Doplnkové krmivo pre malé zvieratá

Filtrovať a zoradiť

Cena Značky Malé zvieratá Vlastnosti Obsah
Filter

Doplnkové krmivo: 1 - 30 z 45 produktov

bunny TIMOTHY

bunny TIMOTHY, 3 kg

  • pre rovnomerné obrusovanie zubov
  • vysoký obsah vlákniny podporuje normálnu funkciu čriev
  • optimálny pomer vápnika a fosforu
€ 24,49 (€ 8,16 / kg)

Doručenie do 06. októbra

bunny Seno FrischGras

bunny Seno FrischGras, jablko (500 g)

  • prirodzená rozmanitosť rastlín
  • šetrne sušené
  • bohaté na vlákninu a balastné látky
€ 6,39 (€ 12,78 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Almenland Heu Bylinné seno

Almenland Heu Bylinné seno, 1 kg

  • z Rakúska
  • trávy a byliny
  • šetrne zozbierané a usušené
€ 7,79 (€ 7,79 / kg)

Doručenie do 06. októbra

bunny Seno z chránených lúk nature

bunny Seno z chránených lúk nature, 1,70 kg

  • rastliny, bylinky a kvety
  • z neošetrených lúk
  • šetrne sušené teplým vzduchom
€ 19,79 (€ 11,64 / kg)

Doručenie do 06. októbra

bunny Seno FrischGras Natur Pur

bunny Seno FrischGras Natur Pur, 750 g

  • prirodzená rozmanitosť tráv
  • vysoký obsah vlákniny a balastných látok
  • šetrne sušené
€ 6,79 (€ 9,05 / kg)

Doručenie do 06. októbra

bunny Botanicals Mid Mix

bunny Botanicals Mid Mix, skorocel a lupene ruží (120 g)

  • pre trpasličie králiky, morčatá, degu a činčily
  • s vybranými lahodnými prísadami
  • bez farbív a konzervačných látok
€ 9,89 (€ 82,42 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Almenland Heu Bylinné seno

Almenland Heu Bylinné seno, 4,30 kg

  • z Rakúska
  • trávy a byliny
  • šetrne zozbierané a usušené
€ 28,49 (€ 6,63 / kg)

Doručenie do 06. októbra

bunny Seno FrischGras "Záhradné šťastie"

bunny Seno FrischGras "Záhradné šťastie", 2 kg

  • farebná rozmanitosť rastlín
  • s listami, kvetmi a zeleninou
  • jemne sušené
€ 16,29 (€ 8,15 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Heumanderl Slama veľká

Heumanderl Slama veľká, 2 kg

  • pre malé zvieratá
  • obilná slama
  • ako podstielka alebo na stavbu hniezd
€ 9,89 (€ 4,95 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Heumanderl Seno Big Bag

Heumanderl Seno Big Bag, 6 kg

  • z Rakúska
  • vysoká kvalita
  • z takmer prírodného poľnohospodárstva
€ 31,49 (€ 5,25 / kg)

Doručenie do 06. októbra

bunny UroLowCalcium

bunny UroLowCalcium, 800 g

  • podporuje normálnu funkciu močových orgánov
  • s vybranými rastlinnými zložkami
  • nízky obsah vápnika
€ 14,19 (€ 17,74 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Heumanderl Seno veľké, ekologická taška

Heumanderl Seno veľké, ekologická taška, 1.850 g

  • z Rakúska
  • vysoká kvalita
  • z takmer prírodného poľnohospodárstva
€ 12,69 (€ 6,86 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Heumanderl Seno veľké

Heumanderl Seno veľké, 1.850 g

  • z Rakúska
  • vysoká kvalita
  • z takmer prírodného poľnohospodárstva
€ 12,69 (€ 6,86 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Almenland Heu Seno sušené na slnku

Almenland Heu Seno sušené na slnku, 400 g

  • z Rakúska
  • trávy, divoké byliny a nechtík
  • šetrne zozbierané a usušené
€ 6,39 (€ 15,98 / kg)

Doručenie do 06. októbra

bunny Uhorka a kôpor

bunny Uhorka a kôpor, 40 g

  • jemne aromatická chuť
  • kvalitné doplnkové krmivo
  • 100 % prírodné
€ 5,69 (€ 142,25 / kg)

