Maškrty pre malé zvieratá

Nakupovať podľa kategórií

Filtrovať a zoradiť

Cena Značky Malé zvieratá Vlastnosti
Filter

Maškrty: 6 produktov

bunny Hruškové drievka

bunny Hruškové drievka, 100 g

  • podporuje prirodzené obrusovanie zubov
  • prirodzená zábava pre trpasličie králiky a hlodavce
  • 100 % prírodné
€ 4,99 (€ 49,90 / kg)

Doručenie do 07. októbra

bunny Vŕbové drievka

bunny Vŕbové drievka, 100 g

  • podporuje prirodzený inštinkt hlodania
  • napomáha starostlivosti o zuby
  • 100 % prírodné
€ 4,99 (€ 49,90 / kg)

Doručenie do 07. októbra

bunny Jabloňové drievka

bunny Jabloňové drievka, 100 g

  • podporujú prirodzené obrusovanie zubov
  • prirodzená aktivita pre zvieratá
  • 100 % prírodné
€ 4,99 (€ 49,90 / kg)

Doručenie do 03. novembra

bunny Korene púpavy

bunny Korene púpavy, 100 g

  • podporuje prirodzený inštinkt hlodania
  • prirodzená aktivita
  • 100 % prírodné
€ 5,69 (€ 56,90 / kg)

Momentálne nie je k dispozícii

bunny Back to the Roots XS 60 - 130 g

bunny Back to the Roots XS 60 -​ 130 g

  • zábava pri ohlodávaní pre trpasličie králiky a hlodavce
  • podporuje prirodzené obrusovanie zubov
  • napomáha starostlivosti o zuby
€ 13,49

Doručenie do 20. novembra

bunny Coffeewood

bunny Coffeewood

  • prírodné kávové drevo
  • pre trpasličie králiky a hlodavce
  • druhovo vhodná zábava
€ 12,69

Doručenie do 20. novembra