Maškrty na starostlivosť o zuby pre psov v akcii

Filtrovať a zoradiť

Cena Značky
Filter

Snacky na starostlivosť o zuby: 9 produktov

Dentastix Large Multipack PLUSPACK 76 + 36 GRATIS

Pedigree Dentastix Large Multipack PLUSPACK 76 + 36 GRATIS

  • pre psov od 25 kg
  • podporuje zdravie zubov
  • obsahuje vitamíny, minerály a ďalšie látky
€ 36,00 € 42,36

Doručenie do 06. októbra

Pedigree Dentastix Large Big Pack

Pedigree Dentastix Large Big Pack, 2.160 g

  • pre psov od 25 kg
  • podporuje zdravie zubov
  • obsahuje vitamíny, minerály a ďalšie látky
€ 26,40 € 31,06 (€ 12,22 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Pedigree Dentastix Multipack Large

Pedigree Dentastix Multipack Large

  • pre psov od 25 kg
  • podporuje zdravie zubov
  • obsahuje vitamíny, minerály a ďalšie látky
€ 13,79 € 16,23

Doručenie do 06. októbra

Dentastix Medium Multipack PLUSPACK 76 + 36 GRATIS

Pedigree Dentastix Medium Multipack PLUSPACK 76 + 36 GRATIS

  • pre psov od 10 do 25 kg
  • podporuje starostlivosť zubov
  • obsahuje vitamíny, minerály a ďalšie látky
€ 32,40 € 38,12

Doručenie do 06. októbra

Pedigree Dentastix Small Big Pack

Pedigree Dentastix Small Big Pack, 880 g

  • pre psov od 5 do 10 kg
  • znižuje tvorbu zubného kameňa
  • obsahuje pridané vitamíny a ďalšie látky
€ 20,40 € 24,00 (€ 23,18 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Pedigree Dentastix Multipack Medium

Pedigree Dentastix Multipack Medium

  • pre psov od 10 do 25 kg
  • znižuje tvorbu zubného kameňa
  • obsahuje pridané vitamíny a ďalšie látky
€ 13,19 € 15,52

Doručenie do 06. októbra

Pedigree Denta Stix Light S

Pedigree Denta Stix Light S, 7 ks

  • o 30 % menej kalórií
  • lahodná príchuť morčacieho mäsa
  • pre psov od 8 týždňov a 2 kg
€ 3,58 € 4,22 (€ 0,51 / ks)

Doručenie do 06. októbra

Pedigree Denta Stix Light M

Pedigree Denta Stix Light M, 5 ks

  • o 30 % menej kalórií
  • lahodná morčacia príchuť
  • pre psov od 8 týždňov a 2 kg
€ 3,58 € 4,22 (€ 0,72 / ks)

Doručenie do 06. októbra

Pedigree Denta Stix Light L

Pedigree Denta Stix Light L, 4 ks

  • znižuje zubný povlak a zubný kameň
  • o 30 % menej kalórií
  • pre psov od 8 týždňov a 2 kg
€ 3,58 € 4,22 (€ 0,90 / ks)

Doručenie do 06. októbra