Mokré krmivo pre psov v akcii

Filtrovať a zoradiť

Cena Značky Príchuť Životná fáza Balenie
Filter

Mokré: 1 - 30 z 45 produktov

Selection in Sauce s kuracím mäsom a zeleninou, hovädzím mäsom a mrkvou 4 x 100 g

Cesar Selection in Sauce s kuracím mäsom a zeleninou, hovädzím mäsom a mrkvou 4 x 100 g, 400 g

  • 2 druhy, 4 vrecúška po 100 g
  • varené vo vrecku
  • mimoriadne čerstvé a aromatické
€ 5,07 € 6,34 (€ 12,68 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Rinti Kennerfleisch Adult 400 g

Rinti Kennerfleisch Adult 400 g, hovädzie mäso (400 g)

  • pre dospelých psov (Adult)
  • vysoký podiel mäsa
  • s omega - 3 mastnými kyselinami
€ 2,89 (€ 7,23 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Paštéta s hovädzím, jahňacím a kuracím mäsom

Pedigree Paštéta s hovädzím, jahňacím a kuracím mäsom, 800 g

  • 51 % mäsa
  • bez pridaného cukru
  • bez konzervačných látok
€ 4,18 € 4,92 (€ 5,23 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Rinti Sensible konzerva 800 g

Rinti Sensible konzerva 800 g, hovädzie mäso + ryža (800 g)

  • pre nutrične citlivých psov
  • pri alergiách a intoleranciách
  • bez sóje a umelých prísad
€ 5,29 (€ 6,61 / kg)

Doručenie do 06. novembra

Rinti Sensible konzerva 400 g

Rinti Sensible konzerva 400 g, kuracie mäso + mrkva (400 g)

  • pre nutrične citlivé psy
  • pri alergiách a intoleranciách
  • bez sóje a umelých prísad
€ 2,99 (€ 7,48 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Pedigree Paštéta s hydinou

Pedigree Paštéta s hydinou, 800 g

  • 51 % mäsa
  • kuracie, morčacie a kačacie mäso
  • pre dospelých psov
€ 4,78 € 5,63 (€ 5,98 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Mokré krmivo s konským mäsom a sladkými zemiakmi Wide Plain Adult

WOLFSBLUT Mokré krmivo s konským mäsom a sladkými zemiakmi Wide Plain Adult, 200 g

  • s nízkokalorickým konským mäsom
  • pôvodná receptúra
  • bez obilnín a cukru
€ 4,99 (€ 24,95 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Happy Dog Čisté morské ryby "Sens Norway"

Happy Dog Čisté morské ryby "Sens Norway", 800 g

  • pre zvieratá citlivé na výživu
  • s bielymi rybami a lososom
  • 100 % živočíšnych bielkovín
€ 7,49 (€ 9,36 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Pedigree Mištička s paštétou

Pedigree Mištička s paštétou, hovädzie mäso a pečeň (300 g)

  • mäsová paštéta
  • plnohodnotná a vyvážená
  • receptúra prispôsobená druhu
€ 2,38 € 2,81 (€ 7,93 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Kapsičky Adult "zmiešaný výber v omáčke" 40 ks x 100 g

Pedigree Kapsičky Adult "zmiešaný výber v omáčke" 40 ks x 100 g, 4.000 g

  • praktické úložné balenie
  • so 4 rôznymi príchuťami
  • 40 x 100 g
€ 27,59 € 32,47 (€ 6,90 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Rinti Sensible konzerva 185 g

Rinti Sensible konzerva 185 g, hovädzie mäso + ryža (185 g)

  • pre citlivých psov na výživu
  • pri alergiách a intoleranciách
  • bez sóje a umelých prísad
€ 2,19 (€ 11,84 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Kapsičky "zmiešaný výber v želé" 12 ks x 100 g

Pedigree Kapsičky "zmiešaný výber v želé" 12 ks x 100 g, 1.200 g

  • 12 kapsičiek po 100 g
  • 4 rôzne príchute
  • receptúra s vysokým obsahom vlákniny
€ 8,38 € 9,87 (€ 6,98 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Pedigree Mištička Extra Vital

Pedigree Mištička Extra Vital, králičie mäso (300 g)

  • s cennými omega mastnými kyselinami
  • jemná štruktúra paštéty
  • kompletné krmivo alebo na miešanie so suchým
€ 2,98 € 3,51 (€ 9,93 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Rinti Kennerfleisch Junior vanička 300 g

Rinti Kennerfleisch Junior vanička 300 g, kuracie mäso (300 g)

  • pre šteniatka a mladých psov
  • vysoký podiel mäsa
  • s omega-3 mastnými kyselinami
€ 2,19 (€ 7,30 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Cuisine in Sauce s hovädzím mäsom a pečeňou

