Tréningové maškrty pre psov v akcii

Filtrovať a zoradiť

Cena Značky Príchuť
Filter

Tréningové snacky: 7 produktov

Tasty Minis s príchuťou kuracieho a kačacieho mäsa

Pedigree Tasty Minis s príchuťou kuracieho a kačacieho mäsa, 130 g

  • mäkký pôžitok zo žuvania
  • 100 % mäsová príchuť
  • s vitamínmi a omega-3 mastnými kyselinami
€ 3,34 € 3,94 (€ 25,69 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Tasty Minis s príchuťou syra a hovädzieho mäsa

Pedigree Tasty Minis s príchuťou syra a hovädzieho mäsa

  • pre malé plemená psov
  • optimálny pôžitok zo žuvania
  • s omega-3 mastnými kyselinami a ďalšími látkami
€ 3,34 € 3,94

Doručenie do 07. októbra

Churu Bites 8 x 20 g

Churu Bites 8 x 20 g, kuracie wraps so syrom (96 g)

  • doplnkové krmivo pre psov
  • skvelé ako tréningová maškrta
  • bez obilnín
€ 9,89 (€ 103,02 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Royal Canin Training Treats

Royal Canin Training Treats, 110 g

  • menej ako 3 kalórie na kus
  • obsahuje DHA a vitamíny C a E
  • chutné občerstvenie za odmenu, ideálne na tréning
€ 5,08 € 5,35 (€ 46,18 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Chewies SALAMETTI s mäsom vodného byvola a syrom

Chewies SALAMETTI s mäsom vodného byvola a syrom, 60 g

  • doplnkové krmivo pre psov
  • s extra vysokým podielom mäsa
  • bez obilnín
€ 2,93 € 3,09 (€ 48,83 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Chewies SALAMETTI s hovädzím mäsom a sobím mäsom

Chewies SALAMETTI s hovädzím mäsom a sobím mäsom, 60 g

  • doplnkové krmivo pre psov
  • s extra vysokým podielom mäsa
  • bez obilnín
€ 2,66 € 2,81 (€ 44,33 / kg)

Doručenie do 07. októbra

SALAMETTI s hovädzím mäsom, srdiečkami a syrom

Chewies SALAMETTI s hovädzím mäsom, srdiečkami a syrom, 60 g

  • doplnkové krmivo pre psov
  • s extra vysokým podielom mäsa
  • bez obilnín
€ 2,66 € 2,81 (€ 44,33 / kg)

Doručenie do 07. októbra