Krmivá pre psov v akcii

Nakupovať podľa kategórií

Filtrovať a zoradiť

Cena Značky Príchuť Životná fáza
Filter

Krmivá: 1 - 30 z 69 produktov

Dentastix Large Multipack PLUSPACK 76 + 36 GRATIS

Pedigree Dentastix Large Multipack PLUSPACK 76 + 36 GRATIS

  • pre psov od 25 kg
  • podporuje zdravie zubov
  • obsahuje vitamíny, minerály a ďalšie látky
€ 36,00 € 42,36

Doručenie do 06. októbra

Selection in Sauce s kuracím mäsom a zeleninou, hovädzím mäsom a mrkvou 4 x 100 g

Cesar Selection in Sauce s kuracím mäsom a zeleninou, hovädzím mäsom a mrkvou 4 x 100 g, 400 g

  • 2 druhy, 4 vrecúška po 100 g
  • varené vo vrecku
  • mimoriadne čerstvé a aromatické
€ 5,07 € 6,34 (€ 12,68 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Rinti Kennerfleisch Adult 400 g

Rinti Kennerfleisch Adult 400 g, hovädzie mäso (400 g)

  • pre dospelých psov (Adult)
  • vysoký podiel mäsa
  • s omega - 3 mastnými kyselinami
€ 2,89 (€ 7,23 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Pedigree Dentastix Large Big Pack

Pedigree Dentastix Large Big Pack, 2.160 g

  • pre psov od 25 kg
  • podporuje zdravie zubov
  • obsahuje vitamíny, minerály a ďalšie látky
€ 26,40 € 31,06 (€ 12,22 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Pedigree Dentastix Multipack Large

Pedigree Dentastix Multipack Large

  • pre psov od 25 kg
  • podporuje zdravie zubov
  • obsahuje vitamíny, minerály a ďalšie látky
€ 13,79 € 16,23

Doručenie do 06. októbra

Paštéta s hovädzím, jahňacím a kuracím mäsom

Pedigree Paštéta s hovädzím, jahňacím a kuracím mäsom, 800 g

  • 51 % mäsa
  • bez pridaného cukru
  • bez konzervačných látok
€ 4,18 € 4,92 (€ 5,23 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Tasty Minis s príchuťou kuracieho a kačacieho mäsa

Pedigree Tasty Minis s príchuťou kuracieho a kačacieho mäsa, 130 g

  • mäkký pôžitok zo žuvania
  • 100 % mäsová príchuť
  • s vitamínmi a omega-3 mastnými kyselinami
€ 3,34 € 3,94 (€ 25,69 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Rinti Sensible konzerva 800 g

Rinti Sensible konzerva 800 g, hovädzie mäso + ryža (800 g)

  • pre nutrične citlivých psov
  • pri alergiách a intoleranciách
  • bez sóje a umelých prísad
€ 5,29 (€ 6,61 / kg)

Doručenie do 27. októbra

Rinti Sensible konzerva 400 g

Rinti Sensible konzerva 400 g, kuracie mäso + mrkva (400 g)

  • pre nutrične citlivé psy
  • pri alergiách a intoleranciách
  • bez sóje a umelých prísad
€ 2,99 (€ 7,48 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Pedigree Paštéta s hydinou

Pedigree Paštéta s hydinou, 800 g

  • 51 % mäsa
  • kuracie, morčacie a kačacie mäso
  • pre dospelých psov
€ 4,78 € 5,63 (€ 5,98 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Happy Dog Čisté morské ryby "Sens Norway"

Happy Dog Čisté morské ryby "Sens Norway", 800 g

  • pre zvieratá citlivé na výživu
  • s bielymi rybami a lososom
  • 100 % živočíšnych bielkovín
€ 7,49 (€ 9,36 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Mokré krmivo s konským mäsom a sladkými zemiakmi Wide Plain Adult

WOLFSBLUT Mokré krmivo s konským mäsom a sladkými zemiakmi Wide Plain Adult, 200 g

  • s nízkokalorickým konským mäsom
  • pôvodná receptúra
  • bez obilnín a cukru
€ 4,99 (€ 24,95 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Pedigree Mištička s paštétou

Pedigree Mištička s paštétou, hovädzie mäso a pečeň (300 g)

  • mäsová paštéta
  • plnohodnotná a vyvážená
  • receptúra prispôsobená druhu
€ 2,38 € 2,81 (€ 7,93 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Pedigree Biscrok Snack

Pedigree Biscrok Snack, 500 g

  • pevné na skus a chutné
  • 3 príchute
  • vitamínový a minerálny doplnok
€ 3,34 € 3,94 (€ 6,68 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Pedigree Schmackos Multi 4 príchute 20 prúžkov

