Podstielky a slama pre malé zvieratá

Nakupovať podľa kategórií

Filtrovať a zoradiť

Cena Značky Malé zvieratá Vlastnosti
Filter

Podstielky: 26 produktov

Chipsi Podstielka Classic 20 kg

Chipsi Podstielka Classic 20 kg, 500 l

  • hobliny z mäkkého dreva zo smreka a jedle
  • pre hlodavce a mnohé druhy hospodárskych zvierat
  • vysoko absorpčná, viažuca zápach a šetrná k labkám
€ 28,49 (€ 0,06 / l)

Doručenie do 06. októbra

Chipsi Podstielka Super

Chipsi Podstielka Super, 24 kg

  • jemne granulované vlákno zo 100 % mäkkého dreva
  • bez prachu a baktérií
  • extra absorpčná a viaže pachy
€ 35,49 (€ 1,48 / kg)

Doručenie do 06. októbra

bunny Bedding Linum

bunny Bedding Linum, 35 l

  • z čistej ľanovej vlákniny
  • zostáva suchá až 14 dní
  • viaže amoniak
€ 18,39 (€ 0,53 / l)

Doručenie do 03. novembra

Chipsi Podstielka Super

Chipsi Podstielka Super, 3,40 kg

  • jemne granulované vlákno zo 100 % mäkkého dreva
  • bez prachu a baktérií
  • extra absorpčná a viaže pachy
€ 5,69 (€ 1,67 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Chipsi Podstielka Ultra

Chipsi Podstielka Ultra, 10 l

  • granulát zo 100 % mäkkého dreva
  • šetrná k labkám a extra savá
  • prirodzene viaže pachy
€ 8,49 (€ 0,85 / l)

Doručenie do 06. októbra

bunny Bedding Absorber

bunny Bedding Absorber, 20 l

  • doplnok k podstielke
  • viaže vlhkosť a pachy
  • z prírodných vlákien
€ 20,49 (€ 1,02 / l)

Doručenie do 06. októbra

Chipsi Podstielka Classic 3,5 kg

Chipsi Podstielka Classic 3,5 kg, 60 l

  • hobliny z mäkkého dreva zo smreka a jedle
  • pre hlodavce a mnohé druhy hospodárskych zvierat
  • vysoko absorpčná, viažuca zápach a šetrná k labkám
€ 6,68 € 7,04 (€ 0,11 / l)

Doručenie do 06. októbra

Chipsi Podstielka STRAWBERRY 60 l

Chipsi Podstielka STRAWBERRY 60 l, 3,20 kg

  • čisto rastlinná a bez chemikálií
  • s prírodnou jahodovou vôňou
  • vysoko absorpčná a viaže pachy
€ 6,39 (€ 2,00 / kg)

Doručenie do 06. októbra

bunny Konopná podložka

bunny Konopná podložka, XL 120 x 50 cm

  • pre trpasličie králiky a hlodavce
  • všestranné využitie
  • do výbehov a prepravných boxov
€ 18,39

Doručenie do 06. októbra

Chipsi Podstielka Super

Chipsi Podstielka Super, 15 kg

  • jemne granulované vlákno zo 100 % mäkkého dreva
  • bez prachu a baktérií
  • extra absorpčná a viaže pachy
€ 24,49 (€ 1,63 / kg)

Doručenie do 06. októbra

bunny Bedding Easy 112 x 51 cm

bunny Bedding Easy 112 x 51 cm, tyrkysová

  • komfortná a hygienická
  • alternatíva k podstielke
  • možno prať na 60 °C
€ 45,49

Doručenie do 06. októbra

bunny Konopná rohož z kenafu

bunny Konopná rohož z kenafu, L 100 x 40 cm

  • zo 100 % prírodného materiálu
  • jedna mäkká a jedna hrubá strana
  • ideálna na hranie a spánok
€ 12,69

Doručenie do 03. novembra

bunny Bedding Easy XL tyrkysová 140 x 140 cm

bunny Bedding Easy XL tyrkysová 140 x 140 cm

  • vložka do výbehu pre hlodavce
  • zvonku mäkký fleece a zvnútra vysoko absorpčný molton
  • ideálne pre alergikov
€ 98,99

