Nápoje pre psov v akcii

Filtrovať a zoradiť

Cena Značky Príchuť
Filter

Nápoje: 5 produktov

Churu Dog Meal Topper 4 x 14g

Churu Dog Meal Topper 4 x 14g, kuracie mäso so syrom (56 g)

  • doplnkové krmivo pre psov
  • skvelé aj ako odmena
  • bez obilnín
€ 3,79 € 4,22 (€ 67,68 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Churu Mäsové pyré 20 x 14 g

Churu Mäsové pyré 20 x 14 g, kuracie mäso (280 g)

  • doplnkové krmivo pre psov
  • ideálne na tréning
  • bez obilnín
€ 17,78 € 19,76 (€ 63,50 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Churu Mäsové pyré 8 x 14 g

Churu Mäsové pyré 8 x 14 g, kuracie mäso so syrom (160 g)

  • doplnkové krmivo pre psov
  • ideálne pri tréningu
  • bez obilnín
€ 8,24 € 9,16 (€ 51,50 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Churu Mäsové pyré 4 x 14 g

Churu Mäsové pyré 4 x 14 g, kuracie mäso s lososom (56 g)

  • doplnkové krmivo pre psov
  • nízky obsah kalórií
  • bez obilnín
€ 3,79 € 4,22 (€ 67,68 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Churu Dog Meal Topper 20 x 14g

Churu Dog Meal Topper 20 x 14g, Chicken with Salmon & Chicken with Pumpkin Variety (280 g)

  • doplnkové krmivo pre psy
  • ako prídavok a odmena
  • bez obilnín
€ 17,78 € 19,76 (€ 63,50 / kg)

Doručenie do 07. októbra