Základné a doplnkové krmivo pre hlodavce a trpasličie králiky

Nakupovať podľa kategórií

Filtrovať a zoradiť

Cena Značky Malé zvieratá Príchuť
Filter

Krmivo: 1 - 30 z 115 produktov

bunny TIMOTHY

bunny TIMOTHY, 3 kg

  • pre rovnomerné obrusovanie zubov
  • vysoký obsah vlákniny podporuje normálnu funkciu čriev
  • optimálny pomer vápnika a fosforu
€ 24,49 (€ 8,16 / kg)

Doručenie do 06. októbra

bunny Seno FrischGras

bunny Seno FrischGras, jablko (500 g)

  • prirodzená rozmanitosť rastlín
  • šetrne sušené
  • bohaté na vlákninu a balastné látky
€ 6,39 (€ 12,78 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Almenland Heu Bylinné seno

Almenland Heu Bylinné seno, 1 kg

  • z Rakúska
  • trávy a byliny
  • šetrne zozbierané a usušené
€ 7,79 (€ 7,79 / kg)

Doručenie do 06. októbra

bunny Seno z chránených lúk nature

bunny Seno z chránených lúk nature, 1,70 kg

  • rastliny, bylinky a kvety
  • z neošetrených lúk
  • šetrne sušené teplým vzduchom
€ 19,79 (€ 11,64 / kg)

Doručenie do 06. októbra

bunny Seno FrischGras Natur Pur

bunny Seno FrischGras Natur Pur, 750 g

  • prirodzená rozmanitosť tráv
  • vysoký obsah vlákniny a balastných látok
  • šetrne sušené
€ 6,79 (€ 9,05 / kg)

Doručenie do 06. októbra

bunny Botanicals Mid Mix

bunny Botanicals Mid Mix, skorocel a lupene ruží (120 g)

  • pre trpasličie králiky, morčatá, degu a činčily
  • s vybranými lahodnými prísadami
  • bez farbív a konzervačných látok
€ 9,89 (€ 82,42 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Almenland Heu Bylinné seno

Almenland Heu Bylinné seno, 4,30 kg

  • z Rakúska
  • trávy a byliny
  • šetrne zozbierané a usušené
€ 28,49 (€ 6,63 / kg)

Doručenie do 06. októbra

bunny Chrumkavé keksy

bunny Chrumkavé keksy, ovocie (50 g)

  • mimoriadne chrumkavé a krehké
  • skvelé aj ako odmena
  • s inulínom
€ 4,99 (€ 99,80 / kg)

Doručenie do 06. októbra

bunny Seno FrischGras "Záhradné šťastie"

bunny Seno FrischGras "Záhradné šťastie", 2 kg

  • farebná rozmanitosť rastlín
  • s listami, kvetmi a zeleninou
  • jemne sušené
€ 16,29 (€ 8,15 / kg)

Doručenie do 06. októbra

bunny Hruškové drievka

bunny Hruškové drievka, 100 g

  • podporuje prirodzené obrusovanie zubov
  • prirodzená zábava pre trpasličie králiky a hlodavce
  • 100 % prírodné
€ 4,99 (€ 49,90 / kg)

Doručenie do 06. októbra

bunny KaninchenTraum BASIC

bunny KaninchenTraum BASIC, 4 kg

  • od 6. mesiaca života
  • 63 rôznych druhov rastlín
  • obsah vápnika zodpovedajúci potrebám
€ 42,49 (€ 10,62 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Heumanderl Slama veľká

Heumanderl Slama veľká, 2 kg

  • pre malé zvieratá
  • obilná slama
  • ako podstielka alebo na stavbu hniezd
€ 9,89 (€ 4,95 / kg)

Doručenie do 06. októbra

bunny GastroBalance

bunny GastroBalance, 200 g

  • podporuje normálnu funkciu trávenia
  • s lístkami šalvie, kvetmi harmančeka a semenami feniklu
  • bez pridaných farbív a konzervačných látok
€ 8,49 (€ 42,45 / kg)

Doručenie do 06. októbra

bunny Múčne červy

bunny Múčne červy, 60 g

  • snack bohatý na bielkoviny
  • s omega mastnými kyselinami
  • 100 % prírodné
€ 6,39 (€ 106,50 / kg)

Doručenie do 06. októbra

bunny KaninchenTraum HERBS

bunny KaninchenTraum HERBS, 1,50 kg

  • 63 rôznych druhov rastlín
  • so 6 dodatočnými bylinkami
  • s harmančekom a sedmokráskami z chránených lúk
€ 19,79 (€ 13,19 / kg)

