Základné krmivo pre trpasličie králiky

Nakupovať podľa kategórií

Filtrovať a zoradiť

Cena Značky Príchuť Vlastnosti
Filter

Trpasličie králiky: 1 - 30 z 38 produktov

bunny Seno FrischGras

bunny Seno FrischGras, jablko (500 g)

  • prirodzená rozmanitosť rastlín
  • šetrne sušené
  • bohaté na vlákninu a balastné látky
€ 6,39 (€ 12,78 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Almenland Heu Bylinné seno

Almenland Heu Bylinné seno, 1 kg

  • z Rakúska
  • trávy a byliny
  • šetrne zozbierané a usušené
€ 7,79 (€ 7,79 / kg)

Doručenie do 06. októbra

bunny Seno z chránených lúk nature

bunny Seno z chránených lúk nature, 1,70 kg

  • rastliny, bylinky a kvety
  • z neošetrených lúk
  • šetrne sušené teplým vzduchom
€ 19,79 (€ 11,64 / kg)

Doručenie do 06. októbra

bunny Seno FrischGras Natur Pur

bunny Seno FrischGras Natur Pur, 750 g

  • prirodzená rozmanitosť tráv
  • vysoký obsah vlákniny a balastných látok
  • šetrne sušené
€ 6,79 (€ 9,05 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Almenland Heu Bylinné seno

Almenland Heu Bylinné seno, 4,30 kg

  • z Rakúska
  • trávy a byliny
  • šetrne zozbierané a usušené
€ 28,49 (€ 6,63 / kg)

Doručenie do 06. októbra

bunny Seno FrischGras "Záhradné šťastie"

bunny Seno FrischGras "Záhradné šťastie", 2 kg

  • farebná rozmanitosť rastlín
  • s listami, kvetmi a zeleninou
  • jemne sušené
€ 16,29 (€ 8,15 / kg)

Doručenie do 06. októbra

bunny KaninchenTraum BASIC

bunny KaninchenTraum BASIC, 4 kg

  • od 6. mesiaca života
  • 63 rôznych druhov rastlín
  • obsah vápnika zodpovedajúci potrebám
€ 42,49 (€ 10,62 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Heumanderl Slama veľká

Heumanderl Slama veľká, 2 kg

  • pre malé zvieratá
  • obilná slama
  • ako podstielka alebo na stavbu hniezd
€ 9,89 (€ 4,95 / kg)

Doručenie do 06. októbra

bunny GastroBalance

bunny GastroBalance, 200 g

  • podporuje normálnu funkciu trávenia
  • s lístkami šalvie, kvetmi harmančeka a semenami feniklu
  • bez pridaných farbív a konzervačných látok
€ 8,49 (€ 42,45 / kg)

Doručenie do 06. októbra

bunny KaninchenTraum HERBS

bunny KaninchenTraum HERBS, 1,50 kg

  • 63 rôznych druhov rastlín
  • so 6 dodatočnými bylinkami
  • s harmančekom a sedmokráskami z chránených lúk
€ 19,79 (€ 13,19 / kg)

Doručenie do 06. októbra

KaninchenTraum WINTER OUTDOOR (sept. - marec)

bunny KaninchenTraum WINTER OUTDOOR (sept. -​ marec), 4 kg

  • vyvážené zloženie
  • od 6. mesiaca života
  • podporuje imunitný systém, dýchacie cesty a srsť
€ 53,99 (€ 13,50 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Heumanderl Seno Big Bag

Heumanderl Seno Big Bag, 6 kg

  • z Rakúska
  • vysoká kvalita
  • z takmer prírodného poľnohospodárstva
€ 31,49 (€ 5,25 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Versele Laga Cuni Adult Complete krmivo pre králiky

Versele Laga Cuni Adult Complete krmivo pre králiky, 1,75 kg

  • pre dospelé králiky
  • bohaté na vlákninu
  • s mrkvou a bylinkami
€ 24,67 € 25,97 (€ 14,10 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Heumanderl Seno veľké, ekologická taška

Heumanderl Seno veľké, ekologická taška, 1.850 g

  • z Rakúska
  • vysoká kvalita
  • z takmer prírodného poľnohospodárstva
€ 12,69 (€ 6,86 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Heumanderl Seno veľké

Heumanderl Seno veľké, 1.850 g

  • z Rakúska
  • vysoká kvalita
  • z takmer prírodného poľnohospodárstva
€ 12,69 (€ 6,86 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Almenland Heu Seno sušené na slnku

