Hlavné krmivo pre hlodavce Degu
Degu: 22 produktov
bunny Seno FrischGras, jablko (500 g)
- prirodzená rozmanitosť rastlín
- šetrne sušené
- bohaté na vlákninu a balastné látky
€ 6,39 (€ 12,78 / kg)
Doručenie do 06. októbra
Almenland Heu Bylinné seno, 1 kg
- z Rakúska
- trávy a byliny
- šetrne zozbierané a usušené
€ 7,79 (€ 7,79 / kg)
Doručenie do 06. októbra
bunny Seno z chránených lúk nature, 1,70 kg
- rastliny, bylinky a kvety
- z neošetrených lúk
- šetrne sušené teplým vzduchom
€ 19,79 (€ 11,64 / kg)
Doručenie do 06. októbra
bunny Seno FrischGras Natur Pur, 750 g
- prirodzená rozmanitosť tráv
- vysoký obsah vlákniny a balastných látok
- šetrne sušené
€ 6,79 (€ 9,05 / kg)
Doručenie do 06. októbra
Almenland Heu Bylinné seno, 4,30 kg
- z Rakúska
- trávy a byliny
- šetrne zozbierané a usušené
€ 28,49 (€ 6,63 / kg)
Doručenie do 06. októbra
bunny Seno FrischGras "Záhradné šťastie", 2 kg
- farebná rozmanitosť rastlín
- s listami, kvetmi a zeleninou
- jemne sušené
€ 16,29 (€ 8,15 / kg)
Doručenie do 06. októbra
Heumanderl Slama veľká, 2 kg
- pre malé zvieratá
- obilná slama
- ako podstielka alebo na stavbu hniezd
€ 9,89 (€ 4,95 / kg)
Doručenie do 06. októbra
bunny GastroBalance, 200 g
- podporuje normálnu funkciu trávenia
- s lístkami šalvie, kvetmi harmančeka a semenami feniklu
- bez pridaných farbív a konzervačných látok
€ 8,49 (€ 42,45 / kg)
Doručenie do 06. októbra
Heumanderl Seno Big Bag, 6 kg
- z Rakúska
- vysoká kvalita
- z takmer prírodného poľnohospodárstva
€ 31,49 (€ 5,25 / kg)
Doručenie do 06. októbra
Heumanderl Seno veľké, ekologická taška, 1.850 g
- z Rakúska
- vysoká kvalita
- z takmer prírodného poľnohospodárstva
€ 12,69 (€ 6,86 / kg)
Doručenie do 06. októbra
Heumanderl Seno veľké, 1.850 g
- z Rakúska
- vysoká kvalita
- z takmer prírodného poľnohospodárstva
€ 12,69 (€ 6,86 / kg)
Doručenie do 06. októbra
Almenland Heu Seno sušené na slnku, 400 g
- z Rakúska
- trávy, divoké byliny a nechtík
- šetrne zozbierané a usušené
€ 6,39 (€ 15,98 / kg)
Doručenie do 06. októbra
bunny UroVital, 200 g
- podporuje normálnu funkciu močových orgánov
- s koreňom ihlice tŕnitej a petržlenu
- nízky obsah vápnika
€ 8,49 (€ 42,45 / kg)
Doručenie do 06. októbra
bunny DeguTraum BASIC, 1,20 kg
- prirodzené zloženie zodpovedajúce potrebám druhu
- optimálny pomer hrubej vlákniny a škrobu
- zmes 3 druhov vlákniny pre optimálne obrusovanie zubov
€ 19,79 (€ 16,49 / kg)
Doručenie do 06. októbra
bunny Allgäuer FrischGrün snack, 200 g
- snack bohatý na hrubú vlákninu
- podporuje normálne trávenie
- podporuje starostlivosť o zuby
€ 4,29 (€ 21,45 / kg)
Doručenie do 06. októbra
bunny BronchoPlus, 200 g
- podporuje normálnu funkciu dýchacích ciest
- s anízovými semenami, čiernou rascou a koreňom sladkého drievka
- obsahuje islandský mach
€ 8,49 (€ 42,45 / kg)
Doručenie do 06. októbra
Heumanderl Seno malé, 500 g
- z Rakúska
- vysoká kvalita
- z takmer prírodného poľnohospodárstva
€ 4,29 (€ 8,58 / kg)
Doručenie do 06. októbra
Heumanderl Slama malá, 500 g
- pre malé zvieratá
- obilná slama
- ako podstielka alebo na stavbu hniezd
€ 4,29 (€ 8,58 / kg)
Doručenie do 06. októbra
Versele Laga Degu Nature pre degu, 700 g
- pre degu
- s trávami a zeleninou
- plné vitamínov a minerálnych látok
€ 8,49 (€ 12,13 / kg)
Doručenie do 06. októbra
Heumanderl Pelety sena, malé balenie, 500 g
- z lisovaných kvetov sena
- neošetrené
- z Rakúska
€ 4,29 (€ 8,58 / kg)
Doručenie do 06. novembra
bunny ProFIT, 200 g
- podporuje normálne telesné funkcie
- ideálne v stresových situáciách
- bez pridaných farbív a konzervačných látok
€ 8,49 (€ 42,45 / kg)
Doručenie do 03. novembra
Heumanderl Slama, 6 kg
- pre malé zvieratá
- obilná slama
- ako podstielka alebo na stavbu hniezd
€ 24,49 (€ 4,08 / kg)
Doručenie do 06. novembra
Z nášho blogu:
Nové produkty:
-
Slovensko: doprava zadarmo nad € 59,90
-
Bezplatné
vrátenie tovaru -
Dovoz do 2 pracovných dní.
Bezpečná platba
prostredníctvom SSL šifrovania