Doručenie do 06. októbra

bunny FarbmausTraum BASIC

bunny FarbmausTraum BASIC, 500 g

  • zloženie zodpovedajúce potrebám druhu
  • rastlinné a živočíšne zložky
  • veľmi vysoká akceptácia
€ 10,59 (€ 21,18 / kg)

Doručenie do 06. októbra

KaninchenTraum WINTER OUTDOOR (sept. - marec)

bunny KaninchenTraum WINTER OUTDOOR (sept. -​ marec), 4 kg

  • vyvážené zloženie
  • od 6. mesiaca života
  • podporuje imunitný systém, dýchacie cesty a srsť
€ 53,99 (€ 13,50 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Heumanderl Seno Big Bag

Heumanderl Seno Big Bag, 6 kg

  • z Rakúska
  • vysoká kvalita
  • z takmer prírodného poľnohospodárstva
€ 31,49 (€ 5,25 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Versele Laga Cuni Adult Complete krmivo pre králiky

Versele Laga Cuni Adult Complete krmivo pre králiky, 1,75 kg

  • pre dospelé králiky
  • bohaté na vlákninu
  • s mrkvou a bylinkami
€ 24,67 € 25,97 (€ 14,10 / kg)

Doručenie do 06. októbra

bunny UroLowCalcium

bunny UroLowCalcium, 800 g

  • podporuje normálnu funkciu močových orgánov
  • s vybranými rastlinnými zložkami
  • nízky obsah vápnika
€ 14,19 (€ 17,74 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Heumanderl Seno veľké, ekologická taška

Heumanderl Seno veľké, ekologická taška, 1.850 g

  • z Rakúska
  • vysoká kvalita
  • z takmer prírodného poľnohospodárstva
€ 12,69 (€ 6,86 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Heumanderl Seno veľké

Heumanderl Seno veľké, 1.850 g

  • z Rakúska
  • vysoká kvalita
  • z takmer prírodného poľnohospodárstva
€ 12,69 (€ 6,86 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Almenland Heu Seno sušené na slnku

Almenland Heu Seno sušené na slnku, 400 g

  • z Rakúska
  • trávy, divoké byliny a nechtík
  • šetrne zozbierané a usušené
€ 6,39 (€ 15,98 / kg)

Doručenie do 06. októbra

bunny Crispy snack

bunny Crispy snack, zelenina (30 g)

  • vybrané ingrediencie
  • na každodenné podávanie
  • vhodné aj ako odmena
€ 5,69 (€ 189,67 / kg)

Doručenie do 06. októbra

bunny My little Sweetheart

bunny My little Sweetheart, púpava (30 g)

  • tvar srdiečok
  • ako snack a odmena
  • bez pridaného cukru
€ 3,59 (€ 119,67 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Krmivo pre králiky Kräcker® - trio-mix zelenina, orechy, lesné plody

Vitakraft Krmivo pre králiky Kräcker® -​ trio-​mix zelenina, orechy, lesné plody, 3 ks

  • s 3 rôznymi druhmi
  • jednoduché upevnenie
  • bez pridaného cukru
€ 3,69 (€ 1,23 / ks)

Doručenie do 06. októbra

Versele Laga Crispy müsli pre morčatá MS

Versele Laga Crispy müsli pre morčatá MS, 2,50 kg

  • s chutnými granulami
  • s extra vitamínom C
  • podporuje funkciu čriev
€ 11,29 (€ 4,52 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Versele Laga Cuni Sensitive Complete pre králiky

Versele Laga Cuni Sensitive Complete pre králiky, 1,75 kg

  • pre citlivé králiky
  • bez selektívneho príjmu potravy
  • s extraktom z brusníc
€ 31,49 (€ 17,99 / kg)

Doručenie do 06. októbra

bunny Uhorka a kôpor

bunny Uhorka a kôpor, 40 g

  • jemne aromatická chuť
  • kvalitné doplnkové krmivo
  • 100 % prírodné
€ 5,69 (€ 142,25 / kg)

Doručenie do 06. októbra

bunny UroVital

bunny UroVital, 200 g

  • podporuje normálnu funkciu močových orgánov
  • s koreňom ihlice tŕnitej a petržlenu
  • nízky obsah vápnika
€ 8,49 (€ 42,45 / kg)

Doručenie do 06. októbra