Pedigree Cuisine in Sauce s hovädzím mäsom a pečeňou, 1.200 g

  • kúsky hovädzieho mäsa
  • receptúra s vysokým obsahom vlákniny
  • bez palmového oleja
€ 5,98 € 7,04 (€ 4,98 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Mištička s teľacím a hydinovým mäsom Senior

Pedigree Mištička s teľacím a hydinovým mäsom Senior, 300 g

  • ideálne pre staršie psy
  • plnohodnotnýá a vyvážená
  • lahodná štruktúra paštéty
€ 2,38 € 2,81 (€ 7,93 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Mokré krmivo s divinou a zemiakmi Blue Mountain Adult

WOLFSBLUT Mokré krmivo s divinou a zemiakmi Blue Mountain Adult, 200 g

  • pôvodná receptúra
  • bez obilnín a cukru
  • prírodné zložky
€ 4,29 (€ 21,45 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Betty's Landhausküche Sob so zemiakmi

Betty's Landhausküche Sob so zemiakmi, 200 g

  • optimálna receptúra pre aktívnych psov
  • s 69 % podielom mäsa
  • poskytuje cenný vápnik
€ 3,59 (€ 17,95 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Rinti Singlefleisch konzerva 800 g

Rinti Singlefleisch konzerva 800 g, čisté jahňacie mäso (800 g)

  • pre nutrične citlivých psov
  • ideálne pri intoleranciách
  • rôzne druhy mäsa
€ 7,09 (€ 8,86 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Rinti Singlefleisch Exclusive konzerva 800 g

Rinti Singlefleisch Exclusive konzerva 800 g, čisté konské mäso (800 g)

  • exkluzívne druhy mäsa
  • obzvlášť dobre znášaný monoproteín
  • bez sacharidov
€ 7,79 (€ 9,74 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Betty's Landhausküche Jahňacie mäso a ryža

Betty's Landhausküche Jahňacie mäso a ryža, 200 g

  • vhodné aj pre citlivé plemená psov
  • s jemným jahňacím mäsom
  • vysoká biologická dostupnosť
€ 3,59 (€ 17,95 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Cuisine in Sauce s hovädzím mäsom, cestovinami a mrkvou

Pedigree Cuisine in Sauce s hovädzím mäsom, cestovinami a mrkvou, 800 g

  • z prírodných zložiek
  • bez pridaného cukru a umelých aróm
  • celozrnné cestoviny
€ 4,78 € 5,63 (€ 5,98 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Mokré krmivo s morčacím a kačacím mäsom Adult

WOLFSBLUT Mokré krmivo s morčacím a kačacím mäsom Adult, 200 g

  • pôvodná receptúra
  • vybrané ingrediencie
  • bez obilnín a cukru
€ 3,79 (€ 18,95 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Belcando® Holistic Beef

Belcando® Holistic Beef, 400 g

  • s hovädzím mäsom
  • lahodná vrstva superfood na vrchu
  • bez obilnín
€ 5,34 € 5,63 (€ 13,35 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Pedigree Cuisine in Sauce s králikom a mrkvou

Pedigree Cuisine in Sauce s králikom a mrkvou, 800 g

  • z prírodných zložiek
  • bez pridaného cukru a umelých aróm
  • 100 % príchuť
€ 4,78 € 5,63 (€ 5,98 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Cuisine in Sauce s kuracím mäsom a mrkvou

Pedigree Cuisine in Sauce s kuracím mäsom a mrkvou, 1.200 g

  • s jemnými kúskami mäsa
  • bohaté na vlákninu
  • bez palmového oleja
€ 5,98 € 7,04 (€ 4,98 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Konské mäso so zemiakmi a bodliakovým olejom

Betty's Landhausküche Konské mäso so zemiakmi a bodliakovým olejom, 200 g

  • ľahko stráviteľný monoproteínový zdroj
  • doplnené o hodnotný bodliakový olej
  • vhodné aj pre citlivé plemená psov
€ 4,29 (€ 21,45 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Zverina s červenou repou, amarantom a jablkom

Betty's Landhausküche Zverina s červenou repou, amarantom a jablkom, 800 g

  • kvalitné kompletné krmivo pre psov
  • 60 % podiel mäsa
  • bez obilnín
€ 7,79 (€ 9,74 / kg)

Doručenie do 07. októbra

WOLFSBLUT Mokré krmivo VetLine Renal Adult

WOLFSBLUT Mokré krmivo VetLine Renal Adult, 395 g

  • môže pomôcť predchádzať vzniku močových kameňov
  • ľahko stráviteľné a využiteľné
  • nízky obsah fosforu a sodíka
€ 6,42 € 6,76 (€ 16,25 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Mokré krmivo s divinou a sladkými zemiakmi Dark Forest Adult

WOLFSBLUT Mokré krmivo s divinou a sladkými zemiakmi Dark Forest Adult, 395 g

  • vybrané zložky
  • ideálne pre psov s alergiou na krmivo
  • bez zvýrazňovačov chuti
€ 4,99 (€ 12,63 / kg)

Doručenie do 07. októbra