Hlavné krmivo pre pieskomily

Filtrovať a zoradiť

Cena Značky Vlastnosti
Filter

Pieskomily: 19 produktov

Almenland Heu Bylinné seno

Almenland Heu Bylinné seno, 1 kg

  • z Rakúska
  • trávy a byliny
  • šetrne zozbierané a usušené
€ 6,97 € 7,75 (€ 6,97 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Almenland Heu Bylinné seno

Almenland Heu Bylinné seno, 4,30 kg

  • z Rakúska
  • trávy a byliny
  • šetrne zozbierané a usušené
€ 25,40 € 28,23 (€ 5,91 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Heumanderl Slama veľká

Heumanderl Slama veľká, 2 kg

  • pre malé zvieratá
  • obilná slama
  • ako podstielka alebo na stavbu hniezd
€ 8,88 € 9,87 (€ 4,44 / kg)

Doručenie do 07. októbra

bunny Seno FrischGras

bunny Seno FrischGras, jablko (500 g)

  • prirodzená rozmanitosť rastlín
  • šetrne sušené
  • bohaté na vlákninu a balastné látky
€ 6,39 (€ 12,78 / kg)

Doručenie do 03. novembra

Heumanderl Seno Big Bag

Heumanderl Seno Big Bag, 6 kg

  • z Rakúska
  • vysoká kvalita
  • z takmer prírodného poľnohospodárstva
€ 27,95 € 31,06 (€ 4,66 / kg)

Doručenie do 07. októbra

bunny Seno z chránených lúk nature

bunny Seno z chránených lúk nature, 1,70 kg

  • rastliny, bylinky a kvety
  • z neošetrených lúk
  • šetrne sušené teplým vzduchom
€ 19,79 (€ 11,64 / kg)

Doručenie do 07. októbra

bunny Seno FrischGras Natur Pur

bunny Seno FrischGras Natur Pur, 750 g

  • prirodzená rozmanitosť tráv
  • vysoký obsah vlákniny a balastných látok
  • šetrne sušené
€ 6,79 (€ 9,05 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Heumanderl Seno veľké

Heumanderl Seno veľké, 1.850 g

  • z Rakúska
  • vysoká kvalita
  • z takmer prírodného poľnohospodárstva
€ 11,42 € 12,69 (€ 6,17 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Heumanderl Seno veľké, ekologická taška

Heumanderl Seno veľké, ekologická taška, 1.850 g

  • z Rakúska
  • vysoká kvalita
  • z takmer prírodného poľnohospodárstva
€ 11,42 € 12,69 (€ 6,17 / kg)

Doručenie do 07. októbra

bunny Seno FrischGras "Záhradné šťastie"

bunny Seno FrischGras "Záhradné šťastie", 2 kg

  • farebná rozmanitosť rastlín
  • s listami, kvetmi a zeleninou
  • jemne sušené
€ 16,29 (€ 8,15 / kg)

Doručenie do 07. októbra

bunny RennmausTraum EXPERT

bunny RennmausTraum EXPERT, 500 g

  • druhovo prirodzená zmes
  • s rastlinnými a živočíšnymi zložkami
  • bez peliet a extrudátov
€ 11,42 € 12,69 (€ 22,84 / kg)

Doručenie do 07. októbra

bunny Allgäuer FrischGrün snack

bunny Allgäuer FrischGrün snack, 200 g

  • snack bohatý na hrubú vlákninu
  • podporuje normálne trávenie
  • podporuje starostlivosť o zuby
€ 3,79 € 4,22 (€ 18,95 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Heumanderl Seno malé

Heumanderl Seno malé, 500 g

  • z Rakúska
  • vysoká kvalita
  • z takmer prírodného poľnohospodárstva
€ 3,79 € 4,22 (€ 7,58 / kg)

Doručenie do 07. októbra

bunny RennmausTraum BASIC

bunny RennmausTraum BASIC, 600 g

  • zloženie zodpovedajúce potrebám druhu
  • rastlinné a živočíšne zložky
  • prísady z pôvodnej domoviny pieskomilov
€ 10,79 € 11,99 (€ 17,98 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Versele Laga Gerbil Nature

Versele Laga Gerbil Nature, 700 g

  • pre pieskomily
  • s ovocím a zeleninou
  • s múčnymi červami bohatými na bielkoviny
€ 8,88 € 9,87 (€ 12,69 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Heumanderl Slama malá

Heumanderl Slama malá, 500 g

  • pre malé zvieratá
  • obilná slama
  • ako podstielka alebo na stavbu hniezd
€ 3,79 € 4,22 (€ 7,58 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Almenland Heu Seno sušené na slnku

Almenland Heu Seno sušené na slnku, 400 g

  • z Rakúska
  • trávy, divoké byliny a nechtík
  • šetrne zozbierané a usušené
€ 5,70 € 6,34 (€ 14,25 / kg)

Doručenie do 06. novembra

Heumanderl Pelety sena, malé balenie

Heumanderl Pelety sena, malé balenie, 500 g

  • z lisovaných kvetov sena
  • neošetrené
  • z Rakúska
€ 3,79 € 4,22 (€ 7,58 / kg)

Doručenie do 06. novembra

Heumanderl Slama

Heumanderl Slama, 6 kg

  • pre malé zvieratá
  • obilná slama
  • ako podstielka alebo na stavbu hniezd
€ 21,60 € 24,00 (€ 3,60 / kg)

Doručenie do 06. novembra