Suché žuvacie pochúťky pre psov v akcii

Filtrovať a zoradiť

Cena Značky Príchuť
Filter

Suché žuvacie pochúťky: 13 produktov

Vitakraft Pochúťka pre psov - Chicken kurací filet

Vitakraft Pochúťka pre psov -​ Chicken kurací filet, 250 g

  • s chudým kuracím prsným filé
  • dobre stráviteľné
  • s nízkym obsahom tuku
€ 8,69 (€ 34,76 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Pedigree Rodeo s hovädzím mäsom 7 ks

Pedigree Rodeo s hovädzím mäsom 7 ks

  • pre psov od 4 mesiacov
  • skrútená špirálovitá štruktúra
  • chutná zábava pri žuvaní
€ 3,34 € 3,94

Doručenie do 06. októbra

Pedigree Ranchos s hovädzím mäsom

Pedigree Ranchos s hovädzím mäsom, 70 g

  • 95 % obsahu mäsa
  • vynikajúci pôžitok zo žuvania
  • pre všetky plemená psov
€ 3,34 € 3,94 (€ 47,71 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Pedigree Jumbone Mini s hovädzím mäsom a hydinou

Pedigree Jumbone Mini s hovädzím mäsom a hydinou, 160 g

  • žuvanie bez triesok
  • ľahko stráviteľný a bohatý
  • extra dlhý pôžitok zo žuvania
€ 3,34 € 3,94 (€ 20,88 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Doby Hovädzie držky

Doby Hovädzie držky, 500 g

  • chutný snack
  • bez konzervačných látok
  • čistý prírodný produkt
€ 14,67 € 18,34 (€ 29,34 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Jumbone Medium s hovädzím mäsom a hydinou

Pedigree Jumbone Medium s hovädzím mäsom a hydinou, 180 g

  • žuvanie bez triesok
  • pre psov od 10 kg
  • ľahko stráviteľný a bohatý
€ 3,34 € 3,94 (€ 18,56 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Doby Konská koža z hlavy

Doby Konská koža z hlavy, 200 g

  • s kožušinou
  • podporuje starostlivosť o zuby
  • bez pridaných aróm
€ 7,89 € 9,87 (€ 39,45 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Chewies Žuvací syr

Chewies Žuvací syr, L (100 g)

  • základ z kravského mlieka
  • chuťovo intenzívny zážitok zo žuvania
  • bez obilnín a bez pridaného cukru
€ 14,74 € 15,52 (€ 147,40 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Doby Bravčové medové uši

Doby Bravčové medové uši, 5 ks

  • nízkotučný snack
  • obalené medom
  • obzvlášť chutné
€ 15,24 € 19,05

Doručenie do 06. októbra

Doby Hovädzie uši s chrupavkou

Doby Hovädzie uši s chrupavkou, 10 ks

  • pre veľký pôžitok zo žuvania
  • obsahuje málo tuku
  • bez umelých príchutí
€ 16,93 € 21,17

Doručenie do 06. októbra

Doby Hovädzie penisy polené

Doby Hovädzie penisy polené

  • vysoký obsah proteínov
  • prírodné a chutné
  • ideálne ako snack medzi krmivami
€ 18,77 € 19,76

Doručenie do 06. októbra

Doby Králičie uši

Doby Králičie uši, 6 párov

  • mäkké a chutné
  • aj pre šteňatá a seniorov
  • nízky obsah cholesterolu
€ 9,37 € 9,87

Doručenie do 06. októbra

Doby Hovädzie ucho s chrupavkou

Doby Hovädzie ucho s chrupavkou, 3 ks

  • bohaté na bielkoviny
  • ideálne na žuvanie
  • chrumkavé a chutné
€ 9,02 € 11,28 (€ 3,01 / ks)

Doručenie do 06. októbra