Hlavné krmivo pre myši
Myš: 18 produktov
bunny Seno FrischGras, jablko (500 g)
- prirodzená rozmanitosť rastlín
- šetrne sušené
- bohaté na vlákninu a balastné látky
€ 6,39 (€ 12,78 / kg)
Doručenie do 03. novembra
Almenland Heu Bylinné seno, 1 kg
- z Rakúska
- trávy a byliny
- šetrne zozbierané a usušené
€ 7,79 (€ 7,79 / kg)
Doručenie do 07. októbra
bunny Seno z chránených lúk nature, 1,70 kg
- rastliny, bylinky a kvety
- z neošetrených lúk
- šetrne sušené teplým vzduchom
€ 19,79 (€ 11,64 / kg)
Doručenie do 07. októbra
bunny Seno FrischGras Natur Pur, 750 g
- prirodzená rozmanitosť tráv
- vysoký obsah vlákniny a balastných látok
- šetrne sušené
€ 6,79 (€ 9,05 / kg)
Doručenie do 07. októbra
Almenland Heu Bylinné seno, 4,30 kg
- z Rakúska
- trávy a byliny
- šetrne zozbierané a usušené
€ 28,49 (€ 6,63 / kg)
Doručenie do 07. októbra
bunny Seno FrischGras "Záhradné šťastie", 2 kg
- farebná rozmanitosť rastlín
- s listami, kvetmi a zeleninou
- jemne sušené
€ 16,29 (€ 8,15 / kg)
Doručenie do 07. októbra
Heumanderl Slama veľká, 2 kg
- pre malé zvieratá
- obilná slama
- ako podstielka alebo na stavbu hniezd
€ 9,89 (€ 4,95 / kg)
Doručenie do 07. októbra
bunny FarbmausTraum BASIC, 500 g
- zloženie zodpovedajúce potrebám druhu
- rastlinné a živočíšne zložky
- veľmi vysoká akceptácia
€ 10,59 (€ 21,18 / kg)
Doručenie do 07. októbra
Heumanderl Seno Big Bag, 6 kg
- z Rakúska
- vysoká kvalita
- z takmer prírodného poľnohospodárstva
€ 31,49 (€ 5,25 / kg)
Doručenie do 07. októbra
Heumanderl Seno veľké, ekologická taška, 1.850 g
- z Rakúska
- vysoká kvalita
- z takmer prírodného poľnohospodárstva
€ 12,69 (€ 6,86 / kg)
Doručenie do 07. októbra
Heumanderl Seno veľké, 1.850 g
- z Rakúska
- vysoká kvalita
- z takmer prírodného poľnohospodárstva
€ 12,69 (€ 6,86 / kg)
Doručenie do 07. októbra
Almenland Heu Seno sušené na slnku, 400 g
- z Rakúska
- trávy, divoké byliny a nechtík
- šetrne zozbierané a usušené
€ 6,39 (€ 15,98 / kg)
Doručenie do 06. novembra
bunny Allgäuer FrischGrün snack, 200 g
- snack bohatý na hrubú vlákninu
- podporuje normálne trávenie
- podporuje starostlivosť o zuby
€ 4,29 (€ 21,45 / kg)
Doručenie do 07. októbra
Heumanderl Seno malé, 500 g
- z Rakúska
- vysoká kvalita
- z takmer prírodného poľnohospodárstva
€ 4,29 (€ 8,58 / kg)
Doručenie do 07. októbra
Heumanderl Slama malá, 500 g
- pre malé zvieratá
- obilná slama
- ako podstielka alebo na stavbu hniezd
€ 4,29 (€ 8,58 / kg)
Doručenie do 07. októbra
bunny FarbmausTraum EXPERT, 500 g
- zloženie zodpovedajúce potrebám druhu
- s rastlinnými a živočíšnymi zložkami
- bez peliet a extrudátov
€ 12,69 (€ 25,38 / kg)
Doručenie do 03. novembra
Heumanderl Pelety sena, malé balenie, 500 g
- z lisovaných kvetov sena
- neošetrené
- z Rakúska
€ 4,29 (€ 8,58 / kg)
Doručenie do 06. novembra
Heumanderl Slama, 6 kg
- pre malé zvieratá
- obilná slama
- ako podstielka alebo na stavbu hniezd
€ 24,49 (€ 4,08 / kg)
Doručenie do 06. novembra
Z nášho blogu:
Objavte v obchode Zoolini:
Nové produkty:
-
Slovensko: doprava zadarmo nad € 59,90
-
Bezplatné
vrátenie tovaru -
Dovoz do 2 pracovných dní.
Bezpečná platba
prostredníctvom SSL šifrovania