Pedigree Schmackos Multi 4 príchute 20 prúžkov

  • vyrobené z čerstvého mäsa
  • mäkká textúra s lahodnou chuťou
  • cenné zložky
€ 3,34 € 3,94

Doručenie do 06. októbra

Pedigree Markies Original

Pedigree Markies Original, 500 g

  • chrumkavá maškrta
  • mäsitá náplň
  • s vitamínmi a minerálmi
€ 3,34 € 3,94 (€ 6,68 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Pedigree Suché krmivo Professional Nutrition

Pedigree Suché krmivo Professional Nutrition, hydina (12 kg)

  • pre dospelých psov
  • bez umelých farbív a príchutí
  • obsahuje celozrnné obilniny
€ 54,01 € 63,55 (€ 4,50 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Kapsičky Adult "zmiešaný výber v omáčke" 40 ks x 100 g

Pedigree Kapsičky Adult "zmiešaný výber v omáčke" 40 ks x 100 g, 4.000 g

  • praktické úložné balenie
  • so 4 rôznymi príchuťami
  • 40 x 100 g
€ 27,59 € 32,47 (€ 6,90 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Royal Canin Mini Puppy

Royal Canin Mini Puppy, 2 kg

  • podporuje vývoj obranyschopnosti organizmu u šteniat
  • podporuje vývoj mozgu
  • podporuje zdravý zrak šteniat
€ 28,49 (€ 14,25 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Rinti Sensible konzerva 185 g

Rinti Sensible konzerva 185 g, hovädzie mäso + ryža (185 g)

  • pre citlivých psov na výživu
  • pri alergiách a intoleranciách
  • bez sóje a umelých prísad
€ 2,19 (€ 11,84 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Pedigree Rodeo s hovädzím mäsom 7 ks

Pedigree Rodeo s hovädzím mäsom 7 ks

  • pre psov od 4 mesiacov
  • skrútená špirálovitá štruktúra
  • chutná zábava pri žuvaní
€ 3,34 € 3,94

Doručenie do 06. októbra

Kapsičky "zmiešaný výber v želé" 12 ks x 100 g

Pedigree Kapsičky "zmiešaný výber v želé" 12 ks x 100 g, 1.200 g

  • 12 kapsičiek po 100 g
  • 4 rôzne príchute
  • receptúra s vysokým obsahom vlákniny
€ 8,38 € 9,87 (€ 6,98 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Pedigree Mištička Extra Vital

Pedigree Mištička Extra Vital, králičie mäso (300 g)

  • s cennými omega mastnými kyselinami
  • jemná štruktúra paštéty
  • kompletné krmivo alebo na miešanie so suchým
€ 2,98 € 3,51 (€ 9,93 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Rinti Kennerfleisch Junior vanička 300 g

Rinti Kennerfleisch Junior vanička 300 g, kuracie mäso (300 g)

  • pre šteniatka a mladých psov
  • vysoký podiel mäsa
  • s omega-3 mastnými kyselinami
€ 2,19 (€ 7,30 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Mištička s teľacím a hydinovým mäsom Senior

Pedigree Mištička s teľacím a hydinovým mäsom Senior, 300 g

  • ideálne pre staršie psy
  • plnohodnotnýá a vyvážená
  • lahodná štruktúra paštéty
€ 2,38 € 2,81 (€ 7,93 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Mokré krmivo s divinou a zemiakmi Blue Mountain Adult

WOLFSBLUT Mokré krmivo s divinou a zemiakmi Blue Mountain Adult, 200 g

  • pôvodná receptúra
  • bez obilnín a cukru
  • prírodné zložky
€ 4,29 (€ 21,45 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Betty's Landhausküche Sob so zemiakmi

Betty's Landhausküche Sob so zemiakmi, 200 g

  • optimálna receptúra pre aktívnych psov
  • s 69 % podielom mäsa
  • poskytuje cenný vápnik
€ 3,59 (€ 17,95 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Cuisine in Sauce s hovädzím mäsom a pečeňou

Pedigree Cuisine in Sauce s hovädzím mäsom a pečeňou, 1.200 g

  • kúsky hovädzieho mäsa
  • receptúra s vysokým obsahom vlákniny
  • bez palmového oleja
€ 5,98 € 7,04 (€ 4,98 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Rinti Singlefleisch konzerva 800 g

Rinti Singlefleisch konzerva 800 g, čisté jahňacie mäso (800 g)

  • pre nutrične citlivých psov
  • ideálne pri intoleranciách
  • rôzne druhy mäsa
€ 7,09 (€ 8,86 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Rinti Singlefleisch Exclusive konzerva 800 g

Rinti Singlefleisch Exclusive konzerva 800 g, čisté konské mäso (800 g)

  • exkluzívne druhy mäsa
  • obzvlášť dobre znášaný monoproteín
  • bez sacharidov
€ 7,79 (€ 9,74 / kg)

Doručenie do 06. októbra