bez pridaného cukru
€ 14,74 € 15,52 (€ 147,40 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Pedigree Denta Stix Light S

Pedigree Denta Stix Light S, 7 ks

  • o 30 % menej kalórií
  • lahodná príchuť morčacieho mäsa
  • pre psov od 8 týždňov a 2 kg
€ 3,58 € 4,22 (€ 0,51 / ks)

Doručenie do 07. októbra

Doby Konská koža z hlavy

Doby Konská koža z hlavy, 200 g

  • s kožušinou
  • podporuje starostlivosť o zuby
  • bez pridaných aróm
€ 7,89 € 9,87 (€ 39,45 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Jumbone Medium s hovädzím mäsom a hydinou

Pedigree Jumbone Medium s hovädzím mäsom a hydinou, 180 g

  • žuvanie bez triesok
  • pre psov od 10 kg
  • ľahko stráviteľný a bohatý
€ 3,34 € 3,94 (€ 18,56 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Churu Rolls 8 x 12 g

Churu Rolls 8 x 12 g, kuracie wraps (96 g)

  • doplnkové krmivo pre psov
  • s krémovou náplňou
  • bez obilnín
€ 9,89 (€ 103,02 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Chewies Mäkké mäsové pásiky s klokaním mäsom

Chewies Mäkké mäsové pásiky s klokaním mäsom, 150 g

  • 95 % klokaního mäsa
  • dobre stráviteľný monoproteín
  • bez obilnín
€ 8,43 € 8,88 (€ 56,20 / kg)

Doručenie do 07. októbra