Hlavné krmivo pre potkany

Filtrovať a zoradiť

Cena Značky Vlastnosti
Filter

Potkany: 18 produktov

Almenland Heu Bylinné seno

Almenland Heu Bylinné seno, 1 kg

  • z Rakúska
  • trávy a byliny
  • šetrne zozbierané a usušené
€ 7,79 (€ 7,79 / kg)

Doručenie do 06. októbra

bunny Seno z chránených lúk nature

bunny Seno z chránených lúk nature, 1,70 kg

  • rastliny, bylinky a kvety
  • z neošetrených lúk
  • šetrne sušené teplým vzduchom
€ 19,79 (€ 11,64 / kg)

Doručenie do 06. októbra

bunny Seno FrischGras Natur Pur

bunny Seno FrischGras Natur Pur, 750 g

  • prirodzená rozmanitosť tráv
  • vysoký obsah vlákniny a balastných látok
  • šetrne sušené
€ 6,79 (€ 9,05 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Almenland Heu Bylinné seno

Almenland Heu Bylinné seno, 4,30 kg

  • z Rakúska
  • trávy a byliny
  • šetrne zozbierané a usušené
€ 28,49 (€ 6,63 / kg)

Doručenie do 06. októbra

bunny Seno FrischGras "Záhradné šťastie"

bunny Seno FrischGras "Záhradné šťastie", 2 kg

  • farebná rozmanitosť rastlín
  • s listami, kvetmi a zeleninou
  • jemne sušené
€ 16,29 (€ 8,15 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Heumanderl Slama veľká

Heumanderl Slama veľká, 2 kg

  • pre malé zvieratá
  • obilná slama
  • ako podstielka alebo na stavbu hniezd
€ 9,89 (€ 4,95 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Heumanderl Seno Big Bag

Heumanderl Seno Big Bag, 6 kg

  • z Rakúska
  • vysoká kvalita
  • z takmer prírodného poľnohospodárstva
€ 31,49 (€ 5,25 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Heumanderl Seno veľké, ekologická taška

Heumanderl Seno veľké, ekologická taška, 1.850 g

  • z Rakúska
  • vysoká kvalita
  • z takmer prírodného poľnohospodárstva
€ 12,69 (€ 6,86 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Heumanderl Seno veľké

Heumanderl Seno veľké, 1.850 g

  • z Rakúska
  • vysoká kvalita
  • z takmer prírodného poľnohospodárstva
€ 12,69 (€ 6,86 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Almenland Heu Seno sušené na slnku

Almenland Heu Seno sušené na slnku, 400 g

  • z Rakúska
  • trávy, divoké byliny a nechtík
  • šetrne zozbierané a usušené
€ 6,39 (€ 15,98 / kg)

Doručenie do 06. októbra

bunny Allgäuer FrischGrün snack

bunny Allgäuer FrischGrün snack, 200 g

  • snack bohatý na hrubú vlákninu
  • podporuje normálne trávenie
  • podporuje starostlivosť o zuby
€ 4,29 (€ 21,45 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Heumanderl Seno malé

Heumanderl Seno malé, 500 g

  • z Rakúska
  • vysoká kvalita
  • z takmer prírodného poľnohospodárstva
€ 4,29 (€ 8,58 / kg)

Doručenie do 06. októbra

bunny RattenTraum BASIC

bunny RattenTraum BASIC, 500 g

  • 28 rôznych zložiek
  • zloženie zodpovedajúce potrebám druhu
  • vyvážená receptúra
€ 10,59 (€ 21,18 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Heumanderl Slama malá

Heumanderl Slama malá, 500 g

  • pre malé zvieratá
  • obilná slama
  • ako podstielka alebo na stavbu hniezd
€ 4,29 (€ 8,58 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Heumanderl Pelety sena, malé balenie

Heumanderl Pelety sena, malé balenie, 500 g

  • z lisovaných kvetov sena
  • neošetrené
  • z Rakúska
€ 4,29 (€ 8,58 / kg)

Doručenie do 06. novembra

bunny RattenTraum EXPERT

bunny RattenTraum EXPERT, 500 g

  • vyvážené a druhovo prirodzené zloženie
  • rastlinné a živočíšne zložky
  • veľmi vysoká akceptácia
€ 12,69 (€ 25,38 / kg)

Doručenie do 20. novembra

Heumanderl Slama

Heumanderl Slama, 6 kg

  • pre malé zvieratá
  • obilná slama
  • ako podstielka alebo na stavbu hniezd
€ 24,49 (€ 4,08 / kg)

Doručenie do 06. novembra

Versele Laga Rat Nature

Versele Laga Rat Nature, 700 g

  • pre potkany
  • s múčnymi červami
  • bohaté na obilniny
€ 9,89 (€ 14,13 / kg)

Doručenie do 18. novembra