Almenland Heu Seno sušené na slnku, 400 g

  • z Rakúska
  • trávy, divoké byliny a nechtík
  • šetrne zozbierané a usušené
€ 6,39 (€ 15,98 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Versele Laga Cuni Sensitive Complete pre králiky

Versele Laga Cuni Sensitive Complete pre králiky, 1,75 kg

  • pre citlivé králiky
  • bez selektívneho príjmu potravy
  • s extraktom z brusníc
€ 31,49 (€ 17,99 / kg)

Doručenie do 06. októbra

bunny UroVital

bunny UroVital, 200 g

  • podporuje normálnu funkciu močových orgánov
  • s koreňom ihlice tŕnitej a petržlenu
  • nízky obsah vápnika
€ 8,49 (€ 42,45 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Versele Laga Cuni Junior Complete krmivo pre králiky

Versele Laga Cuni Junior Complete krmivo pre králiky, 500 g

  • pre králiky vo veku 0 – 8 mesiacov
  • s vápnikom, bielkovinami a vitamínmi
  • podporuje trávenie
€ 7,09 (€ 14,18 / kg)

Doručenie do 06. októbra

bunny Allgäuer FrischGrün snack

bunny Allgäuer FrischGrün snack, 200 g

  • snack bohatý na hrubú vlákninu
  • podporuje normálne trávenie
  • podporuje starostlivosť o zuby
€ 4,29 (€ 21,45 / kg)

Doručenie do 06. októbra

bunny BronchoPlus

bunny BronchoPlus, 200 g

  • podporuje normálnu funkciu dýchacích ciest
  • s anízovými semenami, čiernou rascou a koreňom sladkého drievka
  • obsahuje islandský mach
€ 8,49 (€ 42,45 / kg)

Doručenie do 06. októbra

bunny KaninchenTraum SPECIAL EDITION

bunny KaninchenTraum SPECIAL EDITION, Blossom (1,50 kg)

  • s množstvom chutných kvetov
  • so 63 rastlinami z neošetrených lúk
  • optimálna zmes 3 druhov vlákniny
€ 19,79 (€ 13,19 / kg)

Doručenie do 06. októbra

KaninchenTraum SPECIAL EDITION Vegetables

bunny KaninchenTraum SPECIAL EDITION Vegetables, 1,50 kg

  • s 63 rôznymi rastlinami z neošetrených lúk
  • optimálny pomer hrubej vlákniny a škrobu
  • zmes 3 druhov vlákniny podporuje obrusovanie zubov a črevnú flóru
€ 19,79 (€ 13,19 / kg)

Doručenie do 06. októbra

bunny KaninchenTraum VITALITY

bunny KaninchenTraum VITALITY, 4 kg

  • 63 rôznych rastlín z neošetrených lúk
  • s feniklovými semenami, kvetmi harmančeka a papájou
  • zmes 3 druhov vlákniny pre prirodzené obrusovanie zubov a zdravú črevnú mikroflóru
€ 52,49 (€ 13,12 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Heumanderl Seno malé

Heumanderl Seno malé, 500 g

  • z Rakúska
  • vysoká kvalita
  • z takmer prírodného poľnohospodárstva
€ 4,29 (€ 8,58 / kg)

Doručenie do 06. októbra

bunny KaninchenTraum SENIOR

bunny KaninchenTraum SENIOR, 1,50 kg

  • od 6. roku života
  • vysokokvalitné kompletné krmivo
  • s indickým kadidlom, ženšenom a ginkgom
€ 19,79 (€ 13,19 / kg)

Doručenie do 06. októbra

bunny KaninchenTraum YOUNG

bunny KaninchenTraum YOUNG, 4 kg

  • pre trpasličie králiky do 6. mesiaca života
  • 63 rôznych druhov rastlín z neošetrených lúk
  • cenný inulín podporuje normálnu črevnú mikroflóru
€ 45,49 (€ 11,37 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Versele Laga Crispy müsli pre králiky

Versele Laga Crispy müsli pre králiky, 2,8 kg (2,80 kg)

  • s chutnými granulami
  • podporuje normálnu funkciu čriev
  • bez umelých aróm
€ 11,29 (€ 4,03 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Versele Laga Cuni Nature pre králiky

Versele Laga Cuni Nature pre králiky, 2,30 kg

  • pre dospelé králiky
  • so zeleninou a trávami
  • bohaté na vitamíny a minerály
€ 24,99 (€ 10,87 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Heumanderl Slama malá

Heumanderl Slama malá, 500 g

  • pre malé zvieratá
  • obilná slama
  • ako podstielka alebo na stavbu hniezd
€ 4,29 (€ 8,58 / kg)

Doručenie do 06. októbra