Bezplatné doručenie do dňa: 06. októbra

bunny Bedding Easy MINI 48 x 28 cm

bunny Bedding Easy MINI 48 x 28 cm

  • mäkký fleece na vonkajšej strane
  • savý molton vo vnútri
  • chráni citlivé labky
€ 18,39

Doručenie do 06. októbra

bunny Bedding Cosy

bunny Bedding Cosy, 15 kg

  • obzvlášť mäkká
  • viaže vlhkosť a pachy
  • úsporná spotreba
€ 39,99 (€ 2,67 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Chipsi Podstielka Classic 1 kg

Chipsi Podstielka Classic 1 kg, 15 l

  • hobliny z mäkkého dreva zo smreka a jedle
  • pre hlodavce a mnohé druhy hospodárskych zvierat
  • vysoko absorpčná, viažuca zápach a šetrná k labkám
€ 1,99 € 2,10 (€ 0,13 / l)

Doručenie do 06. októbra

Chipsi Podstielka Citrus

Chipsi Podstielka Citrus, 60 l

  • čisto rastlinná a bez chemikálií
  • s prírodnou citrusovou vôňou
  • vysoko absorpčná a viažuca zápach
€ 7,09 (€ 0,12 / l)

Doručenie do 06. októbra

Chipsi Podstielka Plus Green Apple

Chipsi Podstielka Plus Green Apple, 15 l

  • hobliny zo 100 % mäkkého dreva
  • so sviežou jablkovou vôňou
  • silná schopnosť viazať pachy
€ 2,89 (€ 0,19 / l)

Doručenie do 06. októbra

Chipsi Podstielka Plus Green Apple

Chipsi Podstielka Plus Green Apple, 60 l

  • hobliny zo 100 % mäkkého dreva
  • so sviežou jablkovou vôňou
  • silná schopnosť viazať pachy
€ 8,03 € 8,46 (€ 0,13 / l)

Doručenie do 06. októbra

bunny Bedding UltraDry 7 kg

bunny Bedding UltraDry 7 kg, 29 l

  • z čistej špaldy
  • jemná k labkám
  • mimoriadne savá
€ 19,79 (€ 0,68 / l)

Doručenie do 06. októbra

Chipsi Podstielka Citrus

Chipsi Podstielka Citrus, 15 l

  • čisto rastlinná a bez chemikálií
  • s prírodnou citrusovou vôňou
  • vysoko absorpčná a viažuca zápach
€ 2,89 (€ 0,19 / l)

Doručenie do 06. októbra

bunny Bedding Fresh & Dry

bunny Bedding Fresh & Dry, 29 l

  • pre trpasličie králiky a hlodavce
  • mix podstielky z prírodných vlákien
  • zostáva dlho svieža a suchá
€ 26,99 (€ 0,93 / l)

Doručenie do 06. októbra

bunny Bedding Cotton

bunny Bedding Cotton, 40 l

  • pre trpasličie králiky a hlodavce
  • obzvlášť mäkká a teplá
  • viaže vlhkosť
€ 20,49 (€ 0,51 / l)

Doručenie do 03. novembra

Chipsi Forest Fresh 20 l

Chipsi Forest Fresh 20 l, 3,60 kg

  • pre hlodavce, vtáky a plazy
  • vysoko absorpčná a viaže pachy
  • príjemná vôňa lesa
€ 9,89 (€ 2,75 / kg)

Doručenie do 27. októbra

Chipsi Podstielka Family

Chipsi Podstielka Family, 20 l

  • absorbuje 4-násobok objemu
  • šetrná k labkám a hygienická
  • 100 % rastlinná a bez chemických látok
€ 15,59 (€ 0,78 / l)

Doručenie do 27. októbra

bunny Bedding Active

bunny Bedding Active, 35 l

  • čisto rastlinné zložky
  • mimoriadne jemná k labkám
  • vysoká schopnosť viazať tekutiny
€ 26,99 (€ 0,77 / l)

Doručenie do 20. novembra