Doručenie do 06. októbra

bunny HerbalAid

bunny HerbalAid, 120 g

  • pre zakrpatené králiky, morčatá, osmony a činčily
  • prášok na prípravu kaše
  • vrátane kŕmnej striekačky
€ 8,49 (€ 70,75 / kg)

Doručenie do 06. októbra

bunny Zdroj vitamínov

bunny Zdroj vitamínov, 90 g

  • bohaté na vitamíny a vlákninu
  • s prírodnými antioxidantmi
  • 100 % prírodné
€ 5,69 (€ 63,22 / kg)

Doručenie do 06. októbra

bunny Botanicals Maxi Mix

bunny bunny Botanicals Maxi Mix, listy mäty piepornej a kvety harmančeka (400 g)

  • 100% prírodné
  • bez peliet a extrudátov
  • pre trpasličie králiky, morčatá, činčily a degu
€ 15,59 (€ 38,98 / kg)

Doručenie do 06. októbra

bunny ImmunPower

bunny ImmunPower, 200 g

  • s kvetovým peľom a propolisom
  • vybrané zložky
  • bez konzervačných látok
€ 8,49 (€ 42,45 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Heumanderl Seno malé

Heumanderl Seno malé, 500 g

  • z Rakúska
  • vysoká kvalita
  • z takmer prírodného poľnohospodárstva
€ 4,29 (€ 8,58 / kg)

Doručenie do 06. októbra

bunny AntiHairball Cracker

bunny AntiHairball Cracker, 100 g

  • s ľanovými výliskami a papájou
  • podporuje normálnu funkciu čriev
  • napomáha vylučovaniu prehltnutých chlpov
€ 11,29 (€ 112,90 / kg)

Doručenie do 06. októbra

bunny Prebiotic Cracker

bunny Prebiotic Cracker, 100 g

  • chutný snack
  • podporuje normálnu črevnú flóru
  • s inulínom
€ 11,29 (€ 112,90 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Kameň pre hlodavce s vitamínmi a minerálmi

Karlie Kameň pre hlodavce s vitamínmi a minerálmi, 135 g

  • starostlivosť o zuby vhodná pre daný druh
  • minerály, vitamíny a stopové prvky
  • 100 % prírodný
€ 2,99 (€ 22,15 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Krmivo pre trpasličie králiky "LIFE Wellness"

Vitakraft Krmivo pre trpasličie králiky "LIFE Wellness", 600 g

  • bez obilných zŕn, otrúb a múky
  • komplex proti zápachu
  • vysoký obsah hrubej vlákniny"
€ 5,69 (€ 9,48 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Heumanderl Slama malá

Heumanderl Slama malá, 500 g

  • pre malé zvieratá
  • obilná slama
  • ako podstielka alebo na stavbu hniezd
€ 4,29 (€ 8,58 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Karlie Kameň pre hlodavce Tutti Frutti Banana

Karlie Kameň pre hlodavce Tutti Frutti Banana, 25 g

  • originálny dizajn
  • jednoduché upevnenie
  • základné vybavenie
€ 2,59

Doručenie do 06. októbra

beeztees Kameň vo forme srdca biely

beeztees Kameň vo forme srdca biely

  • skvelá aktivita
  • jednoduché pripevnenie
  • rozmery: 6 x 6 cm
€ 4,79

Doručenie do 06. októbra

beeztees Soľ pre králiky

beeztees Soľ pre králiky

  • držiak je súčasťou balenia
  • jednoduché upevnenie
  • rozmery: 5,2 x 2,1 cm
€ 3,59

Doručenie do 06. októbra

Esschert Design Krmivo pre veveričky

Esschert Design Krmivo pre veveričky, 750 g

  • vysokokvalitná zmes
  • vysoký obsah energie a živín
  • ľahko sa skladuje
€ 8,19 (€ 10,92 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Kameň pre hlodavce Tutti Frutti Strawberry

Karlie Kameň pre hlodavce Tutti Frutti Strawberry, 50 g

  • minerály a stopové prvky
  • jednoduché pripevnenie k mriežke
  • originálny dizajn
€ 3,99

Doručenie do 06. októbra